kneslova kneslova komentáře u knih

Až za hrob Až za hrob Dean Koontz

(SPOILER) Tahle kniha mi hodně připomíná díla Stephena Kinga. Je tam Zlo a také Mysterium - geniální psi a jeden autisticky chlapec, který vše propojí . Zajímavá věc .

28.12.2022 4 z 5

Zvuk Zvuk James Patterson

Tak mě se to líbilo a celkem dost , ohromně zajímavý nápad , dobře , napínavě napsané

24.12.2022 5 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Velmi zajímavá kniha, bavilo mě to

20.12.2022 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Tak tohle byla opravdu super detektivka. Musím si přečíst předešlou knihu , napinavá a přitom vtipná . Bezvadný vyšetřovací tým .

03.12.2022 5 z 5

Študentka Študentka Tess Gerritsen

Dobře napsaná detektivka.

28.11.2022 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Vynikající detektivka

20.11.2022 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Nejlepší na celé knize je dvojice vyšetřovatelů

18.11.2022 4 z 5

Kód růže Kód růže Kate Quinn

Kdyby to bylo kratší tak by to z mého pohledu bylo knize prospěšnější

14.11.2022 4 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Po nějaké době super detektivka, jedna z těch úplně nejlepších od tohoto autora. Hrozně zajímavá - a tolik informací , co se dovite . S poslední stránkou by mohlo být i pokračování zdá se

06.11.2022 5 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Mě se tato detektivka zdála velmi slušná , docela napinava, já jsem s knihou spokojena.

09.10.2022 4 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Nevím proč , tahle kniha mě nezaujala ,
Možná zfilmovaná by byla lepší

08.10.2022 3 z 5

Ohnivé okovy Ohnivé okovy Kristin Hannah

Už je na této útlé knížce vidět, že autorka umí psát, ale jsou to začátky-červená knihovna

20.09.2022 3 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Netradiční , zajímavá kniha, kde to ,kdo je vrah je zcela na konci zájmu

18.09.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Překvapilo mě , jak dobra detektivka to je . Zrovna jsem dočetla Šepot z lesa, taky od české autorky a v obou se jedná o ztracené děti několik let po sobě a nikdo neví co se s nimi stalo… tím však podobnost končí , toho je klasická detektivka a fakt dobrá

11.09.2022 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Povedený a ryze český mysteriozni thriller, hezky a květnatě napsáno . Když nad knihou přemýšlím, nejvíc mi připomíná Kingovo TO. Zajímavé postavičky i námět příběhu a také zasazení do poutavé přírody Orlických hor…

04.09.2022 5 z 5

Jeho poslední slova Jeho poslední slova Laura Dave

Příjemná detektivka

28.08.2022 4 z 5

Tři vraždy mezi kynology Tři vraždy mezi kynology Laurien Berenson

Super detektivní příběhy , které lehce plynou mezi těmi psy a chovateli..

28.08.2022 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Velice povedená detektivka, hlavní dvojice detektivů super, to mě baví … příběh parádní, pravda hodně odbočení při rozebírání jednotlivých postav ale to mi nijak nevadilo. Nad motivem a pachatelem hmourim oči , to bylo trochu příliš .., přesto - bavilo mě to

15.08.2022 5 z 5

Poustevník Poustevník Michael Finkel

Velmi zajímavé , vůbec jako náhled do psychiky muže, který nejvíc ze všeho chtěl být sám .., literární zpracování je horší

08.08.2022 4 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Suleika Jaouad

Toto je opravdu krásná kniha se silným příběhem , moc doporučuji … autorka je na FB a je to moc statečna a krásná žena

01.08.2022 5 z 5