Zrádné hory Dragor

Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! I když elfská princezna našla ztraceného posvátného jednorožce, její cesta ještě zdaleka nekončí. Musí se s jednorožcem dostat přes zrádné hory Dragor, kde vládnou draci, aby ho mohla vrátit k jeho druhům. Avšak její přítel Veragin před ní a přáteli něco skrývá. Tajemství, které může ohrozit soudržnost celé družiny. Království mezitím musí čelit blížící se válce s Černým čarodějem, jehož ohromná armáda se chystá zničit celou zemi. Jediná záchrana teď možná leží v rukou nevyzpytatelných draků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2344/zradne-hory-dragor-9Gc-2344.jpg 4.2219

Poselství jednorožců 2.

Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Zrádné hory Dragor

Luigi1

Skvělé pokračování.Byl jsem rád,že elfská princezna našla zatoulaného jednorožce,ale vrtá mi hlavou jak se tak daleko zatoulal.Asi mi něco uteklo,musím to zjistit.

Konfu97
22.02.2019

Opět povedený díl. :) Již více akce i bojů, děj Vás strhne sebou. :) Odhalení některých tajemství, zkouška přátelství a mnoho dalších zážitků, to všechno na Vás čeká :)

BojácnéKuře
18.07.2018

Tak bohužel ani v tomto díle jsem se nezbavila těch, už dost otravných, mouder o dobru, která mi bohatě stačila v prvním díle. :D Aranis mi nějak k srdci nepřirostla, pořád mi připadalo, že se buď spojuje s jednorožcem a nebo omdlévá kvůli své moci. Lavril a Falien jsou asi ty neprotivnější postavy, o kterých jsem kdy četla. :D Nelíbilo se mi, jaký postoj zvolili k Veraginovi, když zjistili jeho tajemství.
Draky jsem si oblíbila hned, působili jako fajn parta. :D Popisy bitev stály za to, pro mě byl nejlepší asi přílet draků na Santiel. Když to shrnu, dvojka se mi určitě líbila víc. Mnohem více akce a konečně vím, co je Veragin zač.

any333
25.12.2017

Tato autorka si mě získala už před nějakou dobou a i když mám jistě raději Syna pekel tak i tahle série je moc hezká, jen spíš takovým nevinným a kouzelným dojmem. Jako vždy jsem hltala popisy bitev a soubojů, hlavně tu hlavní, kde bojovali proti Takrům.
Jako u minulého dílu jsem čekala, kdy putující odhalí Veraginovu pravou tvář a co to vlastně bude. A když se princ setkal s Kassandrou, byla jsem si dokonce jistá. Jsem zvědavá, jak se teď k němu postaví a jak to vlastně bude celé dál.
A jako vždycky jsem si prostě totálně zamilovala Veraginova zlého bratra. Ale tuším, že nejsem jediná, takovéhle typy jako je on jsou často oblíbené. A taky mi přijde vtipný Snížek.

Elen telemna
17.08.2017

Pěkný a napínavý příběh, plný dobrodružství a překvapujících okamžiků.

Musím přiznat, že mě ze začátku nebavily zdlouhavé a často i hodně nudné popisy. Zato děj byl pestrý a strhující.
Konec byl dost šokující! I když zas takové překvapení to pro mě nebylo, když jsem už asi od poloviny knihy tušila, kdo Veragin je.
Moc se mi nelíbilo autorčino podání Mordatů. Upřímně, kdybych tento příběh psala já, určitě bych z nich nedělala taková monstra. Vylíčila bych je spíš jako tajemné a záhadné osoby s čarovnou mocí a neobyčejnými vlastnostmi. To mi připadá mnohem lepší, než velcí černí lvi...
K postavám, mým hrdinou je jednoznačně Eleas. Působil na mě nejrozumněji a nejchápavěji. Byl bystrý, pozorný, chytrý, statečný a hrdý, ale hlavně měl dobré srdce a byl věrným přítelem, ať se dělo cokoli. A to na mě velmi zapůsobilo.

Celkově se mi kniha líbila, ale nesplnila úplně přesně moje očekávání a přání...

Zornaddie
16.06.2017

Dobrá kniha. Nebavil mě moc děj z boje, ale zase vyvážily to zase scény naší několikatice.

SPOILER
To je Eleas opravdu jediná inteligentní osoba? No a co, že je Veragin mordat! VŽDYŤ VÁM CELOU DOBU POMÁHAL! JE TO PŘÍTEL! HA-LÓ!

sabulik69
29.07.2016

Parádní díl. Pořád nějaká akce a velká válka. Líbí se mi jak je knížka psaná a vemli jsem si všechny oblíbila, nejvíce určitě Veragina a taky se mi líbí Elasovi moudra :-D Prostě krásná kniha, teším se na poslední díl a jsem velmi zvědavá :-)

Lalina3
25.03.2016

Opět úžasná kniha.
Snížka jsem si zamilovala, je to takový blázínek :-D