klarence klarence komentáře u knih

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Trochu jsem měla problémy se jmény osob na začátku. Laura se mi docela líbila.
Nečetlo se to úplně špatně, ale za mne mírné zklamání o proti dívce ve vlaku.

04.10.2022 3 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Tato kniha byla pro mne odměnou, omylem jsem přečetla následující díl a nemohla se dočkat , až si přečtu tento. Nemohla jsem se odtrhnout. velmi čtivé, seznamujeme s historií Josii a to jsem si nemohla nechat ujít.. za mne pecka.

26.09.2022 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Tak zase za mne čtivé , krátké kapitoly. mělo to spád a jen mi mrzelo, že jsem zřejmě přeskočila díl. oblíbila jsem si Josii a je fajn se dozvědět i něco více o ostatních postavách.
Každopádně jsem tuto knihu téměř zhltla :-))

18.09.2022 4 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Kniha mne nejdříve úplně strhla, ale pak se mi to místy zdálo zbytečně rozvláčné a trošku jsem se s ní prala. Jinak námět to nebyl špatný , ale takové to uff na konci , jsem tentokrát neměla.

12.09.2022 3 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Tak tohle mne bavilo. Sice trochu neuvěřitelné , ale mělo to spád. Dobře se to četlo.

09.08.2022 4 z 5

Povolání pro ženu nevhodné Povolání pro ženu nevhodné P. D. James (p)

Jsem ráda , že jsem si tuto knihu vzala na dovolenou . Dobře se četla . Hrdinka se mi líbila a docela by mě zajímalo pokračování , kdyby nějaké bylo.

09.08.2022 3 z 5

Smysluplná vražda Smysluplná vražda Agatha Christie

Klasika , co dodat.

09.08.2022 4 z 5

Strach Strach Dirk Kurbjuweit

Tak tato kniha pro mne zklamání, čekala jsem víc. Nelíbil se mi ani styl psaní a prokousávala jsem se teda dost pomalu. Dokonce jsem ji chtěla odložit.
Upřímně. jsem ráda, že ji mám z akce.

09.08.2022 1 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Místy se mi to zdálo zdlouhavé a přišlo mi, že někde se to opakuje, ale jinak se to docela dobře četlo a pak to nabralo spád . Jen mi přišlo, že nebylo úplně všechno vysvětleno.

09.08.2022 3 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Za mne naprostá spokojenost. Dobře se mi kniha četla. Konec jsem teda úplně neodhadla.

14.07.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

za mne krapet velké očekávání, které se úplně nesplnilo. čekala jsem nějaký zvrat..
ale jinak se kniha docela dobře četla

17.05.2022 2 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Kniha se mi docela líbila, možná jsem měla trochu problém na začátku. ale vcelku se to četlo dobře. určité odhalení jsem netušila a ani si ho nespojila. Byl to dobrý námět , hezky zpracovaný, ale jako bestseller bych to úplně neoznačila. Určitě si ale přečtu další knihu.

28.04.2022 2 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Za mne super, sice jsem něco tušila, ale kniha mne bavila

14.04.2022 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Přišlo mi to trochu překombinované, moc náhod. ale četla se mi dobře a hrdinku jsem si docela i přes sebelítost jsem si oblíbila. určitě půjdu do dalšího dílu.

08.03.2022 4 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Zaskočila mne ta obálka, vypadá to tak nevinně..měla jsem trochu problém se čtením částí s Shannon, zkosené písmo mi trochu komplikovalo čtení a přišlo mi místy zdlouhavé.. až v druhé části to začínalo nabírat směr. obrat jsem očekávala , ale stejně mne nakonec zaskočil.. trošku uspěchaný , ale celkově spokojenost.

20.02.2022 3 z 5

Nevlastní dcera Nevlastní dcera Georgina Cross

Kniha se četla docela dobře, takové to čtivo na pláž. Možná jsem čekala trochu o něco víc.
ale celkově docela se mi líbilo, jak to bylo popisováno z jiných úhlů a času .

09.02.2022 3 z 5

Mrtvá v Temži Mrtvá v Temži Matthew J. Costello

nic moc náročného, na nedělní odpoledne , kdy nemusíte přemýšlet.
ale určitě si u dalšího dílu ráda odpočinu :-)

25.01.2022 3 z 5

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

opět velmi se to dobře četlo, trochu mi mtrzel konec, ale za mne super

02.01.2022 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Za mne mírné zklamání . Asi jsem očekávala něco víc. Celkově se kniha četla ale dobře, jen mi přišlo, že se to táhne a pak najednou to směřuje rychle ke konci a tady mám pocit, že nebylo vše dořešené.

20.12.2021 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Za mne možná trochu drsnější. V určitou dobu jsem už asi tušila, o co šlo. Temný příběh. Ale určitě půjdu časem do další.

13.12.2021 3 z 5