kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Vévoda pro Dianu Vévoda pro Dianu Sabrina Jeffries

Už i tato autorka píše snad jen z povinnosti. Knížka neurazí, ale ani že byste si po přečtení řekli "Páni, to byla jízda", tak to taky ne.

15.05.2023 3 z 5

Mladá pro manželství Mladá pro manželství Paula Marshall

Knížku jsem si přečetla kvůli letošní Čtenářské výzvě. Nenáročné čtení, i když dialogy mezi Elizabeth a Andrewem jsou někdy pěkně jiskrné. Jenom nechápu obálku této knížky, která nemá s ústřední dvojicí nic společného.

15.05.2023 3 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Série pokračuje ve stejném duchu. Ale ne každá ženská dokáže myslet a psát jako chlap (celou knížku). Takové nenáročné holčičí počteníčko. A předpokládám, že se dočkáme ještě dalšího jednoho až dvou pokračování. Potencionální páry v téhle sérii ještě jsou.

03.05.2023 3 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Od začátku jsem se nemohla do knížky začíst, Naomi bych dala nejraději "tečku". Ale někdy v půlce nastal ve vyprávění zlom a já ho dočetla s úsměvem na rtech.

18.04.2023 3 z 5

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Byly to sice jenom povídky, ale docela jsem se bavila. Od těchto dam taková milá klasika.

31.03.2023 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Tak nějak nevím. Na začátku mi připadal Prescot dost nedospělý a nevyzrálý. Zhruba kolem půlky se začalo konečně něco dít, takže jsem si knížku užila. Ale zase taková pecka to nebyla.

22.03.2023 3 z 5

Královský svůdce Královský svůdce Jennifer Blake (p)

Zápletka nebyla špatná, ale knížka má zbytečně moc stránek. Kdyby autorka vynechala zbytečné popisy, které jsem nakonec stejně přeskakovala, a zkrátila knížku o třetinu, byl by to daleko akčnější příběh. I tak jsem si čtení užila.

20.03.2023 3 z 5

Trable na jehlách Trable na jehlách Christina Dodd

Váhám mezi trojkou a čtyřkou. Brandi a Roberto nejsou špatná ústřední dvojice, ale něco mi tam chybí. Postava Tiffany je naprosto mimo. Zatím dám 3 a uvidím, co další díly série.

17.03.2023 3 z 5

Skandál Skandál Carolyn Jewel

Pořád jsem čekala na ten skandál.

15.03.2023

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Příběh není nikterak komplikovaný. Ale ústřední dvojice svými dialogy, ve kterých to mezi nimi jiskří, baví. Vzala jsem to sice v sérii z druhé stany, ale myslím, že to vůbec ničemu nevadí.

06.03.2023 4 z 5

Pohanská princezna Pohanská princezna Patricia Grasso

Knížku jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě, protože se odehrává v 16. století. Celé je to takové naivňoučké. Knížka je součástí série, ale do češtiny je přeložený jenom jeden díl. Zajímal by mě příběh Rhyse a Morgany.

08.02.2023 3 z 5

Nebezpečná plavba Nebezpečná plavba Amanda Scott (p)

Taková jednohubka. O Skotsku a jeho rytířích jsou napsané daleko lepší knihy. S větší akcí, romantikou i erotikou.

24.01.2023 3 z 5

Jeden malý hřích Jeden malý hřích Liz Carlyle

Příjemná romanťárna, která nám připomene, že na každého jednou dojde. :-)

19.12.2022 4 z 5

Láska a hřích Láska a hřích Liz Carlyle

Sidonie a Devellyn - oba jsou tak rozdílní, až se k sobě úplně hodí. Knížka příjemně plyne a než se nadějete, je tady konec. Už jsem ji kdysi dávno četla, ale vůbec nevadí se k ní znovu vrátit. Těším se na další díly.

15.12.2022 4 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Je to takové bez napětí, bez příběhu. Tohle téma jsem už četla zpracované daleko přitažlivějším způsobem.

08.12.2022 3 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Starší knížky téhle autorky mám ráda. Tohle je úplně něco jiného. Knížka by klidně mohla být kratší.

07.11.2022 3 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Taková milá romanťárna na jeden až dva večery.

07.11.2022 3 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Důstojné zakončení celé série. Je jasné, že je to jenom vymyšlený příběh, který má za úkol nás rozesmát, roztesknit a nakonec zase trošku pobavit. A mě tohle všechno splnil. Všechny díly.

26.10.2022 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Tyhle knížky čte člověk pro zábavu. Nehledá v nich žádné rozšíření obzorů (i když v některých případech....), žádné hluboké myšlenky, žádné duševní obohacení. Přesto jsou tyhle příběhy potřeba. Můžeme u nich vypnout a nechat se, společně s hlavní hrdinkou, dovést do předem jasného cíle. A když si k tomu dáme skleničku dobrého vína, nemá večer chybu. :-)

25.10.2022 4 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Zatím jsem dočetla, ale podobné téma jsem už viděla napsané lépe. Ben se tváří jako lev, ale je to spíš kotě, které neví co chce. Nebo ví, co chce, ale neví, co si s tím vším má počít. Uvidíme, co další díl.

10.10.2022 3 z 5