Kocicka004 Kocicka004 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem četla poměrně dlouho, protože mě někdy bavila více a někdy méně. Byla jsem pevně rozhodnutá, že další díl už určitě kupovat nebudu, ale konec mě nutí si další díl přinejmenším přečíst. Děj nebyl úplně špatný...asi takhle nápad vcelku dobrý jen provedení nic moc.
PS: Takzvaná "vnitřní bohyně" hlavní hrdinky...tu věc bych rozdupala. Neuvěřitelně mě tam tato "věc" srala s prominutím. Člověka to úplně vytrhne z děje.

20.01.2018 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Teprve včera jsem dočetla tuto knihu a již dnes mi na stole leží další díl. Kniha mě velice chytila a nepustila. Miluji fantasy a knihy jako je tahle mě v tom jen utvrzují. Spousta lidí říká je to vymyšlený svět, zápletka je jasná už od začátku atd atd. Fantasy je o vymyšleném světě! Můžete si vymyslet cokoli co chcete a ve světě tohoto žánru je to možné. Vůči knize jsem byla zprvu skeptická kvůli filmu, který mě sice dříve nadchl ale neupoutal nicméně kniha mě přikovala ke gauči a byly problémy se odtrhnout i k jídlu...nakonec to dopadalo tak že jsem s očima zabořenýma v knize i obědvala. Ke knize nemám žádné námitky a pokud i ostatní díly budou pokračovat takhle dobře tak asi budu muset říct, že jsem si našla dalšího oblíbeného autora.

26.02.2017 5 z 5

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Opět kniha...od tý nejlepší autorky bylo to úžasné prožívání dobrodružství nádherně popsané postavy, děj, krajina, city, emoce no všechno prostě úžasné.

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Jak je to s dalšími díly? Nejsou vydané? Nebo jen nejsou v češtině? Jsem z toho zmatená :) Jinak kniha mám skoro přečtenou a moc se mi líbí :)

12.04.2015

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

Krása nemám slov. Opět mě ale vytočili špatné komentáře. Jistě každému se líbí něco jiného ale knihy které se mi zrovna nelíbí určitě nikde nekrtizuji až budu mít přečteno přes 500 knih a stanu se sama autorkou pak klidně knihy na veřejnosti kritizovat budu ale takhle ne. Kniha nádherná jako vždy.

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Moc hezké knihu jsem četla každý den a minimálně do 3 hodin do rána a přes den jsem se jen těšila až se vrátím že školy a budu se opět zažrat do čtení. Nádhera.

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Sorgan...toto mě opravdu zarmoutilo a bylo strašně líto Terien. Proč takhle? Samozřejmě knihy nemůžou končit pokaždé skvělým přepychovým koncem ale takhle? Kniha moc hezká jen tohle se mi moc nelíbilo ale takhle dopadlo už Poselství jednorožců. E-kniha mi moc nepomohla tohle mi mrzelo dlouho. Ale tetralogie úžasná.

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

Díky Bohu že jsem měla poslední díl doma protože s tím otevřeným koncem...asi bych se zbláznila kdybych musela čekat déle no prosté fantastické knihy od Míši :)

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Jen 5 hvězd? Ale jděte tato kniha si přece zaslouží víc. Tahle tetralogie je prostě úžasná ten drak, ta síla v příběhu...

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Kniha opět velice nádherná. Avšak trošku mi znepokojil konec mezi Aranis a Veraginem ale očividně se konec nelíbil ani autorce po nějakém čase protože na to byla i další povídka. Ale autorku mám moc ráda. Ale trilogie nádherná.

Zrádné hory Dragor Zrádné hory Dragor Michaela Burdová

Autorku mám moc ráda a nehorázně mi štve kritika na její knihy ale každému se líbí něco jiného kdo však řekne něco špatného mě velice naštve a je těžké si mě opět udobřit. Autorka je ale moc milá a hodná a její knihy jsou vynikající vyjímkou nebyla ani tato kniha.

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Skvělá kniha moc se mi líbila od autorky mám přečtené skoro všechny knihy až na Volání sirény - Prokletí na to se už opravdu moc těším. Tomuto dílu nemohu nic vytknout snad jen občasné chybky.

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Kniha mi přijde trochu zmatená. Ne moc rozepsaná. Kniha se mi líbila ale měla pro mě nedostatky. Nemám ale ve zvyku přečíst jeden díl a druhý ne. V knize jsem se vyznala až od druhé poloviny do té doby mi přišla zmatená. Nicméně druhý díl si přečtu ráda a doufám že bude srozumitelnější než ten první.

08.12.2014 3 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Za sebe můžu říct že kniha se mi líbila ale čekala jsem trochu víc. Více kouzel, magie, pohádkových stvoření a hlavně více draků. I přes občasné nedostatky si myslím že k autorčině věku je to velice slušný výkon. Těším se na další díl, ráda si ho přečtu.