JitkaSatavova JitkaSatavova komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Knížka je skvělá, autentická, realistická, tak jako život. Všechny postavy se trápí.... Knížka je napsaná výborně!! Díky za ní, autorka zraje jako víno.

27.05.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Zralá knížka, zralé emoce, autentická, každé slovo na svém místě... Klobouk dolů, autorka vyzravá před očima. A je pravdou, že na knížku s tímto tématem musíte být naladění, abyste se spolu potkali...

27.05.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

10.03.2018 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Jednim slovem skvělá! Více slovy : krásný sloh, propracované a barvité postavy, nic v duchu černo-bílého vidění světa. Moc se mi kniha líbila. A při čtení jsem cítila heřmánek :-).

10.03.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná knížka, srdeční záležitost ...

06.02.2018 5 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Výborná knížka, silný příběh, silné postavy a reálné ..Provazochodkyně v tom jen pokračuje ...moc se mi to líbilo

06.02.2018 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

krásná knížka....od té doby si pamatuji, že mokrou útěrkou nemůžu brát horký kastrol, protože se spálím ..mám to pořád v hlavě
Souhlasím s názorem, že by měla být v doporučené literatuře k maturitě

06.02.2018

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi zdá nepříliš zdařilá, jazyk nezajímavý, postavy by mohly být dalece více rozepsané a vykreslené na tak vypjatý příbeh to bylo prostě málo.

06.02.2018 2 z 5