knihomolka01 knihomolka01 komentáře u knih

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Knihu jsem přečetla ani ne za dva dny a to jsem se ani nesnažila, děj neskutečně rychle ubíhal a já po celou dobu fandila suze ať konečně nakope tý pomstychtivý Heather zadek.:D

13.09.2014 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Nevím proč ale kniha pro mě byla určitým způsobem děsivá. Ta představa naprosté bezmocnosti tak daleko od pevniny. Já knihu beru jako zajímavou knižní zkušenost.

10.09.2014

Dárce Dárce Lois Lowry

Naprosto neskutečná knížka. Jedna z nejlepších, co jsem kdy četla. Nejvíc mě fascinovala ta představa šedivého světa bez barev. Ne že by se mi ten svět líbil, ale fascinoval mě. Lois Lowry má můj neskutečný obdiv za ten závěr, že si vůbec troufla dát tam neuzavřený konec a popustit tak fantazii všem ostatním.:)

10.09.2014 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Ohromné. U téhle knížky jsem se skutečně bála což se mi často nestává. Udělala jsem jedinou chybu a tou je, že jsem knihu četla v noci.:)

31.08.2014 5 z 5

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Možná by mohly být strašidelné pasáže trochu delší, ale jinak nemám co vytknout.:) Atmosféra úžasná a líbilo se mi zvolení hlavní postavy.

31.08.2014 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Nevím jestli bych přiřadila tuhle knihu k hororům. Nepřišla mi nijak zvlášť strašidelná. Byla skvělá, ale strašidelná ne.

31.08.2014 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Knížka se mi líbila, bohužel musím strhnout jednu hvězdičku za opakující se prvky, které mi dost vadily.

30.08.2014 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Už jsem se vyrovnala s koncem prvního dílu takže se mi dvojka četla líp a mohu jen doporučit.:D

08.08.2014 5 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Kniha sice postrádá složitou zápletku, ale přesto je to pro mě příjemná a pohodová knížka ke které se ráda někdy vrátím.

28.07.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Konec jsem sice čekala napínavější, ale jinak nemám, co vytknout.:D

25.07.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Mrazivé.

23.07.2014 4 z 5

Jedinečný nůž Jedinečný nůž Philip Pullman

Příběh se mi nezdá tak skvělý jako v prvním díle, přesto mohu doporučit.

23.07.2014 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Na ohodnocení této knihy mi stačí tři slova: děsivé, ale úžasné.

23.07.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Tak úžasnou knihu jsem dlouho nečetla, přečetla jsem jí jedním dechem a nemohla jsem přestat. Podle obsahu jsem jí přirovnávala k Hunger Games a možná jsem se nepletla. Hlavní hrdinka je taktéž mladá a vybočuje z řady, vidí to, co ostatní ne a proto není její život jednoduchý. Opravdu všem doporučuji si tento příběh přečíst.

23.07.2014 5 z 5

Leonardo je génius Leonardo je génius Turk (p)

Opravdu skvělý komiks, byly pasáže u kterých jsem se doslova válela po podlaze:D

26.05.2014 5 z 5

Příběhy netalentovaný pop hvězdy Příběhy netalentovaný pop hvězdy Rachel Renée Russell

Nevím, co mám k tomu dodat. Četla jsem všechny díly a upřímně, jsem zklamaná. Nikky se vždy dostane do strašného problému, ale na konci se jako zázrakem vše vyřeší.

17.05.2014