knihomolka525 knihomolka525 komentáře u knih

Ve vyšších kruzích Ve vyšších kruzích Viveca Sten

jsem v rozpacích : některé postavy jsou už nudné.Thomas se svým žalem a Nora co by domácí puťka....A opět jdou v knize paralelně dva příběhy (samozřejmě mají spojitost) ,aby ten přidaný vyústil v "šok".Tato kniha mě nebavila a musela jsem se nutit ji brát do ruky a něj se tou nudou prokousat.Další dvě snad nebudou trefa vedle jako tato

03.08.2016 2 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

dobré počtení.Autorka zbytečně nedramatizuje děj jede jak nůž v másle.Doporučuji.

31.07.2016 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Quintin Jardine

nezajímavé čtení

24.07.2016 2 z 5

Pro mou smrt Pro mou smrt Quintin Jardine

nezaujme i přes veliké úsilí

24.07.2016 2 z 5

Vražedná míle Vražedná míle Tony Black

ukoptěné nic

24.07.2016 odpad!

Oběť Oběť Arnaldur Indriðason

často se zmiňoval název drogy jako Rohypnol anebo taneční droga oboje bylo stejné.Takže Rohypnol.Každému to co si zaslouží.

23.07.2016 4 z 5

Doktore, to byste se divil! Doktore, to byste se divil! Patrick Taylor

tahle kniha mě dost zklamala.Nemohu si pomoci ale už od dětství nesnáším tajemno.Což není problém té knihy ale můj.Ten je v tom,že jsem netušila že kniha bude v úplně jiném stylu než ty ostatní.Taky mi přijde jako by ji psal někdo jiný a ne Taylor

22.07.2016 2 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Helene Tursten

velmi dobře vedený příběh.Jsem zvědavá jestli se autorce takto povedly i další knihy.Toto je moje první od ní.

17.07.2016 5 z 5

Ceny Ceny Erich Segal

kniha se sice dobře četla ale ne až tak, že vybízela k přečtení na jeden zátah.Což reálně není možné.Ale znáte ten pocit že chcete hned a okamžitě bez přeskakování vědět jak příběh dopadne....

13.07.2016 2 z 5

Madame de Pompadour Madame de Pompadour Massimo Grillandi

kniha se tváří jako historický román ale je to jen román o lásce a vypočítavosti tak jak to na královských dvorech chodilo.Přežil jen nejsilnější...

13.07.2016

Místo tebe Místo tebe Sofie Sarenbrant

pokračování knihy 36 týden.Za mě dobré.Autorka pracuje stále se stejnými postavami ,nenabírá zbytečné účastníky kteří jen projdou a zase zmizí aniž by byli nějak pro děj důležití.Vyhledám další její knihy.

06.07.2016 5 z 5

Nech žije Erma! Nech žije Erma! Erma Bombeck

škoda že autorka zemřela tak mladá mohla napsat ještě spoustu knih

05.07.2016

Na ostří nože Na ostří nože John Connolly

kniha na jejímž konci si už nevzpomenete co bylo na začátku.Děj který je úměrný ceněVybrala jsem ji kvůli irskému původu.Možná jde o to ,tak ji uchopit.protože irská mentalita je trochu jiná.možná trochu hůř pochopitelná pro toho kdo ještě nic třeba od Connollyho nečetl

03.07.2016 2 z 5

Oko za oko Oko za oko James Patterson

nenáročný příběh.Kniha do kabelky na cestu někam a zpět.Zajímavý děj s dobrou zápletkou.

Spiknutí Starmoney Spiknutí Starmoney Jan Seghers

Tady přidal Seghers na grádech.Kniha není až tak čtivá jako ty předešlé.přijde mi jakoby byla z pera jiného spisovatele.Netrpělivě jsem na ni čekala ale trošku mě zklamala.Ale takový je život i v reálu.Nemusí být vždy posvícení,že?Nehledě na to,že kvalitní německé detektivky se jen těžko shánějí

03.07.2016 4 z 5

Partitura smrti Partitura smrti Jan Seghers

Dobře napsaná detektivka.Ani jedna strana (a že jich kniha má spoustu hustě popsaných!)není zbytečná.Marthaler je zkrátka na roztrhání

Příručka špatné matky Příručka špatné matky Kate Long

Jednoduchý příběh jednoduché rodiny.Ale velmi čtivý.Kniha není až tak popisná ale ale předestírají se myšlenkové pochody jednotlivých aktérů.Nic pro intelektuály.Knihu neodložíte dokud nepřečtete poslední větu

Temný muž Temný muž Unni Lindell

dosti komplikovaný děj ale to se u severských příběhu už očekává.Knize na kráse ubírá fakt,že je zbytečně těžká.Když ji rychle prolistujete má spoustu bílých míst Řádky jsou hodně od sebe a odseky kapitol dlouhé jako týden.Myslím že knihu prodává obsah a ne váha!

03.07.2016 5 z 5

Druhá rodina-Muž mezi dvěma ženami Druhá rodina-Muž mezi dvěma ženami Joanna Trollope

každý se se svým trápením vyrovnává jinak.Chrissie v tomto případě má pomyslnou svatozář

Jak se zbavit Matthewa Jak se zbavit Matthewa Jane Fallon

Helenu chvílemi ltujete,chvílemi říkáte máš cos chtěla ,ale ve finále jste rády že si to Mathew "užil"