Slavný otec a syn (František a David Výborný)

Slavný otec a syn (František a David Výborný) https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92899/bmid_slavny-otec-a-syn-frantisek-a-david-O3b-92899.jpg 5 8 3

Po úspěšných předchozích sportovních projektech, připravuje nakladatelství ZEMS další zajímavou knihu ze zákulisí našeho hokeje. Po publikacích o hokejistech Vladimíru Růžičkovi, Ivanu Hlinkovi, Jaroslavu Holíkovi, Jirkovi Holíkovi a Františku Musilovi přináší nový pohled - přímo do hokejové rodiny - Františka Výborného a jeho syna Davida Výborného. Je to poprvé, kdy nahlédeme do domácí kuchyně slavné rodiny, prožijeme s nimi jejich hokejové i trenérské zážitky, podíváme se do rodiny, která vždy dávala přednost českému hokeji a věnovala mu velkou většinu svého hokejového života. Stavěla na klasických prvcích správné životosprávě a tréninkové píle.... celý text

n.ezn.amy
09.01.2021 5 z 5

Autobiografie dvou českých legend, trenéra Františka Výborného a jeho syna Davida Výborného, který se prosadil nejen v české extralize, reprezentaci, ale i NHL. Oba dva jsou pro mě velmi sympatičtí. U nás je několik takovýchto dvojic ať jsou to otec a syn Vůjtkové, Holíkové či Musilové. Velký respekt přede nimi co v hokeji dokázali

Venda32
16.02.2020 5 z 5

František Výborný patří mezi mé oblíbence a David Výborný ve své patřil mezi naše nejlepší hokejisty. Takže jsem se na knihu těšil a rozhodně mě nezklamala.

kattyzhor
29.10.2018 3 z 5

Krásně napsaná knížka, ke které se ráda vracím. Popisuje život Františka a Davida Výborného, jejich hokejovou karieru, i soukromý život.

Jaroslav Kirchner
česká, 1953 - 2015
2005  76%Ivan Hlinka
2003  82%Vladimír Růžička: Příběh hokejové legendy
2012  88%Wimbledon a světové tenisové legendy
2007  90%Slavný otec a syn (František a David Výborný)
2011  78%Vladimír Růžička - S lvíčkem v srdci

Kniha Slavný otec a syn (František a David Výborný) je v