kikizubik kikizubik komentáře u knih

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

3,5 hvězdiček
Kniha se mi líbila méně než první, ale ten prostředek to zachránil. Jsem zvědavá na poslední díl a strašně moc jsem si osvěžila lásku k Johnovi :3

14.09.2015 3 z 5

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

3,5 hvězdičky.
Zakončení této série se mi líbilo. Takový to konec jsem si opravdu nepředstavovala, ale příjemně mě překvapil. Dost mě překvapil také zrádce. (myslela jsem někoho jiného)

29.08.2015 3 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Knihu jsem začala číst večer a dočetla ji brzo ráno. Nemohla jsem ji odložit. Prostředí bylo nádherně popsáno. Jednoduše se mi nápad moc líbil a to i kniha samotná. Knihy od L.J Smith mám moc ráda.

PS: Od začátku jsem Toma moc nemusela. Moc fandím Jullianovi!

17.08.2015 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Knihu jsem si zamilovala. Bylo to úžasné čtení.
Upřímně jsem Cathino dvojče chtěla profackovat. Tak nehorázně mě skoro celou knnihu štvala.

12.08.2015 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Má první kniha od autorky a jsem nesmírně nadšená. Moc jsem si čtení užila. Byly tam pasáže, který byly opravdu vtipné. Sice ten začátek se mi moc nelíbil, ale pak jsem se opravdu začetla. Také jsem ráda, že jsem tušila správnou osobu, která rozeslala ty dopisy.
Kniha je určená pro čtenáře, co mají rádi sladké romanťárny.

30.07.2015 4 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Kniha byla úžasná jako její autorka. Příběh se mi moc líbil. Hlavní postavy mi byly sympatické, i když jedna byla trochu arogantní a myslela si, že má stále pravdu. ( že Juliane?)
Ten budoucí svět mě úplně ponořil do sebe. Ta technologie a prostě všechno bylo opravdu neskutečné. Nutně si potřebuju přečíst další díl. ^^

29.07.2015 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Po dlouhé době jsem zase přečetla knihu. A byla to právě tahle. Jsem ráda, že jsem se do ní konečně pustila, jelikož se četla rychle a děj byl velmi zajímavý. Postavy byly fajn, ale nejvíc jsem si oblíbila Schuyler a Olivera. Jediné, co mě na této knížce štvalo byly popisy značek. Znala jsem jenom dvě... Jinak mi chvilkama modrokrevní připomínali trochu moroje.

20.06.2015 4 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Jako vždy Meg Cabot nezklamala.
Ráda čtu její knihy a konečně jsem přečetla i Slepou vášeň, kterou jsem chtěla přečíst už dlouho.
Dost mě překvapilo, kdo je zloduch, ale to se většinou stává. :D

04.03.2015 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha se mi moc líbila, byla moc čtivá. Ale posledních sto stran bylo trochu deprimujcích.
Jinak jsem ráda, že se mi kniha konečně dostala do ruky.:3

24.01.2015 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Když jsem ji našla v knihovně byla jsem radostí bez sebe, protože první díl se mi opravdu moc líbit, takže jsem se těšila na pokračování. Moc jsem se zamilovala Austina!!♥♥♥
Samozřejmě mě kniha nezklamala líbila se mi a to moc. :)

24.12.2014 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Byla to romantické a oddechové čtění plné klišé! :D Ale i přes tolik kliš jsem si knihu oblíbila. :)

23.12.2014 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Jedním slovem ÚŽASNÁ kniha. :)
Kersten Gier opět nezklamala.Její sérii Drahokamů jsem si opravdu zamilovala a u této to není jinak.
Od první kapitoly to bylo čtivé a zajímavé.Moc jsem se zamilovala do Graysona, ale nakonec jsem si oblíbila i Henryho, ale až skoro nakonci, protože jsem byla stále nerozhodná, jestli ho mám nebo nemám ráda.
Liv jako hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická a i její sestra byla velmi milá.
Jasper přezdíváný oholený Ken (dooufám, že si to pamatuju správně) Byl taky fajn, hlavně ty jeho výroky stály za to.
Rozuzlení mě dostalo, protože jsem to opravdu nečekala.
A ta Secrety, že by měli Liv a Mia pravdu a byla to Emily, kterou jsem začala mít nerada při scéně na záchodcích na plese.
Rozhodně knížku doporučuji. Jak těm, co mají už něco málo od autorky načteno, ale i těm, co ještě nic od ní nečetli, protože podle mě si knihy od Kerstin Gier nejdou nezamilovat.

27.11.2014 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Lepší než Krásná katastrofa.:3
Bylo pěkné si ten příběh přečíst z pohledu Travise Maddoxe♥ Ještě víc jsem se do něho totiž zamilovala. :D
Moc mě taky potěšilo, že to nekončí stejně, protože tahle kniha má jiný epilog!! :D

27.10.2014 5 z 5

Príbeh čarodejnice Príbeh čarodejnice Deborah Harkness

Kniha se četla pomalej, než jsem zvyklá, ale přesto se mi líbila. Těším se až se pustím do dalšího dílu.

23.08.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl je podle mě o trošku lepší než první.Mě se tedy líbil víc. :D
Musím se hned vrhnout na poslední díl jinak to nevydržím.

07.08.2014 3 z 5

Sladké opojení Sladké opojení Liz Fielding

Tato knížka mě mile překvapila, nejspíš to bude i jinou autorkou.
Abych pravdu řekla,trochu jsem se bála co mě čeká,protože jsem z této kolekce přečetla jednu knížečku,u které jsem si říkala WTF. :)
(U té knížečky byla skvělá anotace,ale ten příběh tak skvělý nebyl,alespoň mě moc neoslovil.)

04.08.2014 3 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Užasná knížečka.Saba a Jack :*.
Krásně popsaný příběh s nádhernými místy.U soutoku bych se měla nádherně:3

17.02.2014 5 z 5