KikaSpi KikaSpi komentáře u knih

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Čakala som iný koniec, možno nejakú pomoc od niekoho. Preplakala som dosť strán.

17.04.2024 4 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Nevedla som sa dlho dočkať tejto knihy. Bála som sa, že budem sklamaná ale nieeee. Hardy zas priniesla úžasný príbeh o dvoch ľuďoch z iného prostredia, z inými problémami....Jacka mi bolo ľúto od prologu pomaly do konca. Prešiel si zdravotnými, bulvárnymi, ľúbostných problémami ale dal to na pána Riley si toho zažila dosť ale za niektoré veci by som ju prefackala aj keď som pochopila prečo to robila. Inak jej brata by som zmlatila... koniec bol trochu rýchly ale to na príbehu nič neubralo. A ako sa dalo čakať koniec je urobený tak, že by to chcelo nejaké pokračovanie ako to dopadlo kto vie možno sa dočkáme ďalšej časti série o inom ragbistovy a tam ich spomenú určite si prečítam ďalšie knihy od tejto autorky

08.02.2023 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Prvý diel bol taká klasika, láska, sex, tajomstvo ale zmeni sa to na konci knihy. Pozor ak skončí prvý diel hneď bude chcieť siahnuť po druhom je to zaručene.

Druhý diel je úplne niečo iné. Ma to spád, ktorý som nečakala. Takto časť je na vyššej úrovni ako prvý diel. Pri niektorých pasážach som mala chuť niekoho zabiť aby mi povedali tie tajomstvá a co sa deje. V ich som plakala, že prečo sa to deje práve tak, prečo nie inak a nadávala som. Určite si prečítam aj iné knihy od tejto spisovateľky ak budú preložené

30.12.2022 5 z 5

Princ Princ Tiffany Reisz

K
Kniha nesklamala a ponúkla všetko čo clovek čaka od Tiffany Reisz. Páčilo sa mi striedanie minulosti a prítomnosti, že sme sa dozvedeli nejaké súvislosti, ktoré nedávali zmysel v predchádzajúcich častiach. Koniec ostal veľmi otvorený aj keď už vieme kto je za všetko zodpovedny.

10.07.2021

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Na začiatku som veľmi nevedela prísť na chuť tejto knihe, myslela som, že ju na čas odložím ale keď som čítala ďalej tak potom sa to rozbehlo. :D Nasmiala so sa aj polutovala Wesa... :D koniec mi prišiel taky rýchly..

30.05.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Na začiatku som nechcela veriť koľko majú rokov hlavne postavi, to správanie som prisudzovala mladším.. Ale ak som nemyslela na vek tak to bola dobrá kniha, pri ktorej som sa aj zasmiala aj mi prišlo smutno pri určitých pasážach. Taka oddychovka, pri ktorej netrvalo rozmýšľať a čítala sa tak od polky rýchlo. :D

27.05.2021 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Kniha je jednoducho super. Prečítala som ju na jeden dych. Veľa som sa nasmiala. Určite si prečítam aj iné knihy od tejto spisovateľky ak by vyšli.

14.04.2021

Rande na balkoně Rande na balkoně Felicia Kingsley

Knihu som dlho odkladala a nevedela som sa k nej dostať. Akonáhle som ju začala čítať už po prvých stranách som si ju zamilovala. Kniha je humorná veľmi čitateľná. Paci sa mi ako ponala celkovu scénu s dvona mladými ľuďmi počas karantény. Pri tejto knihe sa človek zasmeje ale uvedomí si, že doterajšia sloboda bola dar, ktorý sme si uvedomili až v tejto dobe. Jednoducho odpocuram všetkými desiatimi. :)

10.01.2021 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Kniha sa mi zapáčila hneď od začiatku. Vtipné hlášky, dej sa vyvíja dobre, nenašla som tam nejaký zadrhel. Knihu vrelo odporúčam :)

05.03.2020 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Toto je kniha po dlhých rokoch, ktorá ostane u mňa v knižnici nedočítaná. Podľa obsahu a hodnotenia som čakala niečo viac. Ale keďže ani po sto stranách to vo mne nevyvoláva žiadne pocity a nečíta sa mi to dobre, tak to s touto knihou vzdávam.

04.03.2020 1 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Prvých 50 strán som sa nútila knihu čítať. Neviem prečo, tohto spisovateľa zbožňujem ale pri tejto knihy som si zo začiatku myslela, že som si z mýlila knihu. Po 50 strane sa to rozbehlo a čítalo sa to ľahko.

03.03.2020 4 z 5

Peter a Lucia Peter a Lucia Romain Rolland

Knihu som dostala ako darček a veľmi sa mi do nej nechcelo. Ale keď som začala čítať čítalo sa to dobre... Je to smutný pribeh ale človek si niektoré veci pri nom uvedomí....

17.02.2019 3 z 5

Chuť lásky Chuť lásky Poppy J. Anderson

Od knihy som sa nemohla odtrhnúť, prečítala som ju za jeden deň. Najviac sa mi páčilo to podpichovanie medzi hlavnými postavami. Kniha je napísaná vtipné a ľahko. Chcela som romantiku so štipkou humoru a aj tu som presne dostala....

17.02.2019 3 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Neviem ako napísať hodnotenie. Som tak trochu sklamaná z tejto knihy. Podla anotácie som čakala trochu viac, čakala som trochu "boja". Kniha nie je zlá, taká oddychovka. Čítala sa ľahko a rýchlo. V budúcnosti siahnem ešte na knihy od tejto spisovateľky, možno prekvapí...

13.02.2019 3 z 5