kattyzhor kattyzhor komentáře u knih

Synové hor Synové hor František Kožík

Moje srdeční záležitost z krajiny mého rodiště. Dojemný příběh Vrbaty a Hanče s tragickým koncem, který popisuje drsný život na horáchh a že na hřebenech Krkonoš si člověk nemá zahrávat s počasím.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Oddechovka kterou jsem přečetla jedním dechem. Líbí se mi, že je jedno, z jaké strany to čtete, začala jsem Veronikou ale Jáchym se mi líbil víc :-)

Chlapci a chlapi Chlapci a chlapi Karel Štorkán

Knižní předloha seriálu, který jsem jako malá milovala a mám ho ráda dodnes. Osudu kluků než nastoupili na vojnu a jejich rodin a změna, že z chlapců se opravdu stávali muži. Některé pasáže v knize oproti serialu nejsou. Ráda se ke knížce vracím. Vždycky mě nejvíc bavi vztah Tomáše a Hanky :-)

29.10.2018 5 z 5

Princezna Sultana - Život pod závojem Princezna Sultana - Život pod závojem Jean Sasson

Příběh o arabském životě, nejela bych do Emirátu ani na dovolenou. Ženské tam jsou jen otroci chlapů.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Život není fér, krásná knížka ale strašně smutná. Nedoporučuji ji číst večer v posteli, nemohla jsem spát :(

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Knížku jsem si přečetla po shlédnutí filmu, který je moje srdeční záležitost. Knížka se mi líbila ale ve srovnání s filmem mi vadilo, že spoustu věcí bylo na přeskáčku nebo mi v knížce některé filmové pasáže chyběly.

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Fajn oddechovka na odreagování, psaná stylem deníku, ale film se mi líbil více.

29.10.2018 2 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Trvalo dlouho, než se knížka rozjela a moc mě to nebavilo. Čekala jsem od toho víc.

29.10.2018 odpad!

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Hezká autentická knížka, která popisuje život modelky se smutným příběhem o dovolené v Thajsku a o tsunami.

29.10.2018 5 z 5

Všechno nebo nic - příběh pokračuje Všechno nebo nic - příběh pokračuje Eva Urbaníková

Taková pohádková oddechovka, film se mi líbil víc, je to moje srdecni záležitost a obě knížky jsou spojeny v jeden film.

Děti ráje Děti ráje Veronika Strnadová

Muzikál s písničkama Michala Davida mám moc ráda, knížka napsaná úplně stejně, ale chybí tam ty písně, jednoduchý děj o ničem.

Soukromé vztahy Soukromé vztahy Diane Chamberlain

Napínavý román zda bude mít happy - end. Moc se mi líbila. Určitě se k této spisovatelce ještě vrátím.

29.10.2018

Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích Roman Streichsbier

Přečteno za dva večery, hezký autentický příbeh české rychlobruslařky kterou nám obdivuje celý svět.

29.10.2018 5 z 5

Slavný otec a syn (František a David Výborný) Slavný otec a syn (František a David Výborný) Jaroslav Kirchner

Krásně napsaná knížka, ke které se ráda vracím. Popisuje život Františka a Davida Výborného, jejich hokejovou karieru, i soukromý život.

29.10.2018 3 z 5