Kačkaknihomol Kačkaknihomol komentáře u knih

Lízinka Lízinka Jacqueline Wilson

I tento příběh je prostě skvělý. Co jiného bych měla říct. :-)

18.03.2017 5 z 5

Hvězdička Hvězdička Jacqueline Wilson

Skvělé ozvláštnění celé série. Elvírka je skvělá hrdinka s tragickým osudem, kterou si zamilujete. Wilsonová se opravdu překonala, protože vcítit se do malého dítěte není jednoduché. Navíc tu vystupuje i Hetty, která je skvělá. :-)

18.03.2017 5 z 5

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

Není moje nejoblíbenější, ale přesto je tento příběh skvělý. Děj je jednoduchý, ale dojemný a mladší čtenářky si na konci možná popláčou.

11.03.2017 4 z 5

V hlavní roli Tracy Beakerová V hlavní roli Tracy Beakerová Jacqueline Wilson

Tento díl není ani nejlepší ani nejhorší. Nejlepší díl je podle mně asi Všude dobře, doma nejlíp u kterého jsem se hrozně nasmála.

11.03.2017 4 z 5

Zlaté srdce Tracy Beakerové Zlaté srdce Tracy Beakerové Jacqueline Wilson

Tracy Beakerovou jsem jako malá milovala, ale i když mi bylo nějakých osm let, tento příběh mně moc nezaujal. Když se k téhle knize vracím teď, souhlasím s osmiletou já, ale ještě ji trochu doplním. Tato kniha mi na Jacqueline přijde prostě uspěchaná. Navíc tato padesátistránková kniha není vůbec rozepsaná a tvoří dojem odfláknuté knihy.

11.03.2017 3 z 5

Konec snění Konec snění Jacqueline Wilson

Tato kniha se prvnímu dílu Vzdušné zámky zdaleka nevyrovná, ale i tak tento díl není špatný. Strašně mně baví pozorovat osud Hetty, ať už udělá špatné nebo dobré rozhodnutí. :-) A ten konec je neuvěřitelně dojemný.

Záchrana Záchrana Kathryn Lasky

Do knihy jsem nakoukla jen ze zvědavosti a potom se do čtení nutila. Ne že by kniha nebyla zajímavá, ale prostě mně nebavila. Nevím jestli si mám kupovat další díly, protože nevím jestli budou lepší než tento.

05.03.2017 2 z 5

Nekonečné jezero Nekonečné jezero Erin Hunter

Skvělá kniha! Co jiného říct...
Bella mně opravdu naštvala a chtěla jsem uškrtit Alfu, který je neuvěřitelný podrazák. Fandila jsem Bouři, i když se někdy neovládala. Skvělý díl mé oblíbené série.

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

V tomhle díle jsem se určitě nenudila! Alfa je opravdu nesnesitelný a já bych ho nejradši uškrtila. Jsou tu ale psi, kteří jsou skvělí a nejde si je neoblíbit. Bouřliváka mi bylo líto, byl by to skvělý Alfa. Opravdu zajímavá kniha!

Temnota padá Temnota padá Erin Hunter

Opět na mně dolehla počáteční nuda. Kniha by byla skvělá, kdyby autorka všechno zbytečné neprotahovala. Štěňata mi přišla roztomilá a na konci mi jich bylo líto. Teda bylo mi líto jen Lízinky a Vrtíka, Bručoun mi nesedl.

05.03.2017 4 z 5

Skrytý nepřítel Skrytý nepřítel Erin Hunter

Ta první polovina byla taková nudná a vůbec napínavá. Ta druhá polovina, kde se Štístko dostane do smečky mně kniha začala bavit. A nakonec ten boj s liškami, který je podle mně úžasný. Tato kniha má sice nějaké mouchy, ale jinak rozhodně stojí za přečtení.

05.03.2017 4 z 5

Patricie Patricie Veronika Matysová

První polovina knihy mně bavila a do děje jsem úplně "vcucla". Závislost na alkoholu je vážná věc a navíc u mladistvých. Pak je tu druhá polovina, kdy se Paty stěhuje k Nině. Upřímně mně neustále vracení závislosti na alkoholu nebavil a konec jsem přečetla jen ze zvědavosti. Kniha byla pro mně ale čtivá a já ji přečetla za dva dny.

Míša v síti Míša v síti Veronika Matysová

Skvělá kniha! Děj je sice poučný, ale zábavný. Na konci jsem byla hrozně napnutá jak to dopadne a musím říct, že to dopadlo skvěle.

Nikki, vrať se Nikki, vrať se Veronika Matysová

Docela mně četba této knihy bavila, ale ten konec mi přišel takový divný. Kniha je skvělá oddechovka a mladší čtenáře určitě mile překvapí.

04.03.2017 4 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Když jsem tuhle knihu uviděla v knihkupectví, samozřejmě jsem se na ni šla podívat. Blbá Kačka se ani nekoukla na cenu a už mířila k pokladně. Doma jsem se na ní koukla a říkala si, že konečně vyšlo Půlnoční slunce. Přečetla jsem si anotaci a měla jsem sto chutí si řádně naflákat. Za své našetřené kapesné jsem si já blbka koupila Stmívání a něco co mi připadá jako hodně špatná fanfikce. Stránky by měli mít účel pouze jako utíraní zadku, ale rozhodně toto není normální četba! Je to jako, kdybych hodila šest stovek do záchodu. :(

04.03.2017 1 z 5

Tajemství Tajemství Jacqueline Wilson

Kniha je skvělá, ostatně jako všechny knihy od Jacqueline. Něco mi ale přišlo nereálné, tak třeba to, že si indiiny rodiče nevšimli, že jejich dcera stráví většinu času na půdě. Jinak ke knize nemám nějaké velké vítky a doporučuji.

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Sice je tato kniha spíš pro mladší čtenářky, ale i tak je prostě skvělá. Jelikož sama vím jaké to je mít sestru, holky jsem chápala. Je velká škoda, že Jacqueline nemá sestru, prorože si myslím že jako sestra by byla skvělá. :-) U konce jsem na chvilku zadržela dech, ale nakonec to dopadlo dobře. Konec dobrý, všechno dobré.

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Jacqueline Wilson

Nedokážu se rozhodnout, jestli je tento díl lepší než Vzdušné zámky.... No nic i kdyby nebyl, rozhodně Vás nečeká zklamání. Hetty občas reagovala velmi spontálně, ale kdyby to bylo jinak, kniha by nebyla tolik skvělá. Jinak mi na konci bylo Jema strašně líto a na Hetty jsem se zlobila. Kniha je dojemná a prostě boží.

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Myslím, že tato kniha není jen tak pro někoho. Někomu to přijde praštěné, někomu pro malé děti. Mně přišla kniha zajímavá a podle mně zvládla Hunterová nahlédnout do psí duše skvěle. Naprosto souhlasím s janusss, která to ve svém komentáři dobře rozepsala. Já jen dodám, že je tato kniha skvělá !

04.03.2017 4 z 5

Nějaké informace mně naprosto nezajímaly, jako třeba dopravní prostředky rodiny Cullenových. Ilustrace se mi líbily, ale jinak mně to nepřijde jako nějaký děsně zajímavý průvodce.