Karin_w Karin_w komentáře u knih

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Pro mě osobně favorit mezi třemi knihami této autorky, líbilo se mi že hlavní postavy nebyli žádní ideálové, žádné dokonalé charaktery... postupné prolínání současnosti s osudným dnem bylo skvělé a záverečné ohalení co se ten den stalo naprosto brilantní, za mě perfektní kniha :-)

09.09.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Bohužel nejslabší ze všech dílů série, Selekce byla skvělé oddechové čtení ale postupně úroveň klesá a tento díl byl vysloveně nastavený, všechno předvídatelné, chování hlavní hrdinky se v tomto díle diametrálně liší od minulého, postavy jednají nelogicky... četlo se to příjemně a plynule ale jinak.. :-(

09.09.2017 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

První dvě povídky byly pěkné, navodily hezkou atmosféru ale pak byla každá další horší a horší a závěrečné "Co dělají dnes" mně osobně vysloveně vadilo :-D

30.05.2017 2 z 5

Doctor Who: Královská krev Doctor Who: Královská krev Una McCormack

Ještě jsem knihu nedočetla ale popravdě ani nevím jestli kdy dočtu, rozhodně nejhorší díl z celé série. Autorka se snaží psát vtipně a tak aby to přiblížilo Doctorovo chování v seriálu ale to se jí daří jen asi z 10% knihy, zbytek je jen nudný a zbytečně rozvíjení pohledu na akci více postav v tak úzké knížce tomu také moc nepřidá.. rozhodně nedoporučuji

01.01.2017 1 z 5

Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Neil Gaiman

zatím jsem četla povídku o 11. Doktorovi která vyšla ve sbírce Neila Gaimana Předběžné varování a teda paráda! Nemůžu se dočkat všech ostatních :-)

22.09.2015

Dalecká generace Dalecká generace Nicholas Briggs

Moc pěkná kniha, akční od začátku do konce.. Matt Smith je můj nejoblíbenější doktor a bylo skvělé, že v knize se choval přesně jako on, zapadalo to do sebe.. a i vyřešení celého problému pasovalo do jeho stylu příběhů :-)

31.08.2015 5 z 5

Pod parou Pod parou Terry Pratchett

Bohužel v porovnání s ostatníma knížkama od Pratchetta se mi moc nelíbila.. neustálé vtipy o logaritmickém pravítku mě už v polovině přestaly bavit, od začátku byla dějová linie víceméně jasná a popravdě mi celá zápletka přišla trošku nicotná.. doufám že Shepherd's Crown bude zase nad laďkou a uzavře Zeměplochu důstojně

26.08.2015 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Stále velmi čtivá kniha, sem tam mě nějaký zvrat překvapil, ale bohužel se mi zdá, že se příliš často točí na jednom místě - neustálé rozhodování se o tom samém Aspen/Maxon.. nejvíc mi však vadilo, jak se ta "silná a bojovná" America snad v každé kapitole rozbrečela.. Stejně ale tuto sérii doporučuji jako příjemné oddechové čtivo a těším se na poslední díl :-)

01.07.2015 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Super oddechová knížka, přečetla jsem jí za víkend, což se mi moc často nestává.. jak člověk začne, tak se nemůže odtrhnout :-) Není to tedy žádné veledílo, ale pro relax skvělé a těším se na další díly :-)

29.06.2015 4 z 5

Prašť jako uhoď Prašť jako uhoď Peter David

Nebyla to špatná kniha, ale ani nijak excelentní.. docela jsem si jí užila, ale nepředpokládám že se k ní ještě v budoucnu vrátím

10.06.2015 3 z 5

Imzadi II. – Trojúhelník Imzadi II. – Trojúhelník Peter David

Bohužel slabší než první díl.. tak dvě třetiny knihy je taková trošku nudnější příprava na závěrečné finále. Nehledě na to že jsem si nikdy ani nedokázala zvyknout na myšlenku že by to Deanně a Worfovi mohlo fungovat, takže víceméně takový zbytečný zádrhel na cestě k Rikerovi :-D

01.06.2015 3 z 5

Imzadi Imzadi Peter David

je to trošku červená knihovna, ale moc příjemné čtení :-)

01.06.2015 4 z 5

Zimoděj Zimoděj Terry Pratchett

Dřívější příběhy o Toničce se mi tolik nelíbily, ale po tomhle díle svůj názor přehodnocuji a asi jim dám ještě jednu šanci :-) Zimoděj byl krásný příběh, klidný a milý

15.03.2013 4 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Tak tohle se mi stalo poprvé.. film lepší než kniha :-(

07.09.2012 3 z 5

Marketing Management Marketing Management Philip Kotler

úžasná a jedinečná kniha pro každého, kdo se zajímá o marketing, jednu hvězdičku jsem strhla jen proto, že se jedná o toto vydání, kniha z roku 2004 už je opravdu dokonalá :-)

29.08.2012 4 z 5