kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Expres smrti Expres smrti Joseph Rance

Jednoducho Umbrtka v jej najvačej sláve. Film Speed zo Sandrou Bulock v hlavnéj ulohe mi pripominal tuto knihu len namiesto autobusu sa tu jednalo o vlak. Neskotučne mi robili problém tie japonské priezviská nevedel som poriadne kto je kto a tym pádom aj kniha sa horšie čítala

25.06.2019 3 z 5

Anjel Temnôt Anjel Temnôt Dennis McDougal

Nevedel som čo je to oxymoron tak som si to vygooglil a až som to dobre pochopil znamená to opak tak si myslim že anjel a temnota je asi oxymoron a ked nie nech to admin zruší. Kniha mohla byť aj kratšia lebonemalo to taký drive aký som očakával

19.06.2019 3 z 5

Tajnosti Egyptské Tajnosti Egyptské Paul Brunton

Velká spokojnosť pomerne lahko čitatelna zrozumitelný cestopis. SFINGY PYRAMIDY A fakíri to ma strasne bavilo knihu odporučam

09.06.2019 5 z 5

Plamene hriechu Plamene hriechu Marek Zákopčan

prva časť nič moc druhá časť o dosť zaujimavejšia ale duhy krát to čitať nebudem

30.05.2019 3 z 5

Kauza Cervanová I. Kauza Cervanová I. Peter Tóth

fú to bolo tažké a dlhé čítanie. Stale to iste po milion krát len vždy sa tam niečo zmenilo mal som s toho miš maš takže neviem či si kupim 2 časť lebo zas to bude asi to isté. Sú to riadne špiny z mojho mesta dokonca Andrašik byval v mojom baráku o tri vchody menej.

23.05.2019 4 z 5

Bůh není veliký Bůh není veliký Christopher Hitchens

Viera v boha nič dobré neprináša a je uplne zbytočná to tvrdím já aj autor tejto knihy . Dosť sa to podoba na Boži blud tak preto dám 4 hviezdy

04.05.2019 4 z 5

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Začalo to dobre ale čim dalej to bolo slabsie koho zajimaju koničky , mačičky keby to opisoval philip určite by to bolo zajimavejšie, Keby opisovala jazdy určite by to bolo omnoho lepšie. S toho konca bolo najlepšie podakovanie

19.04.2019 2 z 5

Profesionálové Profesionálové Owen Laukkanen

Autor nesklamal velmy dobre napísaná kriminálka a nebiť pár somarin čo sa mi nelubili dal by som 5 hviezd. Určite si ešte prečítam od autora volačo inšie

11.04.2019 4 z 5

Letopisy zločinu Letopisy zločinu Roman Cílek

menej známe prípady asi pravdivé ale mi je čudné že ked som o nich čítal tak som ich nepoznal a niektoré boli fakt brutálne

10.04.2019 4 z 5

Gorila Gorila Tom Nicholson

ved nič som sa nedozvedel v podstate že su všetci zlodeji to viem aj bez nikolsona

31.03.2019 2 z 5

Trest smrti v dějinách lidstva Trest smrti v dějinách lidstva Hermann Schreiber

v tejto knihe som čakal viac krve bolo jej tam málo

10.03.2019 3 z 5

Sesterstvo Sesterstvo Michael Palmer

prvá kniha od palmera velmi dobré dielo určite si ešte niečo od neho prčítam

09.03.2019 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Krátka knižočka v ktorej som sa nič nové nedozvedel málo toho bolo opísané to čo prežili už niekde okolo 140 strany ich rusi oslobodili tak že velké sklamanie

19.02.2019 3 z 5

Amberville Amberville Tim Davys

docela slušná kniha o plyšakoch len neviem čo tym autor myslel. Neviem si predstaviť ako had šoferuje auto alebo ako medved sa bojí gazely to boli také hluposti.

18.02.2019 3 z 5

Procesy, které vzrušily svět Procesy, které vzrušily svět Václav Pavel Borovička

Pán Borovička je skvelý spisovatel. Jeho knihy sú velmi zaujimavé aj poučné najme príbeh o kapitanovy Dreyffuovi tam sa čitatel dozvie aké špinavosti sa robia aj v súdnictve.

13.02.2019

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

slušný thriler ktorý určite nesklamal

15.01.2019

Úplný systém okkultních nauk - kniha I. a  II. Úplný systém okkultních nauk - kniha I. a II. Cyron Damon

kniha vysla v roku 1992 aj som si ju v tom roku kupil sranda je že až teraz som ju čítal prvý raz . Nedozvedel som sa čo som chcel tak že knižka ma sklamala taká nemastná neslaná viac do nej asi nekuknem.

25.12.2018 2 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Pekný príbeh slávnej levice elzy ale ked som ho už velmi dávno videl až tak ma to nebralo.Hlavne si myslim že tento príbeh treba hlavne vidieť ako čítať, kniha tú krásnu prirodu neukáže.

11.12.2018 3 z 5

Desivo blízko Desivo blízko Linwood Barclay

Podla recenzie a názvu knihy som čakal viac. Až na ten záver ktorý ma prekvapil.

01.11.2018

Angelopolis Angelopolis Danielle Trussoni

dobrá kniha asi kupim aj druhú časť

18.10.2018 4 z 5