johisa johisa komentáře u knih

Dívky, 15: Absolutní šílenkyně Dívky, 15: Absolutní šílenkyně Sue Limb

Naprosto bezvadná, úžasně vtipná a bezkonkurenční, No prostě stojí za přečtení!!!

Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní Sue Limb

Dívky, 16 a vypráskaný prázdniny Dívky, 16 a vypráskaný prázdniny Sue Limb

18.06.2012 4 z 5

Dívka, 15: Flirtování po francouzsku Dívka, 15: Flirtování po francouzsku Sue Limb

Tento díl byl sice taky dobrý, ale na ty další díly to prostě nemá

18.06.2012 3 z 5

Dívka, 16: Kolosální trapas Dívka, 16: Kolosální trapas Sue Limb

Dívka, skoro 16: Šílené utrpení Dívka, skoro 16: Šílené utrpení Sue Limb

Dívka, 15, milá, ale praštěná Dívka, 15, milá, ale praštěná Sue Limb

Můj bláznivý Valentýn Můj bláznivý Valentýn Karen McCombie

Super knížka ale ten konec byl opravdu nečekaný, až jsem na to valila oči :D

Miluji tě, Beth Cooperová Miluji tě, Beth Cooperová Larry Doyle

Kniha mě velmi zauja svou obálkou, je opravdu krásná a název je taky vtipný a leccos o knize vypovídá. Jenže obsah mě celkem zklamal. Začátek mi přišel dost nudný a celkově se mi moc nelíbilo jak autor vypravuje. No nicméně jsem knize dala šanci a v průběhu jsem se do ni pěkně zažrala. Bylo to velmi vtipné,pohodové a napínavé.

18.06.2012 3 z 5

Hrdinka říká ano Hrdinka říká ano Meg Cabot

Druhý díl byl taktéž výborný, Meg prostě nikdy nezklame. Skvěle jsem se pobavila, určitě doporučuju!

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

výborná knížka, super vtipný příběh, no prostě Meg nikdy nezklame, i když tedy musím říct že na Mediátora to nemá. Opravdu doporučuji, i druhý díl :)

11.06.2012 4 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

no další díl, pro mě celkem nudný tak nevím, jsem zvědavá na ty další, ale jak už jsem psala, celá serie se strašně tááhne.

10.06.2012 3 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Docela dobrý díl, pro mě zajímavý jen díky Steve rae a Refaimovi, doufám že to snimi dobře dopadne :)

01.06.2012 4 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Tento díl mě velmi potěšil, napínavý a taky smutný, ale nechtěla bych aby to tímhle skončilo, bylo to dost smutné, ale na druhou stranu jsem ráda že Heath už konečně zemřel (já vím, je to ode mě hnusné). Tak aspoň už nebude muset Zoey řešit problémy s tolika kluky :D
Přesto mám ale pocit, že se celá serie strašně táhne a tím mě to trochu nudí, dalo by se to napsat i do míň dílu.

29.05.2012 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

S prvním dílem je tenhle nejlepší. Opravdu napínavý, ale celá tahle série mě začíná nudit, je to strašně dlouhé a dokola se to opakuje. Popravdě moc se mi do dalších dílů nechce, ale určitě si je přečtu.

23.05.2012 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Další díl je opět velmi napínavý od začátku do konce. Přesto se mi ale zatím nejvíce líbí 1.díl, celý děj se totiž uplně zvrhl. Jinak se na další díly moc těším.

20.05.2012 3 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Kniha se mi moc líbí, a taky že už sem tam dělo konečně něco zajímavějšího. A taky moc nemusim jak tam furt mele o těch živlech pořád dokola. Jinak je to fajn a pohodové.

18.05.2012 4 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Výborná knížka o upírech,kterou jsem doslova hltala očima, a jsem ráda že autorky nekopírovaly od ostatních (např. Stmívání).U umření Steve Rea jsem se doslova rozbrečela.

17.05.2012 4 z 5

Označená Označená Kristin Cast

17.05.2012 5 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Super knížka, povídky se mi určitě líbily, některé víc některé míň. Nejlepší je podle Likvidátorčina dcera a Přísně tajné.

09.05.2012 4 z 5