kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Jurský park Jurský park Michael Crichton

neviem čo dodať ale v tomto pripade bol film lepší ako kniha podla mna

30.04.2014 3 z 5

Chlapec z domu tieňov Chlapec z domu tieňov B.F. Lazar

psycho psycho a ešte raz psycho ešte že to bolo také krátke lebo inak by som to asi nedočital vobec ma to nebavilo...cele to bolo také nezrozumitelné.

17.04.2014 1 z 5

Svitanie Svitanie Hermann Hartfeld

táto kniha ma vobec nezaujala až sa čudujem že som ju prečítal . Tolko dobra a tolko zázrakov je v tejto knihe len škoda že to neni pravda mohol spomenuť inkviziciu križiacke výpravy a iné zlá čo napachali

13.04.2014 1 z 5

Prázdné křeslo / Dítě ledu / Jasný cíl / Observatoř Prázdné křeslo / Dítě ledu / Jasný cíl / Observatoř Jeffery Deaver

1roman velmi zaujimavý 2.celkom fajn dalo sa to čítať 3. neviem ale mne sa to nelubilo asi preto že nemám rád vojnove príbehy 4. celkom fajn len troška krátke..tak že suma sumárum za 3 body

30.03.2014 3 z 5

Dějiny světa Dějiny světa * antologie

dobra kniha až na jednu chybu moc male pismenka čital som ju vatšinou z lupou

10.03.2014 4 z 5

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

no čo dodať bolo to dosť kruté ten chlapec si musel riadne vytrpieť len nechapem že v dnešnej dobe sa možu robiť takéto zverstvá

07.02.2014 4 z 5

Spiritismus a minulé životy Spiritismus a minulé životy Miloš Brom

tak táto kniha ma velmi sklamala začiatok dosť zaujimavy a potom odrazu kopu nezmyselných príbehov ktore ma vobec nebavilia ledva som to dočital ešte že je to také krátke

30.01.2014 1 z 5

Smrť v hrnci Smrť v hrnci Hans-Krister Rönblom

tato kniha ma vobec nebavila ale prečítal som ju celú

25.01.2014 1 z 5

Na vraždu treba dvoch / Réžiu má mŕtvy / Neruš lepších ľudí Na vraždu treba dvoch / Réžiu má mŕtvy / Neruš lepších ľudí -ky (p)

3 dlhé poviedky ktoré sa dali čítať tá druhá bola podla mojho názoru najslabšia ale ináč pohoda

19.01.2014 3 z 5

Vzpomeň si na růži Vzpomeň si na růži Ewa Ostrowska

dalo sa to čítať nenudil som sa pri tom

25.12.2013 3 z 5

Grizzly z Veverčích hor Grizzly z Veverčích hor Marcel Lamy

velmi pekne len krátke

18.12.2013 5 z 5

Hry lásky Hry lásky Linda Sonntag

táto kniha je fajn asi tak do polky potom su tam take sproste rady čo by som určite nevyskušal a hlavne ta posledná ta je extrém

18.12.2013 3 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

tak dalšia kniha čo sa nedala dočitať je to strašne nudné čitanie a više 400 strán uplne zbytočnych táto kniha kludne mohla mať 20 strán lwbo v podstate sa to ta všetko opakuje aspom podla tohto vidieť aky bol chuj

12.12.2013 odpad!

Rímske príbehy Rímske príbehy neznámý - neuveden

zo začiatku troška zaujimave ale po čase nuda nuda nuda lebo je ich strašne moc a sú dosť podobné tuto kniku som ani nedočítal

08.12.2013 1 z 5

Rozhovory o novej imunológii Rozhovory o novej imunológii Rem Petrov

dosť ťažka kniha ktoru som ani nedočital to je asi skor pre doktorov

01.12.2013 2 z 5

Ďáblův hlas - Heavy metal Ďáblův hlas - Heavy metal Ian Christe

ja jako milovník metalu som troška sklamaný s tejto knihy žiadna zmienka o kapele THERION kerá by si to určite zaslužila ako zakladatelia symphony metálu a pomerne sa tam vela píše pre mna nezaujimavej komerčnej METALICE ale inak dobrá kniha

26.11.2013 4 z 5