JKDelaney JKDelaney komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Mrazivé, depresivní, odstrašující. Možná brát jako varování..

27.07.2019 4 z 5

Jitro kouzelníků Jitro kouzelníků Jacques Bergier

Velmi zvláštní kniha na kterou lze nahlížet hned z několika úhlů.. Já bych asi jen doporučil ji přečíst s hlavou otevřenou všem novým poznáním a zda věřit či nevěřit.. to je na každém čtenáři..

29.03.2019 3 z 5

Tibetská kniha mrtvých Tibetská kniha mrtvých Mistr Padmasambhava

Základ tibestkého buddhismu

29.03.2019 5 z 5

Velký plán : Himmlerovi vědci a holocaust Velký plán : Himmlerovi vědci a holocaust Heather Pringle

Další kniha která pojednává o zrůdnosti SS a celé nacistické mašinerie. Je nutné tyto knihy číst abychom nezapomněli na zvěrstva páchaná těmito ubožáky!

29.03.2019 4 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Četl jsem před lety až po shlédnutí seriálu. Naprosto skvělé!

29.03.2019 4 z 5

Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Nacisté v Tibetu: Záhada expedice SS pod vedením Ernsta Schäfera Peter Meier-Hüsing

Velice zajímavé čtení o cestě nacististických pomahačů v letech 38/39 do Tibetu. Podrobně popsané situace a přípravy kolem expedice k tomu životopisy jejcih účastníků. Na konci knihy skvělé vysvětlení kde a jak se vzaly až mýtické a samozřejmě zcestné diskuse o spojení Tibetu, nacismu, Thule atp.

29.03.2019 3 z 5

Kniha je velmi dobře napsaná. Čte se skoro sama. 4 večery a byl jsem na konci. Mě velmi otevřela oči a změnil jsem zásadně postoj k tomu, jak spím. Všem doporučuji přečíst.

17.11.2018 5 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Úžasný příběh z Egypta. Na mě moc dlouhé, jednou a dost.

05.05.2018 4 z 5

Muž z vysokého zámku Muž z vysokého zámku Philip K. Dick

Jako první jsem viděl seriál. Kniha je dobrá, ale bohužel seriál lepší.

05.05.2018 3 z 5

Nefritová flétna Nefritová flétna František Hrubín

Tato sbírka se mi dostala do ruky kolem mé puberty. Již tenkrát mě přebásnění od Hrubína velmi oslovilo. Často se k ní vracím.

05.05.2018 5 z 5

Otčina Otčina Robert Harris

První třetina příběhu mě moc nebavila. Ovšem další dvě třetiny knihy skvělé, konec úžasný. Téma velmi zajímavé. doporučuji všem milovníkům alternativní historie.

05.05.2018 4 z 5