Prašť jako uhoď

Pokud vládnou velmi příznivé podmínky, teraformování je tvrdá, nebezpečná práce, jež staví ty nejsilnější z průkopníků proti nemilosrdnému prostředí. Když se začnou pracovníci teraformace na planetě Ráj oproti běžnému plánu opožďovat, komandér Riker je dočasně uvolněn z Enterprise a vyslán, aby jim pomohl. Rikera na lodi nahrazuje svérázný důstojník jménem Skamene, jehož chování brzy začne vyvolávat otázky ohledně jeho způsobilosti a úsudku. Komandér Riker se mezitím zaplete do boje na život a na smrt s brutální přírodou Ráje. Brzy však zjišťuje, že všechna nebezpečí planety jsou přirozeného původu - když musí čelit jejímu největšímu nebezpečí a nejzrůdnějšímu tajemství......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45363/star-trek-nova-generace-prast-jako-uhod-45363.jpg 4.218

Star Trek - Nová generace (10.)

Romány, Sci-fi
Vydáno:, Laser-books (Laser)

A Rock and a Hard (1990)

Kniha Prašť jako uhoď

Karin_w
10.06.2015

Nebyla to špatná kniha, ale ani nijak excelentní.. docela jsem si jí užila, ale nepředpokládám že se k ní ještě v budoucnu vrátím

shenandoah
24.03.2013

Nejlepší kniha ze Star Treku, která se mi zatím dostala do ruky.

Phoenix16.cz
02.01.2013

Prašť jako uhoď jsem začala číst v době, kdy jsem o TNG věděla jen to, že velitel je plešatý a jeho loď je zase Enterprise (viděla jsem ENT, VOY a část TOS). Přesto, knížku jsem měla doma a tak jsem ji otevřela a začala číst. A asi v půlce jsem začala stahovat TNG seriál, protože knížka mě natolik vtáhla do dalšího světa ST. Chvíli jsem bojovala s uspořádáním si postav, kdo je kdo, ale vypravěčský styl P. Davida byl natolik svižný, že každá scéna navazovala na předchozí a posouvala příběh dál a dál, že mi ani nevadilo, že nechápu občasné narážky na seriál. Ty mi docházely až zpětně při sledování epizod:-)