Deník (všeho) schopné ženy

Deník (všeho) schopné ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47476/denik-vseho-schopne-zeny-47476.jpg 3 33 10

Autorka o sobě a o své knize řekla: "Dobrými přáteli jsem označována jako česká Carrie Bradshaw. Když o mě hovoří nepřátelé, používají zcela jiná přirovnání, ale takový už je život. A ten můj je opravdu bohatý… zvláště na zážitky, které mohu prožít snad opravdu jen já. S odstupem času jsou z nich pak sice veselé historky, kterými bavím kamarádky a kterými chci teď pobavit i všechny čtenářky, ale z některých mě mrazí v zádech, z jiných zase píchá u srdce… A já pořád ještě nevím, jestli jsem skutečně schopná úplně, ale úplně všeho!"... celý text

novina
08.02.2019 3 z 5

Vtipné nenáročné čtení na jeden večer. Nic jsem od toho nečekala a místy jsem se i bavila.

Kabátice
03.05.2017 2 z 5

Lehké humorné čtivo na jeden večer. Ale nic víc!

katu9365
29.05.2016

Knihu jsem si vzala narychlo v knihovně a vlastně vůbec netušila co jsem si půjčila. U krátkých povídek moc dlouho nevydržím, ale tuto knihu jsem přečetla za večer. Místy jsem se dobře bavila.

alnahu
17.03.2016 3 z 5

Nenáročné čtení na cestu- do kabelky. Místy mě historky velmi pobavily.

Coucouha
17.08.2015 1 z 5

Ani nevím, proč jsem si tuto knihu v knihovně půjčovala, protože povídkové knihy vůbec nemusím, ale když už jsem jí měla doma, tak jsem si ji přečetla, Neurazí, nenadchne. Přečtená byla rychle, místy jsem se pousmála, ale žádný zázrak.

niika
15.07.2014 2 z 5

Nic moc velkoduchého od toho nečekejte. Nenáročné, místy humorné čtení.

Poutnice
22.06.2014 4 z 5

vzala jsem si do kabelky, když jsem jela autobusem - naštěstí nemá s Carrie Bradshaw nic společného. Sex ve městě jsem četla a byla to hrůza hrůz. Ani kapka vtipu. Tady jsem se smála skoro pořád. Je to ideální oddechovka, pokud víte, že budete někde muset čekat.

godzilka
01.11.2013 odpad!

Po této knize jsem v knihovně sáhla, protože se mi líbila formátem - tak akorát do kabelky a na čtení v tramvaji. Autorce prý říkají česká Carrie Bradshaw… tak do té má opravdu daleko. Nedoporučuji.

Niki
16.01.2012 2 z 5

Léhké, rychle se čte, ale žádný zárak to není!

WEIL
01.12.2011

Ideální dárek pod stromeček?

Zita Marinovová
česká, 1968