Kouzelníkův prsten

Zlý kouzelník začaroval celé království... Jediný, kdo může obyvatele Wandelmere zachránit, jsi ty, trubadúr Robin. Víš jenom to, že kouzelníkova moc vychází z prstenu... Ale nemusí to být prsten na ruku, možná je to jenom nějaký kroužek... Najednou do tebe strká podivný kůň. A stará čarodějnice zase chce, abys šel do její chatrče. Jestli vsedneš na koně a odjedeš s ním, obrať na stranu 36. Pokud se rozhodneš jít za čarodějnicí, obrať na stranu 53. Když se vzdáš za kouzelníkem sám, obrať na stranu 22. Když uděláš chybné rozhodnutí, můžeš ztratit svůj život. Když půjdeš po správné cestě, bude z tebe hrdina. Vždycky se ale můžeš vrátit na začátek a vydat se jiným směrem. V Zapomenutém lese je mnoho cest. A volba je vždycky na tobě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41115/nekonecne-pribehy-kouzelnikuv-prsten-41115.jpg 3.451

Nekonečné příběhy 1.

27.05.2020

Opět můj druh četby.

Totojsemja
05.02.2016

Příběh není přímo dokonalý ale originalita té knihy a vůbec nápad je úžasný. Veliká škoda že tento typ psaní není více rozšířený

majolenka29
17.08.2015

Spokojenost.

kuceju
12.06.2014

Asi nejhorší gamebook, co jsem kdy četla (hrála). Mnohokrát lepší (ani se to nedá srovnávat) je série Lone Wolf - doporučuju!

maya.taufer
22.08.2012

Po každém čtení může vše dopadnout jinak. Dokonalá knížka pro ty, co se rády vrací ke stejným knihám.

Okřídlená li

Čtenář si sám může zvolit, co bude dál :) A to se mi líbí .)