Prázdné křeslo / Dítě ledu / Jasný cíl / Observatoř

Prázdné křeslo / Dítě ledu / Jasný cíl / Observatoř https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146222/bmid_prazdne-kreslo-dite-ledu-jasny-cil--Ny8-146222.jpg 3 37 5

Svazek obsahuje čtyři napínavé romány amerických a anglických autorů ve zkrácené verzi. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými medailony autorů. Kniha obsahuje tyto tituly: Grayson, Emily: Observatoř Nichol, John: Jasný cíl Deaver, Jeffery: Prázdné křeslo McGregor, Elizabeth: Dítě ledu

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

The Empty Chair / The Ice Child / Decisive Measures / The Observatory , 2000

vydrata
11.03.2022 2 z 5

Přečteno, něco pěkné, jiné trochu méně.

jarin58
13.03.2020 3 z 5

První dvě za plný počet,třetí slabší a poslední jsem nedočetl.

1v8na
29.08.2014 5 z 5

četla jsem dva příběhy z této knihy - prázdnou stoličku a dítě ledu.
Prázdná stolička byla velmi napínavá. Příběh se stupňuje každou větou a nic není jasné do poslední chvíle. Opravdu doporučuju.
Dítě ledu - děj se mi moc líbíl. Bylo mi líto Sama i Johna. Velmi napínavé.

wiana82
20.06.2014 3 z 5

Knihu jsem začala číst hlavně kvůli Prázdnému křeslu - J.Deaver opět nezklamal, pět hvězdiček! Jen mě mrzelo, že to je zkrácená verze a jednou si přečtu celé....Dítě ledu je také podařený román, zajímavé, stojí za přečtení, ale ty poslední dvě díla mě moc nenadchla Jasný cíl pro mě nuda, přeskakovala jsem a Observatoř - až moc předvídatelné, přečetla jsem, ale stačilo jednou...

kannibal28
30.03.2014 3 z 5

1roman velmi zaujimavý 2.celkom fajn dalo sa to čítať 3. neviem ale mne sa to nelubilo asi preto že nemám rád vojnove príbehy 4. celkom fajn len troška krátke..tak že suma sumárum za 3 body

zkrácená verze

Autoři knihy