Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Kroniky prachu jsem si zamilovala, a Pár stránek navíc to stvrdilo. No a teď Kufr z nebe...a já jsem prostě nadšená! Výborně napsaný detektivní román se špetkou romantiky. Nádherný přebal knihy i samotné grafické zpracování textu.
"Obávám se, že v téhle kávě je tolik kultury, že si tu plísně brzy budou moci založit vlastní operní scénu."...miluju styl psaní paní autorky :o)

26.12.2022 5 z 5

Význam lásky Význam lásky Stephanie Laurens (p)

Tak schválně... uměl by někdo napsat
historickou romanci o dvou praktických inteligentních lidech?...cha chaaa, že váháte!...jasně že to Stephanie dokáže...a to není všecko...nacpe do příběhu ještě i napětí a detektivní prvky, jiskření, vášeň a špetku erotiky... prostě její standard...jj, jsem její fanynka... začalo to před lety příběhem Ďábla Cynstera s Honorii a trvá to do dnes :o)

24.12.2022 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Momentíček, momentík... praktická Izzy s rozpadajícím se hradem a prázdným kontem nechává potrhlou matku nakupovat luxusní tapety a barvy? A to jako barva a tapeta stačí k renovaci hradu a je z něj najednou kouzelný hotel jo? Copak by nestačil penzion? Pak by ta renovace mohla být reálná i s těma tapetama. U hradu to odhaduju na miliony na kontě. A teda Ross byl jedním slovem mamlas. Nebýt vedlejších postav (Jim, Jeanette, Duncan), vůbec bych si Skotsko neužila.

23.12.2022 3 z 5

Setkání Setkání Lydia Strong

Setkání... jakože sbírka povídek...
Na krev - 3 hvězdy... skvělé povídky
Bunny - 5 hvězd...nejvíc mě dostala povídka U Rollů
Trochu víc - 5 hvězd...tady mě dostaly povídky Otázky a Hrníček
Trochu dál/moc - 2 hvězdy...tohle bylo hodně slabé, odfláknuté...velká škoda
V pasti - bez hvězdy...za opsanou starou mini povídku z webu Lydie si to hvězdu nezaslouží
Zrcadlo -3 hvězdy... za to, že to bylo moc krátký, jinak supr
...a teda fakt mě sejří, že si nikdo nedal tu práci s opravou chyb!? Copak už nikdo neřeší co se vydává a jak to vypadá!? Za ty prachy si snad čtenář zaslouží koupit knihu bez chyb, ne!?

22.12.2022 3 z 5

V ohrožení V ohrožení Julie Garwood

Tenhle příběh...tomu říkám flashback. Vzpomínám na záchvaty smíchu když dorazil Theo do Bowenu za Michelle a najednou z něj byl trenér. Vzpomínám na Sama a Lyru a jejich "profesionálního" vraha Mila. Vzpomínám na Sofie a Jacka a jejich běžce maratonu v Chicagu, co skončí sežrán na Aljašce medvědem. Vzpomínám na Noaha a Jordan a nacházení mrtvol v kufru jejího auta. Vzpomínám na všechny předchozí napínací příběhy s romantikou na konci a mám úsměv na tváři...a budu vzpomínat i na Michaela a Isabel a její řidičské "schopnosti". No ano, sem zaujatá...Garwoodku prostě baštím :o)

21.12.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Fake je vážně fake...a víte co není fake?... Hříchy Hollywoodu... mnohem povedenější. Autorka má na víc, což dokazuje série Stage Dive...jo, a souhlasím s komentáři LenRan a Mistylady

18.12.2022 2 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Po erotických sériích Božský a Vášnivý to šlo tak nějak s příběhy autorek nahoru dolů, ale tohle se jim vážně moc povedlo, romance se špetkou humoru jim sedne. Tleskám...velmi reálně zachycené klady i zápory hrdinů, žádné smyšlené serepetičky k řešení, a nechyběl humor..."Google tvrdí, že aktuální cena jedné ledviny je 262 000 dolarů. Tak proč proboha vůbec pracuju? Klidně si vystačím s tou druhou."
Za takové příběhy stojí utrácet peníze, čas...a přesně proto je čtu :o)

18.12.2022 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Dobrý čtení...navíc od naší autorky...a povedenější než Hudba z vedlejšího kupé, ovšem konec byl za mě zbytečně zbrklej a fakt tomu chyběl epilog. I když...možná to má být návnada na další díl? :o)

17.12.2022 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Pěkně to jiskřilo...jako vánoční ozdoba na stromečku :o)

12.12.2022 4 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Čtivé, povedené... jasně známé téma: šéf a podřízená. Oba silné osobnosti, každý se svým vlastním problémem. Vlastně se krásně doplňovali...určitě si přečtu další díly :o)

11.12.2022 4 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Upřímně...moc mě to nebavilo, nezaujalo. Co oceňuji? Že se autorka snažila o originální přístup k randění... jakože rande ve sprchovém showroomu? O tom sem četla fakt poprvé...a právě proto člověk čte, což? Nikdy nevíte kde narazíte na něco nového, neokoukaného :o)

10.12.2022 2 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

V předchozím díle na mě ani jeden dojem teda neudělali, on zmetek, ona osina v zadku. Takže k jejich příběhu, on děvkař, ona panna...jasně, pojďme vytvořit nelogickej důvod proč je ona najednou chudá, a on má potřebu ji zachránit...ale tím náš příběh zdaleka nekončí! Jakto?...no přece láska, neasi!
..."Ale já jsem romantickej,“ prohlásil Ian. „Minulej tejden jsem ti koupil kytky!“
„V těch květinách byla včela, která mě bodla!“
„Protožes ji vyděsila.“

12.11.2022 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Mno...do osmý kapitoly byl Ian Hunter arogantní sebestředný zmetek...fakt mi šel proti srsti. A jo, nemá to žádnou hloubku, ale je to čtivé a rychle to plyne.

„Uvědomuješ si, že mluvíme o Kámasútře, že jo?“
Tvářila se ještě zmateněji. „To je nějaký jídlo?“

11.11.2022 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Zajímavé spojení... jóga a erotické příběhy. Člověk se až červená :o)

09.11.2022 3 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Audrey Carlan

Páni...tak to bylo žhavé. Sice předvídatelné a jednoduché, ale o to v těchto příbězích vlastně nejde, což? A jen tak mmch, kde je dalších pět dílů ze série?

09.11.2022 4 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

A to byla pěkná návnada... už teď se těším na příběh Gracie a Jaxsona :o)

06.11.2022 4 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Tak především, Zebulon je skvělé jméno. Oba hrdinové se k sobě hodí, každý je jiný, čímž se krásně doplňují. Jenže... paní autorka stráví 70% příběhu popisováním jejich pocitů, myšlenek a úvah. A to pitvání je prostě...uuuuuuuuch... zdlouhavé a nudné. Není to pak čtivé, nemá to spád. Tak je to v podstatě u všech jejích knih... vždy skvělé osobnosti a jejich silné příběhy zabíjí nudným popisem pocitů... škoda

05.11.2022 3 z 5

Nás se nezbavíš Nás se nezbavíš Nora Roberts

Asi takhle... série Smrtící je jako pizza...mňam. Dávám si jí dvakrát do roka, takže se pokaždý těším jak malá... už už uuuuuž. Je jedno co všecko na ní bude navíc...hlavně že je salámová! Slupnu jí jak malinu...a fakt u toho chrochtám blahem. Pak oblíznu všech deset, vzdychnu a... už aby byl čas zas na další...sem s tím 53 dílem říkám :o)

14.10.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Žádná hitparáda, autorka umí psát, to jo, ale není to moc vyzrálé. Znám lepší ;o)

28.08.2022 3 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Tak to nebylo čtivé, milé ani pohodové...jen infantilní fórky o penisech, vagínach a bradavkách...pardon, ale po přečtení mi kleslo IQ... víc k tomu nemám co napsat

28.08.2022 1 z 5