Kiwisska Kiwisska komentáře u knih

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Málokdy se u knihy nudím, ale tentokrát už mi to přišlo ke konci tak nezajímavé, že jsem poslední stránky jen tak letmo přeletěla a byla ráda, že kniha už skončila.

08.02.2024 2 z 5

Plakat jsem si zakázala Plakat jsem si zakázala Lucia Olrinková

(SPOILER) Letní čtení, otevřený konec pro další pokračování... Ještě si ale rozmyslím, jestli to pokračování chci číst... Někdy je fajn nemít happyend;)

07.11.2023 3 z 5

Ciao bella Ciao bella Serena Giuliano

Rozhodně vím, že už ji znovu nikdy číst nebudu. Nemůžu říct, že bych se nějak nudila, ale spíš ve mně zůstává pocit, že mi knížka nic nového nepřinesla.

26.08.2023 2 z 5

Milý Bene Milý Bene Halina Pawlowská

(SPOILER) Knížka se mi moc líbila, jen mě trochu zamrzel ten závěr. Vím, že v životě není vše jen černobílé, ale konec byl takový useknutý, uspěchaný a pro mě nepochopitelný.

18.08.2023 5 z 5

Začátek Začátek Lenka Chalupová

Líbilo se mi rozplétat jednotlivé příběhy, měla jsem vlastní domněnky, které se vesměs potvrzovaly, ale i tak to bylo působivé čtení. Nejvíce mě "dostal" příběh Loutkoherečka, z toho mi bylo místy až téměř nevolno. Skvěle napsané.

17.08.2023 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) Bylo to čtivé, jediné co mi extrémně vadilo, byl ten dovětek "za pár let" (to už na mě bylo trochu moc).

13.08.2023 3 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Začátek byl pro mne trochu těžší, přibližně od sté stránky jsem se "chytla" a díky malým indíciím jsem i věděla, kam přesně příběh směřuje. I tak posledních cca 80 stránek bylo přečtených jedním dechem.

25.07.2023 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Kniha se mi líbila, občas potřebuje člověk trochu pohádek, aby lépe zvládal skutečný svět.

06.07.2023 4 z 5

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

(SPOILER) Uznávám..Kapitola 48 mě úplně rozbila, rozbrečela jsem se. Jinak hezký díl, Grace jsem moc fandila.

23.06.2023 4 z 5

Sestřičky a zuřící válka Sestřičky a zuřící válka Donna Douglas

Velmi smutné, ale zároveň inspirující, jak mohou lidé držet při sobě, jak se mohou obětovat a jak je okolnosti a události formují.

10.06.2023 4 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Tak jsem si zas pěkně pobrečela (začlo to kapitolou 56)... Už se nemůžu dočkat, až se začtu do dalšího dílu!

29.05.2023 5 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

(SPOILER) Část, kde je popisována poslední péče o malou dívenku a její možný osud, mi vehnal slzy do očí. Tato krátká pasáž se mi dostala pod kůži.

17.05.2023 4 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Tak málo jsem od této série očekávala a tolik se mi dostává! Báječné čtení, dojemné, moc se mi líbí vývoj postav (nejen hlavní trojice). Velmi mi sedl styl psaní autorky.

23.04.2023 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Líbí se mi vývoj jednotlivých postav. Každý si tam najde tu svoji oblíbenou dějovou linku. Rok, kdy se děj odehrává dává tušit, že historické události nám ještě v dalších dílech určitě zamávají s dějem. Už se velmi těším na další díly.

15.04.2023 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Na doporučení paní z knihovny, moc jsem tomu nevěřila, ale moc příjemně překvapila. Nepředvídatelné, lehké čtení.. Těším se na další díly.

14.04.2023 5 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Ideální čtení pro uštvané matky :) Začátek nic moc, ale pak to začlo mít formu a začlo to být čtivé. Konec jsem tak nějak očekávala, ale proto jsem to i četla. Ne kvůli zvratu, ale kvůli pohodové oddychovce. Líbily se mi krátké "kapitoly" po dnech.

15.03.2023 3 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Ale jo, prvních asi 80 stránek trochu nuda. Ale od půlky už mě to celkem bavilo. Bylo to jako nějaká romantická komedie z americké vysoké. Všichni krásní, talentovaní, klikaři... Takže pokud máte rádi příběhy o smutných, nehezkých lidech, rozhodně to nedoporučuji. Pokud hledáte totální oddychovku na víkend, zas takový průšvih to taky není.

22.02.2023 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

První díl byl super..u druhého dílu jsem pořád čekala, kdy se teda "něco" stane, prohlížela stránky, kolik zbývá do konce a že už ta zápletka určitě přijde. A ono nic. Upřímně to bylo zklamání, přišlo mi to až moc nastrojené a vyumělkované. Škoda, i druhý díl mohl mít potenciál.

29.01.2023 2 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Ach můj bože! Tak takto zamotaná jsem v knize snad ještě nebyla a těch posledních 100 stránek jsem četla s otevřenou pusou. Naprosto skvělé, dechberoucí, jsem v úžasu.

17.07.2022 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Co jsem čekala, to jsem dostala. Čtivější než z pohledu Any (žádná vnitřní bohyně mě nerozčilovala). Oddechovka, u které nemusím přemýšlet a když pozapomenu nějaký detail, vůbec to nevadí. Jako plus vnímám útržky minulosti, kdyby měly více prostoru místo neustálého vzdychání nad Aniným čímkoliv, dala bych i vyšší hodnocení.

02.05.2022 4 z 5