Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Závěrečný díl fantasy série. Tak nějak jsem nebyla připravená na ukončení této série, ale přišel čas. Ze začátku jsem měla trochu problém se začíst, ale pak se to hezky rozjelo a začalo mě to bavit. Velké plus bylo, že autorka neotálela s milostným trojúhelníkem a hned nám prozradila, koho si Layla vybere.
Já byla naprosto spokojená s výběrem, který autorka učinila. Ve finálním díle se konečně dozvíme o co celou dobu šlo a chystáme se na boj. Byly věci, které jsem nečekala a překvapily mě. Dokonce jsem u konce uronila slzu! Mrzí mě na konci trochu jedna věc, ale nemůžu nic říct, protože by to byl spoiler, ale to autorce neodpustím! Jinak je to pubertální a vtipná série. Miluji to a na sérii budu hezky vzpomínat a rozhodně si ji zase někdy přečtu.
Jinak děkuji za poskytnutí knihy @knihydobrovsky #spolupráce

02.12.2023 4 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Já autorku naprosto zbožňuji. Ona ty příběhy prostě umí. Sparrow se mi hodně líbil, ale tohle ? No začátek začal slibně a dost humorně. Dobře jsem se u toho nasmála a myslela jsem si, jaká dobrá kniha to asi bude. Omyl ! Já jsem se tak nudila. Hlavní postavy nezajímavý. Hunter je strašně velký sukničkář a nadrženec. Ty jeho neustálý narážky mě strašně štvaly. Co se týká Sailor, tak je to dcera z knihy Sparrow. Což super a zajímavý nápad, ale její postava mě vůbec nezaujala. Nesebevědomá ženská

Žádná chemie mezi nimi nebyla nebo mi to teda nepřišlo. Ani ten příběh nebyl vůbec zajímavý. Sem tam jsem se zasmála, ale čekala jsem od autorky něco jiného a lepšího.
Za mě teda nejslabší kniha od autorky.

23.11.2023 3 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Tato série bude moje smrt. A teď vážně opravdu mě to zabije. Tahle série je na mě zdlouhavá, a jelikož čekání na další díly nějaký ten čas trvá, tak já zase vše důležitý zapomenu. Ale, protože každý díl je jedna velká bichle, tak si nechci dávat rereading.

Stále si stojím za svým, že tato série je mnohem lepší než Z krve a popela. Více mi sedl Nyktos a Sera. Skoro všechny postavy jsem si tu oblíbila. Co se týče příběhu, tak dostáváme zase nové informace. Tento díl je mnohem mnohem pikantnější. Možná už i trochu moc

V příběhu se vyskytuje na mě až moc postav, takže jsem občas zapomněla kdo je kdo. Jinak děj byl super, ale občas jsem už nevnímala a koukala, kdy bude konec. Vážně je to zbytečně dlouhý. Konec jsem předvídala. Ale jsem zvědavá co si pro nás autorka snad už opravdu v posledním díle přichystá.

17.11.2023 4 z 5

Koruna strachu Koruna strachu Rozálie Pražáková

Máme tady novinku a zároveň taky prvotinu autorky. Na začátek musím pochválit krásně odvedenou práci na obálce, protože jako vždy se Adél předvedla a vytvořila něco opravdu nádherného. Dále mě nadchla i samotná anotace, která zněla velmi zajímavě.

Ke knize jsem se dostala čistě náhodou a to díky Kristýnce, která se na humbookfestu od knihy nemohla odtrhnout a velmi si ji vychvalovala, když jsem viděla první větu v prologu, tak jsem měla jasno. Tenhle příběh bude stát za to. A opravdu tomu nebylo jinak. Ke knize nemám ani jednu výtku. Až tak mě příběh pohltil od první stránky, že jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem knihu až do brzkých ranních hodin a užívala jsem si všechny postavy, která pro nás autorka vymyslela.

Tento příběh je opravdu zajímavý a hlavně originální. Ukazuje nám zajímavý svět. Jaké by to asi bylo, vlastnit kouzelný klíč, který nás vezme do příběhu a Vy se stanete hlavními postavami? Zní to úžasně že ano?

Avery je hlavní postava příběhu a byla mi od začátku sympatická. Když se ocitne v příběhu a její svět je vzhůru nohama, tak se i přes to nevzdává a jde si za svým. V příběhu se vyskytuje dost postav, ale nemějte obavy. Všechny si zamilujete a každý si Vás získá svým příběhem.

Sullivan aneb náš krutý král. Milovala a zároveň jsem ho nesnášela od samotného začátku. Jeho postava byla pro mě opravdu velmi zajímavá.

Co se týče chemie hlavních postav, tak to bylo něco jiného a úžasného. Miluji jak si šli po krku a nebáli se toho. Tento příběh je opravdu jiný. Autorka se s ničím nemazlí a má slabost nás čtenáře trápit.

Otázky jsem měla od začátku až do konce a nutně potřebuji další díl! Autorka má dle mého velký talent a dávání na psaní. Styl psaní byl opravdu nádherný a to, že to napsala v tak mladém věku jen dokazuje jak moc talentovaná je.

Jsem vděčná, že jsem se ke knize dostala a teď potřebuji týden než se z toho vzpamatuji. Rozhodně doporučuji

12.11.2023 5 z 5

Neznámý žalm Neznámý žalm Laura Thalassa

V poslední době si uvědomuji, že na fantasy musím mít prostě chuť. Jinak se v tom docela dost trápím.

Jak už má člověk načteno tolik dobrých fantasy knih, tak už Vás málo, který příběh baví nebo zaujme. Sice pořád si stojím za tím, že tahle série má dost podobných prvků jako Dvory, i přesto mě to opravdu velmi baví.

Desmond je úžasný, tajemný a hravý, ale miluji, když se u něho projeví i ta dominantní a ochranitelská stránka.

Callypso mi v tomto díle přišla dost zmatená ze všeho, ale chápu. Nový svět, nový život

Spicy scénky úžasný byla jsem naprosto spokojená.

Jinak konečně jsme dostaly odpověď, kdo za tím vším stojí. Fůha čekala jsem to? Ne tak úplně. Ten konec byl za mě EPICKÝ.

Haloooo potřebuji další díl

13.08.2023 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Vůbec jsem netušila do čeho se to pouštím, ale nakonec to byla parádní jízda s našimi novými jezdci apokalypsy.

Do knihy jsem se pustila na základě krásného hodnocení, ale co si budeme, obálka mě nalákala stejně nejvíce.

Příběh se četl v podstatě sám. Večer jsem začala číst a ráno jsem hned dočetla. Bylo to pro mě návykový, a i když to mělo málo stránek tak tam bylo vše co jsme potřebovali vědět. Také si autorka na konci příběhu pro nás připravila bonusovou kapitolu, která se dala zdarma stáhnout, takže více Marca

Hlavní postavy Marco a Brook jsou pro sebe jako stvoření. Od začátku mezi nimi panuje pěkný chtíč. V příběhu najdete jak dobrý a povedený humor, tak krásné pikantní scény.

Všichni čtyři jezdci jsou úžasní a díky konci jsme měli možnost si přečíst začátek knihy o Lucasovi, na kterého se ohromně těším.

Styl psaní mi sedl. Samozřejmě mám k tomu menší výtky. Dala bych více prostoru hlavním postavám se více poznat osobně, ale samotný příběh a náznak mafie byl super.

17.07.2023 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Tak u tohoto dílu jsem si opět pěkně pobrečela.

Bylo to pro mě hodně emoční. Hlavní postavy jsem si opět zamilovala z předchozích dílů a jsem moc vděčná za Nicka a Stef.

Stefani je úžasná a charismatická osoba. Miluji její dávky humoru, a že si na nich nehraje.

Nick je podobný Camovi. Dobrý humor a mírumilovný člověk.

Příběh byl opravdu velmi krásný, ale od začátku jsem tušila co se tu stane a pořád jsem doufala, že se ten příběh bude vyvíjet jiným směrem. I přes to vše to bylo vážně krásný a užila jsem si tenhle příběh.

Taky jsem ráda, že se zde pořád objevují postavy z předchozích dílu a máme tak možnost vědět co se děje s ostatními páry a kam se v životě posunují.

14.04.2023 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Tenhle příběh mě dostal na kolena. Byla to neuvěřitelná jízda. Polovinu příběhu jsem probrečela jak to bylo emocionální pro mě.

Knight není dokonalý, ale je zlomený. Naprosto jsem ho chápala a bylo mi ho tak strašně líto.
Mile mě překvapilo jak strašně moc byl zamilovaný do Luny. Jestli si dobře vzpomínám říkal, že je do ní zamilovaný už od čtyř let.

Luna si mě získala hned. Jak pomalinku se dostávala ze své ulity. Jsem na ní pyšná kam až se dostala a co všechno pro Knighta i ostatní udělala.

To pouto mezi nimi bylo dokonalý. Tenhle příběh měl několik spádů … Nevěděla jsem čím se zabývat dřív, ale naprosto jsem tomuto propadla. Rozhodně tohle doporučuji všem.

27.02.2023 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Za mě byla kniha, ale opravdu zbytečně dlouhá. Vanessa mi byla v celku sympatická, ale to se nedá říct o Aidonovi, který mi absolutně nepřirostl k srdíčku. U knihy jsem se nudila celou tu dobu a doufala jsem,že to trápení budu mít brzy za sebou. Naivně jsem pořád doufala, že se ten děj konečně rozjede a bude se tam něco dít, ale bohužel ne. Konec byl extrémně a zbytečně najednou uspěchaný, kde si vyznají lásku na jedné stránce a konec ? To bylo vážně vše ? Od autorky jsem nic dalšího nečetla. Styl jejího psaní mi nevadí, ale chce to něco co vás do děje vtáhne a co vás bude nutit dál číst a to jsem tady bohužel nedostala. O dalších knihách asi neuvažuji.

10.02.2023 2 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Zvrhlý král… ano takhle kniha je vážně Zvrhlá, ale v dobrém slova smyslu.
Knihu jsem zvládla přečíst za dva dny, protože se četla sama a ten děj mě pohltil. Co se týče obálky knihy, tak je hezká, ale přede jen mi nesedí na ní osmnáctileté postavy. Děj je zvrácený někdy až psycho. Chvílemi mi běhal mráz po zádech.
Co se týče postav, tak Aiden mě štve a zároveň přitahuje je velmi dominantní a prince na bílém koni v něm rozhodně nenajdete.
Elsa je svatoušek, ale zároveň je nebojácná. Drží se pěkně nohama na zemi. Chemie mezi těmito postavami je úžasná. Tenhle příběh je vážně vášnivý, temný a drsný. Nevím jak teď vydržím čekat rok na pokračování. Pokud hledáte něco vážně hříšného, tak je to pak takhle kniha.

12.10.2022 4 z 5

Měsíční čarodějky Měsíční čarodějky Elizabeth Briggs

Tento třetí díl mi přišel ze všech zatím nejslabší, proto dávám nižší hodnocení už.
Přijde mi už zbytečné tuto sérii tak natahovat.

Ayla se po bitvě ocitne mezi měsíčními čarodějkami a zjistí dávno ukrytou pravdu. Začne se učit jak používat svou moc, aby zachránila válku, která se odehraje na zemi.
Ayla chce především zachránit svou lásku Kadena, pro kterého bitva nedopadla dobře. Společně se pak snaží hledat spojence proti slunečním čarodějkám a hledají možnosti jak je porazit a odkrýt pravdu.

Vztah mezi Aylou a Kadenem je vášnivý a majetnický. Chvílemi to graduje do takových výšin až je to neuvěřitelné. Jeho chování jakož to alfy mě občas vytáčelo.
Chvílemi mi to přišlo už zbytečný ty jejich hádky... Nevím co dále můžeme čekat od dalších dílů, ale doufám, že brzy už dostaneme odpovědi a dočkáme se šťastného konce.

27.05.2024 3 z 5

Woodhill Woodhill Eleanor Corvin (p)

Máme tady další dílo od této autorky, která si prostě v tomto tématu smrti a duchařiny doslova libuje. A já to mám opravdu ráda.
Tentokrát jsem šla na jistotu. Nepotřebovala jsem číst anotaci, protože už znám styl psaní autorky a vím co od ní očekávat, ale abych byla právě upřímná, tak tentokrát mě opravdu překvapila. Hlavní hrdinka Lexi už od mala vídala duchy, ale všichni si mysleli, že je blázen. Procházela si špatném dětství, ale když opona opadla a přišla do toho i choroba, tak se celý svět rozpadl. Lexi má tedy schopnost vidět mrtvé a tak je jako temnonoška povolána do Woodhillu, aby tam byla nápomocná. V příběhu se vyskytuje více postav, které si dle mého zamilujete. (Strašně se mi líbil Aaron!) Líbí se mi, že opět jsem nevěděla s kým bude mít Lexi romantickou linku. Líbí se mi popis 'nového' světa a chodu této doby.

Co mě ale nejvíce zaujalo bylo, že jsou tady opravdu pikantní scény, které se mi hooodně líbily. Broderick Woodhill je muž mnoha tváří a z počátku se zdál být vážný a celkem takový prudas, ale až se mu Lexi dostane pod kůži, tak zjistíme, že zdání klame. Chemie byla úžasná a to je velké plus!

Příběh jako takový se mi líbil, jen mi to přišlo trochu natahované okolo toho. Jinak za mě originální příběh s prvky romantiky, fantasy a detektivky.

A na úplný závěr mě potěšilo, že se autorka nechala inspirovat mým nejoblíbenějším zámkem

13.05.2024 4 z 5

Trnová královna Trnová královna Gina Chen

Tohle je velmi zajímavě a netipicky napsaná pohádka. Pohádka, která vypráví o princi, který je prokletý a jediné co tuhle strašnou věštbu dokáže zlomit je vzít si svou pravou lásku.
Ale co, když si princ přeje zůstat prokletým ? Co když o nic takového nestojí ?

Hlavní postava Violet je věštkyně, která pracuje pro krále. Nečekejte poslušnou dívku. Violet mi přijde trochu divoká a s princem jsou celkem na nože.
Cyrus mi přijde, že rád flirtuje s čímkoliv co se pohne. Bohužel nemáme možnost více nahlédnout a poznat tyto postavy. A tím si k nim až tak úplně nedokážeme vytvořit pouto. Více mi ocenila popsat to co se mezi nimi tvořilo. Jinak příběh je i vtipný. Vyskytuje se nám tu více postav. Celý příběh se nese v popichování dvou hlavních hrdinů. Do samotného konce jsem netušila jak tohle asi tak skončí.

Za mě, ale krásná pohádka.

02.04.2024 4 z 5

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

Po dlouhý době se mi do rukou dostala vážně velmi dobrá a kvalitní fantasy kniha se zajímavým dějem.
Oraya je smrtelná dívka, která žije ve světě drsných a krvelačných upírů. Když byla ještě dítě zachránil jí právě vládce upírů a vzal si ji pod svá křídla. Proč ? Tato otázka mě hlodala celou dobu. Oraya se chce zúčastnit legendárního turnaje - Kejari, který pořádá bohyně smrti. V tomto turnaji, jde o život. Dostávají úkoly a navzájem se vraždí. Představte si smrtelnici obklopenou krvelačnými upíry. Tento příběh je čtivý a pořád napínavý. Já osobně jsem se nenudila ani minutu.
Na scénu přijde pohledný a nebezpečný Raihn,se kterým uzavře spojenectví. Věci se dají do pohybu a určité věci vyplouvají na povrch. Nic není totiž tak, jak se na první pohled může zdát. Nebojte se, že by nás autorka ochudila o nějaké ty pikantní scény. A za mě byly fakt dobře napsány.
Upozornění na začátku knihy je, že se zde vyskytuje násilí a vzpomínky na znásilnění. Takže jen upozorňuji.
Konec mě osobně překvapil. Ano některé věci jsem tušila, ale jiné zase ne. Tak na koho vsázíte, že vyhraje Kejari ?

Hlavní postavy:
- Oraya mi byla od začátku sympatická. Miluji tyto agresivní a bojové ženy. Tahle holka si jde za svým, at to stojí cokolov.
- Raihn byl pro mě zajímavý už od začátku. Byla jsem opravdu zvědavá co je zač. Že by můj další knižní manžel ? Uvidímeeee

Musím pochválit obálku a jsem ráda, že se drží původní verze.
A já už jen doufám, že se dočkáme brzy druhého dílu !

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce od albatrosmedia za účelem recenze. Hodnocení 4,5/5

15.02.2024 4 z 5

Připoutaná Připoutaná Adele Parks

Do knihy jsem se pustila s velkým očekáváním. Samotná anotace mě dost navnadila a obálka taky.
Už ze začátku jsem měla problém se začíst, ale postupem času to bylo těžší a těžší.

Máme tady vícero pohledů.
Jako například: Leigh, Mark, Kai, Daan, Fiona, detektivka a další !!! No úplný guláš jsem v tom měla.

Příběh se zaměřuje na všechny tyto postavy. V příběhu se vracíme jak do minulosti tak do přítomnosti. Jednoho dne se Leigh vzbudí zdrogovaná a připoutana v cizím prostředí. Hned jí je jasné o co jde

Její manžel i děti si toho ráno všimnou, kdy se měla vracet z práce. Zavolají policii a rozjede se pátrání. Samozřejmě na povrch vyplouvají samé zajímavé věci. Musím říct, že konec mě moc nepřevalil a čekala jsem to. I když jsem doufala v lepší konec.

Co se týče stylu psaní autorky, tak se mi líbil. Jen mě mrzelo to přeskakování z postavy na postavu. Z minulosti do přítomnosti. Chvílemi jsem nevěděla, která bije, ale nápad to byl podle mě zajímavý.

08.02.2024 3 z 5

Než zjistíš pravdu Než zjistíš pravdu Elena Minářová

Na začátek bych chtěla zmínit, že se jednalo o spolupráci se samotnou autorkou knihy, za účelem recenze.

Jak už víte, tak teprve nedávno jsem zavítala do tohoto nového světa thrillerů.
Kniha mě na první pohled zaujala. Obálka na živo je nádherná a anotace zní slibně. Příběh se mi četl ze začátku hezky a autorky styl psaní se mi líbil. Jedná se o příběh, kdy se mladá Maddy nastěhuje do bohaté čtvrtě plné rodin s dětmi. Od začátku se mi tady něco nezdálo. Skamarádila se až moc rychle a snadno s Amandou. V půlce příběhu mi přišlo, že se to točí pořád dokola. Už v ten moment mi bylo jasný o co jde. Takže, když jsem se blížila ke konci a moje obavy se naplnily, tak jsem byla lehce zklamaná. Doufala jsem, že mě nakonec autorka překvapí nečekaným zvratem. Třeba tím, že zabije Iris to by mě vážně překvapilo a uspokojilo. Stále ji šíleně nesnáším !
I přes to jsem si příběh opravdu užila a četlo se to samo a svižně.

Autorce moc děkuji a těším se na další její tvorbu !

02.02.2024 3 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Jsem překvapená, že kniha má tak vysoké hodnocení. Nebylo to špatné, ale za mě teda žádná sláva. Očekávání jsem měla úplně jiné...
Pořádně ani netuším o čem vlastně příběh byl.
Rowan je bohatý snob, který se chová strašně a nezajímavě. Ve skrytu duše je to jen další zlomený člověk. Jakmile jeho postavu začneme lépe poznávat, tak pochopíme co se za tou jeho maskou skrývá. Chvílemi jsem mu ani to jeho chování nechtěla věřit a nějak mi to k němu prostě nesedělo. Na člověka, který vyrůstal v čem vyrůstal se hlavní hrdince až moc otvíral a choval se pro mě trochu nereálně. Za to Zahra se mi líbila moc. Byla milá, veselá a upřímná. Byla prostě svá. Byla všemu otevřená a její příběh se mi prostě líbil. U ní mi přišlo vše skutečný. Její chování vůči Rowenovi se mi líbilo. Nesedla si z něho hned na zadek a neodpustila mu hned všechno, jak to u některých hlavních hrdinek často bývá. Příběh je docela slown burn což byla další věc co mě překvapila, ale to mi ani nevadilo. O erotické scény tady nejsme ochuzeni a ty se mi doooost líbily. Tento příběh je nenáročný a pokud chcete něco odpočinkového, tak rozhodně šáhněte po této knize. Na co jsem dále zvědavá jsou ostatní bratři a jejich úkoly. Takže sérii dám ještě šanci a zkusím další bratry.

Hodnocení 2,5 hvězd..

11.01.2024 3 z 5

Náhodou Náhodou Petra Martišková

Náhodou je kniha od české autorky, která vyšla letos. Příběh je určen pro mladší čtenáře, kteří takový příběh ocení víc. Já do této cílové skupiny už bohužel nepatřím, takže mě osobně příběh tolik nenadchnul,ale to není autorčina chyba.
Autorka napsala příběh opravdu hezky. Občas jsem se u toho pěkně pobavila. Elena je pěkný kvítko, která pořád utíká své ochránce a chce žít normální život. Na to z jakých poměrů pochází jsem čekala, že bude mít nos nahoru, to se však díky bohu nekonalo a spíše mě svým chováním a vystupováním překvapila.
Nathan je basketbalista, který kvůli incidentu dostane úkol, aby se postaral právě o “princeznu Elenu. Mezi nimi hned od prvního setkání začnou hádky a naschvály, ale postupně se z toho začne něco klubat.
Příběh za mě tedy doporučuji mladším čtenářům, ale tady není na škodu občas vypnout a přečíst si takovou oddechovku.

Kniha mi byla poskytnuta v rámci spolupráce od @albatrosmedia. Za což děkuji.

03.12.2023 3 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

ᴍᴀᴍᴇ ᴛᴀᴅʏ ᴘʀᴇᴅᴘᴏsʟᴇᴅɴɪ ᴅɪʟ ᴢ ᴜᴢᴀsɴᴇ ʀᴏᴍᴀɴᴛɪᴄᴋᴇ sᴇʀɪᴇ - ᴊᴇᴢᴅᴄɪ ᴀᴘᴏᴋᴀʟʏᴘsʏ.
ᴛʀᴇᴛɪ ᴅɪʟ ᴊᴇ ᴏ ᴅᴀʟsɪᴍ ʙʀᴀᴛʀᴏᴠɪ. ɴᴀ sᴀᴍᴏᴛɴᴇʜᴏ ʀɪᴄᴄɪʜᴏ ᴊsᴇᴍ sᴇ ᴠᴇʟᴍɪ ᴛᴇsɪʟᴀ. ʀɪᴄᴄɪ ᴊᴇ ᴛᴀᴋᴏᴠʏ ɴᴀs ᴘᴏᴄɪᴛᴀᴄᴏᴠʏ ɴᴇʀᴅ. ᴜᴢ ᴏᴅ ᴘʀᴠɴɪʜᴏ ᴅɪʟᴜ ᴠɪᴍᴇ, ᴢᴇ ᴍᴀ ᴅɪᴛᴇ, ᴏ ᴋᴛᴇʀᴇ ɴᴇᴊᴇᴠɪ ᴢᴀᴊᴇᴍ. ʙᴏʜᴜᴢᴇʟ ᴘᴏ ɴᴇᴄᴇᴋᴀɴᴇ ᴜᴅᴀʟᴏsᴛɪ sɪ ᴍᴜsɪ ᴠᴢɪᴛ sᴠᴇʜᴏ sʏɴᴀ ᴅᴏ ᴘᴇᴄᴇ. ɴᴀᴊᴍᴇ sɪ ᴛᴇᴅʏ ᴍʟᴀᴅᴏᴜ ᴀ ᴋʀᴀsɴᴏᴜ ᴄʜᴜᴠᴜ.

ɴᴀᴛʜᴀʟɪᴇ ᴊᴇ ᴅᴏɴᴜᴄᴇɴᴀ ᴅᴇʟᴀᴛ ᴄʜᴜᴠᴜ ᴀ ᴏʙᴇʟsᴛɪᴛ ʀɪᴄᴄɪʜᴏ. sᴀᴍᴏᴢʀᴇᴊᴍᴇ sᴇ ᴠᴇᴄɪ ᴢᴋᴏᴍᴘʟɪᴋᴜᴊɪ ᴀ ᴍᴇᴢɪ ʜʟᴀᴠɴɪᴍɪ ᴘᴏsᴛᴀᴠᴀᴍɪ ᴛᴏ ʙᴜᴅᴇ ᴘᴇᴋɴᴇ ᴊɪsᴋʀɪᴛ.

ᴍᴜᴢᴇᴛᴇ sᴇ ᴛᴇsɪᴛ ɴᴀ sᴘɪᴄʏ sᴄᴇɴʏ, ᴋᴛᴇʀʏᴄʜ ʙʏᴄʜ ᴊᴀ ᴏᴄᴇɴɪʟᴀ ᴋʟɪᴅɴᴇ ᴠɪᴄ ʜᴜᴍᴏʀ ᴛᴜ sᴀᴍᴏᴢʀᴇᴊᴍᴇ ɴᴇᴄʜʏʙɪ.

ᴠ ᴘʀɪʙᴇʜᴜ sᴇ ᴠʏsᴋʏᴛᴜᴊɪ ᴘᴏsᴛᴀᴠʏ ᴢ ᴘʀᴇᴅᴇsʟʏᴄʜ ᴅɪʟᴜ, ᴛᴀᴋᴢᴇ ᴊᴇ ᴋʀᴀsɴʏ ᴠɪᴅᴇᴛ ᴊᴀᴋ sᴇ ᴠ ᴢɪᴠᴏᴛᴇ ᴘᴏsᴜɴᴜʟɪ ᴅᴀʟ ᴄʜᴠɪʟᴇᴍɪ ᴊsᴇᴍ ᴍᴇʟᴀ ᴠᴀᴢɴᴇ ɴᴀ ᴋʀᴀᴊɪᴄᴋᴜ sʟᴇᴅᴏᴠᴀᴛ ᴛᴏ ᴠsᴇ.

ᴋᴏɴᴇᴄ ʙʏʟ ᴘʟɴʏ ᴀᴅʀᴇɴᴀʟɪɴᴜ ᴀ ᴅᴏᴊᴇᴍɴʏᴄʜ ᴄʜᴠɪʟ. ᴊᴇ ᴘʀᴀᴠᴅᴀ, ᴢᴇ ʙʏᴄʜ ᴍᴏᴢɴᴀ ᴏᴄᴇɴɪʟᴀ ᴅᴇʟsɪ ᴘʀɪʙᴇʜ, ᴀʟᴇ ʙʏʟᴏ ᴛᴏ sᴀᴋʀᴀ ᴜᴢᴀsɴʏ ! ᴀ ᴛᴇᴅ ᴜᴢ ᴊᴇɴ sᴇ ᴛᴇsɪᴛ ɴᴀ ʜᴇᴄᴛᴏʀᴀ.

ᴋɴɪʜᴀ ᴍɪ ʙʏʟᴀ ᴘᴏsᴋʏᴛɴᴜᴛᴀ ᴠ ʀᴀᴍᴄɪ ʙᴇᴛᴀ ᴄᴛᴇɴᴀʀsᴛᴠɪ. ᴋɴɪʜᴀ ʙʏ ᴍᴇʟᴀ ᴄᴏ ɴᴇᴊᴅʀɪᴠᴇ ᴠʏᴊɪᴛ ᴛᴀᴋᴢᴇ ᴘᴏᴋᴜᴅ ᴊsᴛᴇ ᴊᴇsᴛᴇ ɴᴇᴄᴇᴛʟɪ ᴍᴀʀᴄᴀ ᴀ ʟᴜᴄᴀsᴇ, ᴛᴀᴋ ᴊᴇ ᴛᴇᴅ ᴛᴇɴ ᴘʀᴀᴠʏ ᴄᴀs.

ʙᴛᴡ: ᴠᴇʟᴋᴇ ᴅɪᴋʏ ᴀᴜᴛᴏʀᴄᴇ, ᴢᴇ ᴋᴇ ᴋɴɪᴢᴇ ᴊsᴏᴜ ʙᴏɴᴜsᴏᴠᴇ ᴋᴀᴘɪᴛᴏʟʏ. ᴛᴏ ᴍɪ ᴠᴢᴅʏ ᴜᴅᴇʟᴀ ᴠᴇʟᴋᴏᴜ ʀᴀᴅᴏsᴛ !

17.11.2023 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Autorka mě opět nezklamala a já se zamilovala do dalšího jejího příběhu. Jak už jen psala u ostatních jejich knih. Autorka to prostě umí a zamilujete si její příběhy hned.

Tento díl byl pro mě asi nejslabší oproti těm dvoum, ale stejně jsem si ho plně užila. Příběh se opět zabývá důležitými věcmi. Jako je například těhotenství, násilí a podvody. Jako vždy jsem si díky tomu plno věcí uvědomila.

Příběh byl krásný a četl se jedna báseň. Miluji příběhy z prostředí školy.

28.10.2023 4 z 5