kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Já se u knížky docela pobavila. Je pravda, že některé věci byly silně nerealistické - stážistka opilá na schůzce s klientem - ale já se chtěla jen pobavit a trochu si oddechnout. A to tahle knížka splnila dokonale.

15.06.2020 4 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Tak tohle už byla jiná káva. Dva rovnocení partneři v boji o vítězství (hlavně sami nad sebou). Příběh Madoca a Fallon mi připadal daleko zajímavější než dvojice v prvním dílu. I obě hlavní postavy mi byly sympatičtější. Škoda, že nejsou další díly, protože příběh Jaxe by určitě nepostrádal akci a napětí.

16.11.2023 4 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Miluju knížky ze sportovního prostředí. Tahle byla vtipná, milá a na konci nechyběla trocha sladkobolné romantiky. Jo, dobře se to četlo. Těším na příběh Trucka.

21.06.2023 5 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Knížku jsem si přečetla kvůli letošní čtenářské výzvě. Myslím, že myšlenky K. H. Borovského a jeho ironie nesedí jenom na tehdejší dobu. Verše jsou sice jednoduché, ale trefně pojmenovávají všechny neřesti tehdejší doby. A ve své podstatě jsou nadčasové a platí pořád.

15.02.2023 4 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Celá série příjemně plyne. Určitě od téhle autorky nečekám žádný detektivní thriller, ale romantiku okořeněnou detektivní zápletkou. Miluji její knížky ze středověkého Skotska, ale i její tvorba ze současnosti dokáže zpříjemnit nejeden večer.

01.09.2022 4 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Tuhle knížku miluju už od dětství. Četla jsem ji minimálně 5x. A teď jsem se k ní vrátila kvůli Čtenářské výzvě. A pořád se dobře bavím.

27.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Jo, prostě jsem si celou tuhle sérii užila. Knížku jsem si koupila hned ráno a litovala, že musím do práce. Ale hlásím - PŘEČTENO. Něco jsem čekala, něco mě překvapilo. A teď by ještě čekala příběh o Magnolii.

23.06.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Z "Idola" jsem byla nadšená, z "Manažera" jsem paf. Gabriel a Sophie jsou jako noc a den. A to je dělá jako pár zajímavými. Jejich slovní přestřelky jsou kořením této knížky. Doufám, že autorka udrží laťku i v dalších dílech. Předpokládám, že po Jaxovi se dočkáme příběhů všech členů téhle party.

15.01.2022 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Další vydařená autorčina kniha. Není to jen o erotice, ale o příběhu obyčejných lidí.

30.06.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tucker byl vážně fajn. Chápu, že Sabrina chtěla být děsně silná a soběstačná. Ale občas mě její paličatost a umanutost vytáčela. Protože, jasně, když se o mě bude zajímat otec mého dítěte, tak já budu dělat všechno, abych ho žádnými problémy nezatěžovala!

21.11.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Chtělo by se napsat "Fajn oddychovka", ale ona to vlastně až taková oddychovka nebyla. Jak já těm dvěma držela palce.

30.07.2020 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Opět jsem se při čtení dobře bavila. Jenom mě trochu rozčiloval postoj Westa Ravenela. Jeho "sebemrskačství" a pochybování o sobě samém mi připomínalo vzdychání nerozhodné naivní dívenky. Naštěstí lady Phoebe projevila daleko větší odhodlání a vzala věci do svých rukou. Ještě, že nás ti muži mají. :-) Doufám, že to nebyl poslední díl, protože nám zůstává lady Cassandra a cynický pan Severin. Tohle je prostě výzva.

23.12.2019 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Druhý díl série o Ravanelových. Mně osobně se zatím líbil nejvíc první díl (ale mám přečtené teprve dva) - boj mezi Davone a Kathleen mě bavil víc než stálá nejistota Heleny. Ale Helena nakonec prokáže svou odvahu a charakter. I když Rhys jí vše samozřejmě usnadňuje svou láskou a oddaností. Je těžké mít kolem sebe hezkého a bohatého chlapa. Když tě miluje, není co řešit. No, děvčata, zanechme snění a vzhůru do běžného života. :-)

10.12.2019 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Super završení sérii "Čekanky" a "Ravenelovi". Ústřední dvojice Vás baví, děj je přiměřeně dramatický a nechybí samozřejmě ani romantická linka. Příjemné čtení. A dovolené se nám blíží...

09.06.2023 5 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Rozhoduji se někde mezi 4,5* a 5*. Trvalo mi totiž, než jsem se začetla. Ale pak jsem se báječně bavila. Už se těším na poslední díl této série.

07.06.2023 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ke knížce jsem se vrátila už poněkolikáté. Teď zrovna z důvodu letošní čtenářské výzvy. Když jsem si měla vybrat jednu z knížek, kterou už jsem v minulosti četla, byla má volba téměř jednoznačná. Ne, že by to byla ta nejlepší knížka v mém životě, ale příběh Prestona a Tary mě vždycky hrozně bavil. Navíc není knížka jenom o sexu, ale má i nějakou dějovou linku. Postava Violet už je jen malou třešničkou na dortu.

27.02.2023 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Autorku mám ráda a asi jsem přečetla všechny její knížky. Série VIP mě dost nadchla. Tahle knížka sice není součástí žádné série, ale Sladký nepřítel, který se chystá na podzim, s ní má něco společného. Už se těším.

12.09.2022 4 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Nebylo to špatné, mám ráda tuhle autorku. A baví mě knížky, které jsou psané z pohledu obou hlavních postav. Umí dobře podat ženský i mužský pohled na věc. Těším se na další díly.

23.05.2022 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Tenhle díl mi připadal o něco lepší, i když je to pořád pohádka pro dospělý ženský. Asha byla možná míň na ránu než její sestra, ale už jsem taky kolikrát skřípala zubama. A pak přišel konec, který mě totálně rozsekal. A nesmíme samozřejmě zapomenout na kamarádku Joanu. Zajímal by mě i její příběh. Třeba se ho někdy dočkáme.

20.05.2022 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

První díl - seznámíte se s prostředím a ústředními postavami. Autorka naznačí základní dějovou linku. Pak otevřete díl druhý - a čeká vás parádní jízda, jak jste u Meghan zvyklí. Dočtete na poslední stránku a říkáte si: "Ty blbko, proč jsi nepočkala ještě měsíc, aby jsi to dala všechno za sebou. Stejně teď musíš počkat." Nevadí, vezmu to v červnu ještě jednou. :-)

06.05.2022 5 z 5