KristýnaM KristýnaM komentáře u knih

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Tuto knihu jsem četla, když mi bylo tak 6 let. Občas ale i teď, když jsem třeba nemocná, nebo si chci jen zvednout náladu, beru do rukou tuto knihu. Líbí se celé rodině. V 1. třídě nám ji dokonce četla paní učitelka. Byla to nejoblíbenější kniha celé naší třídy. Doporučuji!

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Moc pěkná kniha! Jak pro děti, tak pro dospělé. Jednoznačně doporučuji!

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

No, podle mě takový průměr. Četla jsem i mnohem lepší knihy, ale když prostě zrovna nemáte moc co číst nebo se chcete trošku odreagovat, tak bych doporučila tuto knihu. Znovu bych si ji ale nepřečetla.

08.05.2015

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuto knihu jsem četla 2 krát. Zapůsobila ne mě opravu příjemně. Je jak pro malé, tak pro velké čtenáře. Malý princ je opravdu kouzelná bytost. Tato kniha stojí za přečtení. Jak v knize zaznělo: Člověk se musí dívat srdcem."

29.03.2015

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Zpočátku mi tam chybělo to TO, které bylo v 1. díle. Když jsem ho našla, byl to opravdu fofr a kniha byla přečtená. Můžu jedině doporučit!

23.03.2015

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Po přečtení úžasné knihy jsem se vrhla i na seriál. Oboje se mně moc líbí a knihu můžu jedině doporučit.

15.04.2015

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

V této knize najdete snad vše. Zábavu, zápletku i poučení. Přečetla si ji i mamka, která četla jen detektivky tohoto spisovatele. Moc se jí líbila. Tato kniha zaručeně zvedne náladu.

04.04.2015

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Když jsem viděla film, bylo mi jasné, že si tu knihu musím přečíst. Přečetla jsem ji během asi 5 dnů jen v jiném vydání než je na obrázku. Pak jsem ji půjčila kamarádce a té se taky moc líbila. Je tak podobná reálnému životu a to se mi na ní líbí. Určitě se k ní vrátím!

Všechno nejlepší, paní Láryfáry Všechno nejlepší, paní Láryfáry Betty MacDonald

Tuto knihu beru jako návaznou na 1. díl. Ano, v něčem se sice lišila, ale bylo to úplně minimálně. Jednoznačně patří do každé knihovny.

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Knihu jsem si koupila po přečtení recenze v nějakém časopise. Musím říct, že jsem nelitovala. Knihu jsem přečetla během pár dní. Nejvíc jsem si oblíbila samozřejmě Thomase, ale i Newta a Minha. Z Teresi jsem zpočátku nebyla příliš nadšená, ale i to brzy přešlo. Kniha je plná akce ale i přemýšlení o životě a o přežití. Jestli ke knihám utíkáte, je toto ta správná volba. Jednoznačně doporučuji.

22.03.2015