Vladimír Růžička - S lvíčkem v srdci

Vladimír Růžička - S lvíčkem v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86925/vladimir-ruzicka-s-lvickem-v-srdci-86925.jpg 4 9 3

Vladimír Růžička Kdyby se skutečně na MS v Německu naplnil nejčernější scénář a nepostoupili jsme ani do čtvrtfinále, nedovedu si představit, co by se kolem mojí osoby u nás doma dělo. Snad by mně na Václavském náměstí postavili šibenici a na ní veřejně pověsili! Slavomír Lener Růžičku v žádném případě nepovažujte za nevzdělaného trenéra, ale právě naopak. Mohl by hokej přednášet i na vysoké škole. Navíc má velké zkušenosti, které sám zažil jako špičkový hokejista a na jejich základě je schopný se velmi dobře rozhodovat. Jan Pirk Často reaguje impulsivně, třeba hází flaškami od vody. Ale je dobře, že tenhle vztek ze sebe vybíjí. Už proto, že má problémy s vysokým krevním tlakem. Bylo by proto špatné, kdyby v sobě enormní napětí dusil. Ivan Hašek Vláďa Růžička pro Slavii dýchá od rána do večera a to se mu vrací v podobě mimořádných úspěchů. Ale jsem přesvědčený, že i kdyby odešel trénovat do Ruska nebo do NHL, také by měl vynikající výsledky. Už jen tím, jak by svou povahou pozitivně působil na hráče. Tomáš Král Sečteno a podtrženo, Vláďa je – jako hráč, trenér i jako osobnost – fenomén. Srdce zasvěcené hokeji. Jsem přesvědčen, že takovou vášeň nevyšlechtí žádná „hokejová univerzita“. Člověk se s ní musí narodit. Nejen proto si myslím, že ani druhá kniha nebude poslední. Velká hokejová kapitola s názvem Vladimír Růžička totiž ještě zdaleka není uzavřena… Vladimír Růžička, mladší Zkazil jsem přihrávku a táta se rozčílil. Jakmile jsem dojel na střídačku, dostal amok, chytil mě za košík od helmy, který povinně musejí nosit mladí hokejisté. Chtěl si mně dotáhnout na opačný konec a přitom na mě pořád řval. Ale najednou zjistil, že v ruce drží jen košík. Ten se totiž silou jeho ruky od mojí helmy urval. Všichni na to neuvěřitelně zírali a vyprsklí z toho byli i rodiče našich soupeřů. ... celý text

Venda32
19.02.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetl velmi rychle. Zajímavá.

TerezPodesvova
01.03.2013

Nejsem sice fanoušek Slavie, ale tato kniha se čte opravdu jedním dechem.
Jo jsem holka, teď si můžete myslet, že vůbec nerozumím hokeji, ale opak je pravdou. Hokej je můj nejoblíbenější sport, bratr ho hraje a já se ho snažím podporovat.
Ale zpátky ke knize, u části, kde Vladimír Růžička vypráví o tragédii u Jaroslavle, jsem se rozbrečela.
Rozhodně stojí za to si tuhle knihu přečíst. ;))

kilometr
29.12.2012 5 z 5

Nádherná kniha,která se čte jedním dechem.A to nemusíte být fanouškem Vladimíra Růžičky nebo hokejové Slavie.Já ale jsem a tak nemohu jinak,než za jasných 100%.