Karolína2425 Karolína2425 komentáře u knih

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Tahle kniha byla boží. Je to hořkosladký lgbt román, který není nijak přeslazený jako třeba u Becky Albertalli, a každý si v něm něco najde. Není jen o lásce. Je o životní cestě.

08.12.2019 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Nic moc, podivná až bláznivá hlavní hrdinka a zápletka s mrtvou sestrou a milostným trojúhelníkem je prostě už ohraná.

08.12.2019 1 z 5

Noc, kdy padaly hvězdy Noc, kdy padaly hvězdy Radka Zadinová

Tahle kniha, ač se tvářila celkem dobře, mě zklamala. Postavy mi přišly takové plytké a romantická linka byla ještě horší. Oceňuji ale téma téhle knihy.

08.12.2019 1 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

I když se kniha zabývá vážnějším tématem, za mě takový průměr. Ploché postavy a docela dost znaků toho, že je kniha původem z wattpadu.

20.10.2019 2 z 5

Odpadková pohroma na planetě Zemi Odpadková pohroma na planetě Zemi Liane Moriarty

Příjemný návrat do dětství. Knížka mi přišla taková milá a taky docela poučná.

08.09.2019 4 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

No tak to byl nářez.
Tohle jsem nečekala. Na začátku mi to přišlo, jako průměrná YA fantasy, ale potom nám autorka čím dál tim víc vypisuje tím tématem díru do hlavy. Hayley Barker prostě umí.
Rozhodně vám tahle kniha zůstane ležet v hlavě.
Hlavní postavy jsou občas trochu na pěst, ale i tak jdou bezva a chybují! Jen, co mi na knize trochu vadilo bylo, že se neorientuju v tom jak rychle příběh ubíhá. Dva dny jsou tam popsány na celou knihu a přijde mi tam na dva dny nějak moc událostí.

05.09.2019 3 z 5

Hvězdy nad Berlínem Hvězdy nad Berlínem Sarah Matthias

Tahle kniha ukrývá silný příběh, který vás zasáhne už na prvních odstavcích.
Naprosto jsem si zamilovala hlavní duo a taky svéráznou Eriku a spousta dalších. Sarah nám krásně vylíčila milostný vztah ve válečném prostředí u jehož čtení vypotřebujete tunu kapesníčků.

29.08.2019 5 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Trilogii Ohnivák naprosto zbožňuju a tahle kniha není výjimkou

17.07.2019 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Zláštní. Zprvu se mi děj líbil, hodná Tessa a špatný Hardin a to, jak se snaží si nevyškrábat navzájem oči. Potom mám už problém s Tessiinou naivitou a prostě celkově s oběmi hlavními postavami a taky s tím, že knihu mohu často předvídat a z nadějné romance se v mých očích stává stále větší klišé.
No nic, asi se mi více zamlouvají knihy typu Hvězdy nám nepřály.

09.06.2019 odpad!