Dívka, 15: Flirtování po francouzsku

Dívka, 15: Flirtování po francouzsku https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22582/divka-flirtovani-po-francouzsku-22582.jpg 4 89 11

Jess Jordanová série

Jess má menší problém. Musí napsat dopis francouzskému studentovi Edouardovi, který k nim přijede na výměnný pobyt, a nějak se jí nedostává inspirace. Její neodolatelný vtip a výřečnost se najednou někam vytratily. Ale to by ještě nebylo tak strašné. Nejhorší je, že mu má poslat svou fotografii. Z téhle představy jí úplně naskakuje husí kůže. To by ovšem nebyla Jess, aby na něco nepřišla. Co takhle svou podobu trošku počítačově vylepšit? A koho jiného by měla poprosit o pomoc než svého nejlepšího kamaráda Freda? Úvodní díl k sérii o milé, ale praštěné Jess Jordanové nás zavede do doby těsně předtím, než spolu Jess a Fred začali chodit.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girl, 15: flirting for England , 2007

jsemknihomolka
23.03.2021 3 z 5

vtipná a oddechová kniha .

Knihomolka506
14.07.2020 5 z 5

Knihu mi půjčila kámoška v prváku na střední a takhle jsem objevila další super autorku. Napinavý a srandovni příběh o jednom výměnném pobytu , pěkném a sympatickém klukovi a vztahu mladého páru.

okureček
29.06.2016 5 z 5

Knížka se skvěle čte, je vtipná, a pro holky v pubertě, co si nepotrpí na složitých knížkách, je tato kniha skvělá! :)

BaraRose
06.03.2016 4 z 5

kniha se dobře čte, příjemná, občas se člověk zasměje nad pubertálními výkony mladé dívky, myslím, že knihu mohu doporučit

Lolaniky
28.09.2015

super knížka doporučuji :)

teri7418
10.11.2014

Kniha je velmi zábavná a dobrá:). Nemám ráda tenhle typ žánru ale tady to jsem si opravdu zamilovala,takže si budu chtít určitě přečíst další díly:). Jestli váháte nad touto knihou,jděte do ní, nemáte co ztratit, možná tak peníze ale myslím si,že to za to stojí!:) Dokázala jsem se zasmát i na veřejnosti:D. Stačila jedna pouhá věta a já jsem dostala záchvat smíchu:DDD.Prvně jsem tu knihu neměla v oblibě a teď jsem si ji přečetla znovu a líbí se mi hodně:D. Jess mi připadala fakticky mile. DOPORUČUJU!

poiuztrewq123
16.02.2014

Ahoj lidi můžu poprosit neví někdo jak jdou za sebou všechny díly této série

Kyta
08.11.2013 3 z 5

Jess mě fakt mile překvapila. Autorka popsala její povahu dokonale - milá, zábavná, vtipná, ale někdy také poněkud naivní. Touží po klukovi a na zážitky s ním, ale jak se můžete dočíst, tak se jí to nedaří. Tohle je asi podstata knížky.
Tohle je můj první přečtený díl ze série, přestože je čtvrtý. Ale Sue Limb to dokázala napsat tak, že nevadí, když začnete číst jako první čtvrtý díl. Občas jsem měla pocit, že se v knize jedná o to samé, a to se tam opakuje pořád dokola (flirtování, žárlení) ale co...? Je to prostě kniha na odpočinek.
Jsem zvědavá na ostatní díly a brzy je začnu číst, podle tohohle úvodu k tomu nebudu mít daleko!! :)

Weasley
24.06.2013 4 z 5

I tenhle díl mě dokázal rozesmát, jako ten předchozí. Jess je skvělá a zábavná, ale pro mě je ten hlavní Fred, který je pro mě ten pravý vzor kamaráda. Díll byl sice trošku slabší než předchozí, ale to vůbec nevadí. Jen od téhle serie knížek nečekejte nějak moc, jsou to prostě jen knížky, na odpočinek. Není to na zamýšlení.

johisa
18.06.2012 3 z 5

Tento díl byl sice taky dobrý, ale na ty další díly to prostě nemá

h.anuli.k
11.04.2012 4 z 5

Tenhle díl se mi moc líbil, ikdyž ne asi uplně nejvíc, ale prostě to patří k tomu!