Milý Bene

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nová kniha Haliny Pawlowské! Milý Bene… tak začínají všechny příběhy, pocity a vzpomínky, které si autorka vyměňuje s bratrem své první lásky. Z očí do očí by si toho určitě tolik neřekli, ale dopisy unesou intimní tajemství, trapasy, kritiku a také v nich lze vyjádřit touhy a naděje, že i když člověk stárne, nic se neděje! Existuje totiž i láska na tisící pohled, protože láska se nedá omezovat ničím. Rozhodně ne kontinenty, vlastními i cizími dětmi, a už vůbec ne věkem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482983/big_mily-bene-BLx-482983.jpg 3.934
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Milý Bene

Miro67
15. července

Jednohubka na dovču,kterou slupnete s úsměvem na tváři.

Clea3112
17. června

Spisovatelský rukopis Haliny Pawlovské a její lehce satirický humor střílející do vlastních řad je poměrně čitelný a zase tolik nepřekvapí, znáte-li alespoň jednu její knihu, film, pořad ...(kdo by neznal? :) ) Je to odpočinkové čtení na letní odpoledne, při kterém zarelaxujete a budete si říkat, že na tom vlastně nejste vůbec špatně...a kdyby jo, nejlepší způsob, jak z toho ven, je udělat si z toho sradnu :)


Dixinka
30. dubna

Klasická Halina, oddechovka.

Luluhappy
15. března

(+ SPOILER) Takových 3,5 hvězdy.
Je to oddechovka, kterou máte přečtenou velmi rychle.
Kniha je psaná formou dopisů, ale čteme je jen od hlavní hrdinky, musíme si tedy domýšlet, co napsal Ben. Ben je bratr její první lásky. Něco mezi nimi kdysi málem bylo a teď si zase dopisují. Hlavní hrdinka mu popisuje, jak je na dovolené v Německu a pak v Itálii se svým vzdáleným bratrancem, dcerou a vnukem. Odehraje se tam spousta vtipných momentů.
Nicméně mě nemile překvapil závěr, kdy se hrdinka měla s Benem konečně sejít, vždycky ji do toho něco vlezlo a v posledním mailu mu napsala, že se vlastně vdala. No... To mě naštvalo :D zvlášť když vím, kdo je její nastávající...

intelektuálka
11. března

A opět jsem sáhla po odpočinkové četbě - a mne tedy Halina umí pobavit ....

Její cesta do Toskánska - popsaná s vtipem a postřehy - mi pěkně vyplnila slunečné březnové odpoledne ....

Tak nevím, zda je to psáno s nadsázkou či je to skutečnost .... ale Halinu opravdu jen tak něco nerozhází .... doporučím.

dani.mertova
06. března

Moje první kniha od autorky. Byla jsem naprosto překvapená. Knížka byla parádní, hezky se četla. Opravdu příjemná oddechovka, u které se místy i pousmějete :).

hzd
04. února

Milá knížka od mojí oblíbené Haliny. Příjemná oddechovka.

magnolia
09. ledna

Milá Halino, díky za bezva knížku !

1