Ketesh Ketesh komentáře u knih

Jíst, Spát, Jít. Jíst, Spát, Jít. Jíst, Spát, Jít. Jíst, Spát, Jít. Janet Hall

Těžko se to popisuje, ale vůbec to nesplnilo moje očekávání. Ze začátku, tak v první třetině, byla kniha ještě přijatelná, ale pak... nejen, že jsem se vůbec nedokázala ztotožnit s autorčinou představou o poutnictví, nakonec mi začala vadit každá její věta, kdy zejména ke konci bylo více než evidentní, že se knihu snaží roztáhnout na co možná nejvíc stránek.

15.09.2018 2 z 5

Jsem knihou naprosto uchvácena a předpokládám, že se k ni zase brzy vrátím. A už se na to moc těším. Již dlouho mě takhle něco neoslovilo.

30.07.2018 5 z 5

Vítěz je sám Vítěz je sám Paulo Coelho

Já bych to nazvala takovým "lehkým Coelhem" ... chápejte to tak, že kniha pro mě byla slabší v míře poddaných filozofických myšlenek, což o proti jiným jeho knihám je rozhodně +, alespoň pro mě. Přesto však kniha dokáže člověka dohnat k zamyšlení.
A oceňuji to, na to se u knih tohoto autora obvykle zapomíná (protože si předně každý vezme za terč jeho myšlenky) a to lehkost s jakou je to napsané, ty kolikrát ani nepostřehnutelné přechody mezi jednotlivými dějovými liniemi, ... to mám ráda.

24.07.2018 3 z 5

Příliš divoká zem: Zrzavá operace Příliš divoká zem: Zrzavá operace Ladislav Klimeš

Neuvěřitelně jsem se bavila od začátku do konce knihy.
Navíc je poznat, že se autor vypsal a tak je třetí díl násobně lepší než ty předchozí.

01.07.2018 5 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

ideální oddychovka na večer

25.06.2018 3 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

oddychové čtení na cesty nebo na večer do postele...

20.06.2018 4 z 5

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Oddychovka na dlouhý večer.

16.06.2018 4 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Oddychová četba na večer, když se člověk nudí a nebo ideálně do autobusu či vlaku.

13.06.2018 3 z 5

Temné proroctví Temné proroctví Rick Riordan

Trochu mě kniha zklamala a to knihy strýčka Ricka zbožňuji. Možná už mě unavil stále stejný koncept, nebo jsem neměla náladu, a nebo jsem z těchto příběhů možná nadobro vyrostla :-(

11.06.2018 3 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Pár stránek, které lze sfouknout během pár hodin. Naprosto nenáročné, oddychové čtení.

11.06.2018 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Marie III. nezklamala ani v tomto díle ;-)

13.03.2018 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Na Kostce je stále veselo a já se už nemohu dočkat, až se pustím do 3. dílu.

12.03.2018 5 z 5

Kniha lží Kniha lží Brad Meltzer

Dlouho mi kniha ležela mezi ostatními a já se k ní z časových důvodů ne a ne dostat, nakonec jsem to však zkusila... Od knihy jsem čekala zcela něco jiného, tudíž jsem byla valnou většinu knihy zklamaná... nicméně, nápad a velmi odvážně propracovaný a pospojovaný děj mé zklamání hodně zmírnili.

10.03.2018 4 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Kniha mě mile překvapila. První část byla taková rozjezdová, ale pak to nabralo spád a zatáhlo to člověka do víru vlastních myšlenek. Kniha se mi moc líbila, včetně doslovu autora. Všem ji moc doporučuji.

10.03.2018 4 z 5

Kniha mě opět velice bavila, dokonce více než kniha předcházející. Poutavé, humorné vyprávění z pozoruhodných zemí.
Velice se mi také líbí grafické zpracování.

12.02.2018 5 z 5

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Skvělé počtení. Za mě ideální kniha na oddych. Vyvážená dávka adrenalinu doprovázená nový pohledem na svět.

02.02.2018 5 z 5

Mise Sinaj Mise Sinaj Gregg Loomis

Kniha mě velice překvapila, jelikož jsem čekala něco naprosto jiného.... Obvykle špiónské knihy nečtu, ale tohle stálo za tu změnu! Skvělá zápletka, perfektní rozuzlení...

24.01.2018 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha přečtená jedním dechem. Hned na počátku mě upoutala svým vtipem, který mě až do posledního slova nepustil. Lepší četbu na Vánoce jsem si vybrat nemohla.

27.12.2017 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Kniha mě velice zklamala i když mi došlo, co za pomoci těch příšerných souvětí chtěl autor říci. Kniha se mi četla velmi těžko a nemám v úmyslu se k ni v dohledné době vůbec vracet. Navíc mi vrtá hlavou, jak něco takové může být součástí povinné četby pro děti na prvním stupni. Vždyť i já jsem z té knihy měla husí kůži.

26.12.2017 1 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Klasika od které jsem čekala prostě něco víc.

07.12.2017 3 z 5