Jóga prstů

Jóga prstů https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53663/joga-prstu-53663.jpg 4 22 7

Přední česká astroložka a autorka mnoha knih o józe, alternativní medicíně a léčitelství vysvětluje v knize jednoduché způsoby, jak upevnit a postupně zlepšit duševní a fyzickou rovnováhu člověka. Uvádí téměř 120 pozic rukou a nohou pro krásu, svěžest, meditaci i léčbu. Kombinuje je s aromaterapií, muzikoterapií, zpěvem a dechovým cvičením. ... celý text

Doubravka1975
16.03.2022 5 z 5

Zajímavé, poučné a dost dobře zpracované

katves
13.05.2021 3 z 5

Hezky popsané pozice s vysvětlením.

Lidunka11
28.01.2015

Tuto knihu mam cca 15 let a mam ji vzdy pri ruce. Pouzivam jednotlive cviky prstu a urcite me pomahaji. Pri urcitych potizich vzdy sahnu po knize a pouziji potrebnou jogu prstu a cviky opakuji dle potreby.

notburga
04.11.2014 5 z 5

Velmi užitečná kniha. Zvlášť pro ty, kdo se už nějakým způsobem zajímají o meditaci a poznání svého těla. Vše názorně vysvětlenou i nafoceno.

corvo
25.02.2013 5 z 5

Sám jsem tuto jógu aplikoval v životě už vícekrát a aplikuji vždy, když mám zdravotní problémy a myslím, že poctivě, každodenně a dlouhodobě používaná prstová jóga má opravdu léčivé schopnosti.

vesirena
09.02.2012 4 z 5

zajímavé a někdy je ale těžké dokázat prsty proplést podle obrázku...určitě dobré na zklidnění...tak proč to nezkusit ;o)

WEIL
20.08.2011

A zde je vše - aromaterapie, muzikoterapie, zpěv - a hlavně jak si mnou a procvičit prsty.