JoH JoH komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Jen tak dál,jde Ti to skvěle

19.01.2018 5 z 5

Útěk Útěk Peter May

začátek hodně vlažnej,potom to nabíralo obrátky a závěr strhující

06.10.2016 5 z 5

Zásah Zásah Lee Child

krásně se to čte,napínavé až do konce i když závěr je hodně přitažený za vlasy

29.08.2016 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

je tam napětí,romantika,spousta záhad krásně se to čte,už se těším na pokračování

21.05.2016 5 z 5

Údolí tyrannosaura Údolí tyrannosaura Douglas Preston

krásně se to četlo,dá se říct jedním dechem,napínavé od začátku až do konce,už tam nemusela být závěrečná katastrofa helikoptéry,doporučuji přečíst

02.12.2015 5 z 5

Zlatokopové Zlatokopové Wilbur Smith

některé pro mně důležité údaje málo rozpitvané a některé zas zbytečně hodně pitvané

21.11.2015 4 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

nezklamal pořád se to pěkně čte

11.11.2015 5 z 5

Smrt kriminalisty Smrt kriminalisty P. D. James (p)

líbí se mi detektivky z anglického venkova, autorka pěkně popisuje život jednotlivých rodin ale je tam moc jmen , které se mi špatně ukládají do hlavy

21.12.2014 4 z 5

Relikvie Relikvie Douglas Preston

k žádné postavě jsem si nedokázal vytvořit jakýkoliv vztah ,přišlo mi to neosobní-dokument

09.07.2014 3 z 5

Podzemní říše Podzemní říše James Rollins (p)

ze začátku jsem se nemohl začíst,děj se odehrává 3 km pod zemí a mně nebylo jasný čím mně zaujme,ale pak se to rozjelo jako všechny jeho knížky,plno napětí

23.05.2014 4 z 5

Trochu mi to připomíná Cimrmana,moc se mi líbil slovní humor,s dějem už to bylo horší

18.05.2014 4 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

zase nezklamal, napínavé od začátku do konce, těžko se od knihy odchází, temný, (nepřírozený) síly moc nemusím, ale tady jsem jim docela rozuměl

23.03.2014 5 z 5

Původ Původ J. T. Brannan

Pěkně se to čte, má to spád a těžko se od knihy odchází- některé scénky jsou hodně přitažené za vlasy a závěr mě úplně zklamal

16.03.2014 4 z 5

Azurové slunce Azurové slunce Carolyne Swann

Trochu romantiky, trochu přírody za staré Francie a trochu historie, pěkně se to čte

09.03.2014 5 z 5

Tajemství sedmého syna Tajemství sedmého syna Glenn Cooper

Trochu mi vadilo to skákání, 2009,o rok dřív,2009,londýn 1947, Washington 1947,2009,o sedm měsíců dřív,777 atd. nemohl jsem se začíst a za polovinou jsem v tramvaji přejel svoji zastávku to už se to četlo samo

27.02.2014 4 z 5