kollorka kollorka komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc krásná knížka. Anna je silná žena, kterou jen tak něco neporazí. Od autorky si určitě ještě nějaké knížky přečtu. Líbí se mi její styl psaní.

28.07.2021 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Má druhá knížka od této autorky a musím říct ,že už patří k mým oblíbeným spisovatelům. Příběhy jsou krásně napsané a prostě lidské. Těším se na další knížku.

11.01.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Do tohohle deštivého počasí se tahle knížka hodila. O hygge jsem už četla a do Kodaně se určitě jednou podívám. Hezky čtivý příběh

11.01.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Hned bych jela do Japonska. Chtěla bych vidět čajový obřad i tu japonskou zahrádku. Moc hezká knížka ,těším se na další.

09.02.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc pěkná detektivka,se zajímavým rozuzlením. Četla se sama.

07.09.2021 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Další odpočinkové čtení, úplně jsem viděla ty hory, čokoládu,dorty a sýry.

31.05.2023 4 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Horor to byl, dočíst tu knihu. Jsou tam napínavé pasáže ,kdy mě kniha bavila. Ale pak tam jsou taky ty zdlouhavé. Myslím,že kdyby se kniha zkrátila na půlku, byla by lepší.

20.06.2022 2 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Skvělá knížka na léto. Dobře se mi četla, napínavá až do konce.

29.07.2021 5 z 5

Deník špatné matky Deník špatné matky Stephanie Calman

Začala jsem knížku číst na konci těhotenství,konečně jsem ji dočetla mezi krátkými šlofíky mé malé. Knížka mě pobavila a uklidnila ,že nemusím mít všechno perfektní.

14.02.2022 5 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

Na knížku jsem narazila v antikvariátu. Agatha a anglický venkov se mi moc líbí, celkově čtivý poklidný příběh. Určitě si seženu pokračování.

13.08.2022 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Šílený čtivý příběh, přečteno za jeden den. Jdu na druhý díl

26.09.2021 5 z 5

Krvavý kotel Krvavý kotel Leo Kessler (p)

,,Jestli jsi až po rypák ve sračkách, je lepší držet tlamu zavřenou. "
úsloví scharführera Schulzeho
Schulze a Matz jsou proste mazáci.

03.09.2015 5 z 5

Květinové pohádky Květinové pohádky Jana Burešová

Krásné pohádky ,milé a pohodové moc se nám s dcerou líbí.

30.05.2023 5 z 5

Agatha Raisinová a výletníci z Dembley Agatha Raisinová a výletníci z Dembley M. C. Beaton (p)

Mě ta Agatha prostě baví,těším se na další díl.

08.09.2022 5 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Pokračování Medvědína mi dalo zabrat, nemohla jsem se začíst. Vadilo mi neustále opakování všeho dokola. Nakonec jsem ji nedočetla a pustila si audioknihu, kterou jsem doposlouchala u hraní her. Asi tak ...

29.09.2021 2 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Od knížky jsem moc nečekala a líbila se mi. Je čtivá a odpočinková.

24.08.2021 5 z 5