katu9365 katu9365 komentáře u knih

Čtenář z vlaku v 6.27 Čtenář z vlaku v 6.27 Jean-Paul Didierlaurent

Začátek knihy se pomalu rozjižděl, ale nakonec byla kniha moc fajn, vtipná a příjemná oddychovka.

13.01.2017 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Naprosto perfektní!

05.01.2017 5 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Tak tato kniha opět nezklamala. Mojí malé dcerce se také moc líbí. Ráda jsme si opět připomněla, ne všechny kapitoly jsem si pamatovala. Ta nostalgie při otáčení stránek :)

30.12.2016 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Je to kniha pohádek pro dospělé nebo pro děti? Já se přikláním pro dospělé. U některé pohádky jsem se hodně pobavila a v jiných i našla pár známých lidí.

30.12.2016 5 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Kniha se mi moc líbila. Příběh mě strhl hned od začátku a těžko říct jestli věřit nebo ne.

27.12.2016 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Prima oddychovka.

07.11.2016 4 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Kniha se mi moc líbila, nešlo se od ní odtrhnout. Z příběhů hlavní hrdinek, které přišly o své děti až mrazí!

20.10.2016 5 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Krásný příběh, který mě chytl za srdce a místy vehnal slzy do očí.

13.10.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Neskutecny! Soukromy detektiv C.Strike se svoji "asistentkou" si ziska pozornost ctenare hned na prvnich strankach. Promyslena vrazda a dopadeni vraha je velmi prekvapujici.

29.09.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Neskutecne krasny pribeh o lasce, ktera pretrvala cely zivot.

27.07.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Kniha ma velmi zajimavy a poutavy pribeh.

17.07.2016 5 z 5

Deník (všeho) schopné ženy Deník (všeho) schopné ženy Zita Marinovová

Knihu jsem si vzala narychlo v knihovně a vlastně vůbec netušila co jsem si půjčila. U krátkých povídek moc dlouho nevydržím, ale tuto knihu jsem přečetla za večer. Místy jsem se dobře bavila.

29.05.2016

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Perfektně jsem se bavila. Sice to není kniha, kterou přečtete na jeden zátah, ale pro spestření cesty v mhd vřele doporučuji :)

13.04.2016 5 z 5

Začetla jsem se okamžitě, nemohla jsem se otrhnout, smála se od začátku do konce :) Neuvěřitelný konec.

08.03.2016