Koukám se okolo

Sbírka fejetonů, uveřejňovaných během několika posledních let v tisku a rozhlase.
Autorka hovoří o věcech zásadních i zcela prostých, s nimiž se setkáváme denně. Její laskavý humor vám možná nabídne nový úhel pohledu a docela určitě vás potěší i pobaví.

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4334/koukam-se-okolo-0hX-4334.jpg 4.161
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Kniha Koukám se okolo

harena

Vtipné, milé fejetony, dokonalé úsměvné čtení před spaním, které pohladí po duši.

Sarriii
28.12.2018

Milé, zábavné, fajn :)

27.05.2018

Fejetony paní Deváté jsou vtipné, zábavné a i tentokrát mne pobavily.

studentice
30.04.2017

Milé fejetony-některé k zamyšlení, jiné pobavily, ale všechny se líbily:)

vodovodnice
24.03.2017

Dříve jsem se s knížkami paní Ivanky, hrozně trápila, protože jsem nevěděla jak je mám číst, jsem zvyklá číst knížky po větších soustech a když čas dovolí, klidně i v jednom zátahu.
A pak jsem si založila záchodovou knihovnu a zjistila,že je to pro mne asi nejlepší způsob jak tyto krásné knížky od paní Ivanky číst.
Každý fejeton je pro mne nutné číst zvlášť (při normálním stylu čtení by to znamenalo: přečíst 1fejeton, odložit knížku, přečíst 2fejeton, odložit knížku...), takže jsem Ivanku Devátou odložila do koupelny a mohu vám říct, že si jsem konečně schopná vychutnat fejetony a u každého se zasmát a jsou tak akorát krátké aby "nešpuntovaly" provoz na naší toaletě.
Na Ivance Deváté se mi líbí, že má podobný humor jako Josef Fousek, Laskavý, poučný, milý a usměvavý, co pohladí po duši.

DádazPrahy
11.12.2016

Humorná a laskavá zamyšlení nad životem, ve kterých nechybí nadhled a životní moudrost. Na knížce také oceňuji menší formát, ideální do kabelky na čtení při dojíždění do práce. Moc se mi líbí i obálka s půvabnou ilustrací Ivy Huttnerové. Knížka mě příjemně
překvapila a chystám si přečíst i některou z dalších knížek Ivanky Deváté.

alnahu
16.05.2016

Tato kniha od paní Deváté se mi líbila méně.

Bar16
23.01.2016

Perfektní fejetony, které mi zvedaly koutky úst vždy a všude :-) Dokonalá oddechovka ze života :-)