katves katves komentáře u knih

Jóga pro seniory Jóga pro seniory Věra Vojtěchová

Není to z nejsilnějších knih,ale jistě v ní senioři mohou nalézt cenné informace a inspiraci ve cvičení.

13.05.2021 2 z 5

Pletení z pedigu Pletení z pedigu Josyane Gendre

Moc hezká kniha, pěkné fotografie, názorně ukázáno, lehce pochopitelné vazby. Jsem začátečník, byla jsem spokojená.

Pleteme z pedigu Pleteme z pedigu Karla Hátleová

Určitě v ní lze najít inspiraci pro pletení z pedigu, jsem začátečník,ale líbila se mi. Našla jsem, co jsem potřebovala.

Jóga prstů Jóga prstů Olga Krumlovská

Hezky popsané pozice s vysvětlením.

Ájurvéda Ájurvéda neznámý - neuveden

Hezky se četla, obsahuje základní informace. Ale doma ji mít nemusím.

13.05.2021 3 z 5

Ájurvéda / Indická medicína v praxi českého lékaře Ájurvéda / Indická medicína v praxi českého lékaře David Frej

Hezky napsaná kniha. Splnila moje očekávání o předání základních informací o ájurvédě. Čtivě napsáno.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pro mě oddychové čtení, které se čas od času hodí.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Čtivě napsáno. Líbila se mi

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knihy pana Hartla mám ráda. I tato se mi pěkně četla. 2 pohledy 2 lidí... Okamžiky štěstí...i s těžkými tématy je to odpočinková literatura.

Osm Osm Radka Třeštíková

Bohužel jsem se v průběhu nedokázala zorientovat, odradilo mě to a knihu jsem nedočetla.

13.05.2021 1 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Po Bábovkach jsem byla navnazená,ale nezaujala mě, nedočetla jsem ji.

13.05.2021 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi moc hezky četla. Propojení osob v jednotlivých příbězích a hledání společné linie vyzývalo k pozornému čtení. Bavilo mě to, četla jsem jí jedním dechem. Doporučuji.

Radši nekoukat Radši nekoukat Ivanka Devátá

Fejetony paní Deváté mám ráda. Některý je povedený více, některý míň,ale mé očekávání odpočinkové literatury splňují. Zkrátka nic těžkého před spaním.

Koukám se okolo Koukám se okolo Ivanka Devátá

Zkrátka lehké fejetony před spaním někdy s uvědoměním si nějaké podobnosti. Některé fejetony vydařené více, některé z méně. Specifický humor paní Deváté.

Jin jóga Jin jóga Kassandra Reinhardt

Z mého pohledu se jedná o populárně naučnou knihu, taková neurazí nenadchne. Některé pozice by se daly popsat jednodušeji a výstižněji. Na jin jógu budu hledat jinou knihu.

Ásana jako symbol Ásana jako symbol Barbora Hu

Moc se mi líbila, napsaná s lehkostí, jako pohádky. Našla jsem v ní inspiraci a určitě se tyto příběhy dají posílat dál. Krásně se četla.

13.05.2021 5 z 5

Principy zdravého pohybu - Jóga a jógová terapie Principy zdravého pohybu - Jóga a jógová terapie Lenka Oravcová

Kniha odborně napsaná, je tam spousta zajímavých informací, ale za mě těžkopádně napsaná. Vyžaduje velké soustředění.

13.05.2021 4 z 5

Hormonální jógová terapie Hormonální jógová terapie Dinah Rodrigues

Kniha pěkně doplňuje kurz. Z mého pohledu lépe absolvovat kurz a knihu využít k opakování. Je pěkně zpracovaná s vysvětlením a fotkami. Ale cvičit jen podle knihy...nevim

13.05.2021 5 z 5

Systém Jóga v denním životě Systém Jóga v denním životě Paramahansa svámí Maheshwarananda

Pěkně popsány ásany, doplněno fotkami, cvičení popsáno krok za krokem od začátečníků po pokročilé jogíny. Patří k povedeným jógovým knihám.

13.05.2021 5 z 5

Jóga – sestavování lekcí: Příručka instruktora jógy Jóga – sestavování lekcí: Příručka instruktora jógy Mark Stephens

Pěkně zpracované návody na různé lekce pro různě pokročilé a zaměření na různá témata v lekcich. Rozhodně je kniha inspirativní.