Dvojí tvář

Po honičce policejní hlídky a ukradeného vozu BMW, který srazí bývalého policistu a usmrtí ho, se na oddělení vražd pod vedením komisaře Anderssona rozběhne běžné vyšetřování. Při pátrání po odcizeném voze je však nalezeno tělo uškrcené mladé dívky, dlouhodobě sexuálně zneužívané. Drogy, obchod s mladými dívkami a mafiánské podsvětí... Jde o mnohem víc, než se zpočátku zdálo, dokonce i o život inspektorky Ireny Hussové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42613/big_irena-hussova-dvoji-tvar-nnx-42613.jpg 3.843

Irena Hussová 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Motto

En man med litet ansikte, 2007

Kniha Dvojí tvář

TeaPeter

Jen samotný konec zachránil tuto knížku od nelichotivé nálepky braková gangsterská detektivka. Samotná kostra příběhu byla dost jednoduchá a průhledná (minimálně od momentu, kde se psalo o domu z pozůstalosti). A tak ji autorka obalila kde čím, co jí na mysl přišlo.

cukrovka
31.03.2021

Autorka mě opět nezklamala. Čtivý detektivní příběh. Vše se postupně odhaluje a propojuje. Nijak krvavé, spíše postupné odkrývání různých informací které nakonec vedou k odhalení celého zločinu.

čef
29.12.2020

Nikterak komplikovaná detektivka ze Švédska, která je psána dostatečně přehledně. Dokreslující detaily prostředí vyšetřovatelů je také popsáno nijak přehnaně, děj se naštěstí týká převážně kriminálního příběhu. Nevzbudí však obrovské nadšení, ale je přesto k přečtení dost dobrá.

Nočnípták
07.08.2020

Mám další oblíbenou inspektorku - Irene Husovou. Sice jsem začala číst sérii někde uprostřed, ale snad to nebude na závadu. Kniha má spád, četla jsem do čtyř do rána.

anája
18.10.2018odpad!

Nevím proč,ale kniha se mi moc nelíbila.Pripadlo mi , že se pořád dokola řeší to samé. Možná to bylo proto, že jsem předtím četla napínavější knihu.

Ivulik7
18.03.2018

Dva případy, které se propojí. Nebylo to úplně špatné, ale nebyl to šálek mé kávy. Každopádně dám autorce ještě jednu šanci.

March
11.02.2018

Přečteno poměrně rychle, i když to pro mě bylo malinko přes hranu....ale IH je prostě jinak skvěla.
Vrah odhalen, a dle mého autorka má lepší dily.

pepa4081
31.12.2017

Kniha se mi líbila víc, než Ohnivý tanec. Jde o vyšetřování dvou případů, mezi kterými se nakonec ukáže překvapivá souvislost. Trochu mě mrzí, že jsem na řešení přišel již asi ve dvou třetinách knihy, ale byla to příjemná oddychovka.
Uspokojivé.