kattyzhor kattyzhor komentáře u knih

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Trvalo dlouho, než se knížka rozjela a moc mě to nebavilo. Čekala jsem od toho víc.

29.10.2018 odpad!

Princezna Sultana - Život pod závojem Princezna Sultana - Život pod závojem Jean Sasson

Příběh o arabském životě, nejela bych do Emirátu ani na dovolenou. Ženské tam jsou jen otroci chlapů.

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Hezká autentická knížka, která popisuje život modelky se smutným příběhem o dovolené v Thajsku a o tsunami.

29.10.2018 5 z 5

Všechno nebo nic - příběh pokračuje Všechno nebo nic - příběh pokračuje Eva Urbaníková

Taková pohádková oddechovka, film se mi líbil víc, je to moje srdecni záležitost a obě knížky jsou spojeny v jeden film.

Děti ráje Děti ráje Veronika Strnadová

Muzikál s písničkama Michala Davida mám moc ráda, knížka napsaná úplně stejně, ale chybí tam ty písně, jednoduchý děj o ničem.

Soukromé vztahy Soukromé vztahy Diane Chamberlain

Napínavý román zda bude mít happy - end. Moc se mi líbila. Určitě se k této spisovatelce ještě vrátím.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Život není fér, krásná knížka ale strašně smutná. Nedoporučuji ji číst večer v posteli, nemohla jsem spát :(

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Oddechovka kterou jsem přečetla jedním dechem. Líbí se mi, že je jedno, z jaké strany to čtete, začala jsem Veronikou ale Jáchym se mi líbil víc :-)

29.10.2018 5 z 5

Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích Roman Streichsbier

Přečteno za dva večery, hezký autentický příbeh české rychlobruslařky kterou nám obdivuje celý svět.

Synové hor Synové hor František Kožík

Moje srdeční záležitost z krajiny mého rodiště. Dojemný příběh Vrbaty a Hanče s tragickým koncem, který popisuje drsný život na horáchh a že na hřebenech Krkonoš si člověk nemá zahrávat s počasím.

29.10.2018 5 z 5

Slavný otec a syn (František a David Výborný) Slavný otec a syn (František a David Výborný) Jaroslav Kirchner

Krásně napsaná knížka, ke které se ráda vracím. Popisuje život Františka a Davida Výborného, jejich hokejovou karieru, i soukromý život.

29.10.2018 3 z 5

Chlapci a chlapi Chlapci a chlapi Karel Štorkán

Knižní předloha seriálu, který jsem jako malá milovala a mám ho ráda dodnes. Osudu kluků než nastoupili na vojnu a jejich rodin a změna, že z chlapců se opravdu stávali muži. Některé pasáže v knize oproti serialu nejsou. Ráda se ke knížce vracím. Vždycky mě nejvíc bavi vztah Tomáše a Hanky :-)

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Knížku jsem si přečetla po shlédnutí filmu, který je moje srdeční záležitost. Knížka se mi líbila ale ve srovnání s filmem mi vadilo, že spoustu věcí bylo na přeskáčku nebo mi v knížce některé filmové pasáže chyběly.

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Fajn oddechovka na odreagování, psaná stylem deníku, ale film se mi líbil více.

29.10.2018 2 z 5