Jita160 Jita160 komentáře u knih

Sen Sen Geneva Lee

Volné pokračování královské ságy, která je opět hlavně o dominantním vztahu.
Bella nejlepší kamarádka Clary nachází práci u advokáta Princeho.Je to velmi arogantní a panovační šéf, který má nebezpečná tajemství. Vzdorovala mu ,ale přesto padají do vztahu, který je pro oba nebezpečný a zároveň nevyhnutelný. Táhne je sobě až zvířecí instinkt.
On ovládá každou piť jejího těla a mysli.
Odkrytí Princeho tajemství je velká zkouška pro oba, zda jejich vztah bude pro ně zdraví a bezpečný.

28.12.2023 3 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Ujíždím na mafiánských romancích a tady jsem se teda pořádně svezla.
Začínáme s manželstvím z rozumu.
Cassie krutý a nelítostný boss, který ovdoví a zůstává sám s dvěma malýma dětma.
Guille velmi mladá dcera mafiána ,která je připravená celý život na to že si vezme toho koho ji rodina vybere. Je velmi laskavá, pozitivní a neskutečně drzá je ochotná vidět světlo i v úplném tmě. Musela rychle dozpět.
Emočně od sebe byli na hory vzdálení. Guillie si dala ten nejtěžší úkol jaký si dokázala představit a to tuhle mafiánskou rodinu opravit a nějak z ní udělat její vlastní.
Naprosto čtivá pecka kde dostanete vše co k mafiánské kruté a emoční lásce patří.

27.12.2023 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Zuzanu a Marka svedla automobilová nehoda.
Většinou příběh kde má jeden z hlavních hrdinů dočasnou anamnézu zajišťuje pořádný průšvih.
Strach, předstírání ,zamlčování skutečností ,letmé pohledy ,dotyky, jiskření končí v láskuplný příběh i díky ubreptané dcerušce Pepper.

26.12.2023 4 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Další z bratrů playboy Stephan, byl tentokrát už od samotného začátku napínavý.
Tady se ukazuje jak silná žena dokáže být když zjistí že z chvilkového románku otěhotní a s otce se vyklube naprostý srab.
Konec byl dojemný, přestože víme jak to skončí tak já si to užila.

26.12.2023 4 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Zase jedna z českých spisovatelek ,která mě svoji trilogii moc potěšila.
Byl to velmi peprný příběh o Vivian, která potřebuje nutně peníze na operaci své babičky.
Zaprodá se nocí aniž by tušila, že své tělo nabídla někomu jinému než měla.
Nečekejte nic originálního, ale přesto se to krásně četlo a já si ho užila.

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Takové příjemné, milé a úsměvné čtení o lásce.
Haley a Jason (nenažranec jeden) byly nejdříve sousedé, nečekaně spolupracovníci hned vzápětí velcí nepřátelé pak přišlo milé přátelství a vzápětí následovala láska.
Každý z nich ji vnímal po svém a proto to velmi rychle skončilo. Jenomže zjistili že nedokážou být bez sebe a tak začala hra kdo z koho....

23.12.2023 4 z 5

Hrátky v zákulisí Hrátky v zákulisí Olivia Cunning

Za mě povedená hudební eroťárna.
Chlast, sex a metal to neodmyslitelně patří do jednoho balíčku.
Já si tyto hudební hrátky nesmírně užila.
Pět muzikantů na turné plus doktorka psychologie, která studuje sexuální chování fanynek zaručuje čtivost a pikantní scény .
Briana jsem si okamžitě oblíbila na tvrdého metaláka to byl dokonalý romantik a Myrna mu dokázala být úžasnou nejen sexuální můzou.

20.12.2023 5 z 5

Vánoční ozdoby Vánoční ozdoby Jana Slaninová

Spíš se tato knížka mohla jmenovat ,,Speciální vánoční ozdoby". :-D:-D:-D
Tento příběh byl netradiční.
Anna hlavní hrdinka byla taková volnomyšlenkářka... prostě byla svá.
Své povolání milovala přesto ,že bylo velmi nezvyklé.
Přání co se týče lásky měla zvláštní a oplývala mimořádnými city a návrhu co se vztahu týče.
Žila si svůj život podle svého a dívala se na svět jinýma méně tradičníma očima.

18.12.2023 3 z 5

Štěstí přijde později? Štěstí přijde později? Zuzana Muchová - Daxnerová (p)

Toto je přesně typ příběhu, který mě bolí.
Je o vnitřní síle.... velké objeti,odvaze a nesobecké lásce.
Říká se, že každý dostaneme naloženo tolik co uneseme. Amálie si už od mala nesla velké břímě. Byla to neskutečně čistá a milá bytost, takový Anděl, kterému polámali křídla. Bojovala za sebe ,za svoji mámu i lásku,která se k ní dostala,ale díky intrikám se jí musela vzdát.
Čeká vás velmi emoční a silný příběh, který vám rozbuší srdce. Budete se zlobit ,děsit ,smát se budete dojatí a hlavně věřit ,že i pro Amálku a Evžena štěstí přijde později????

16.12.2023 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Nejlepší vládci jsou ti,kteří umí stejnou měrou používat cukr i bič.

Naprosto skvělá pohádka o princezně a jejím osobním strážci. Okamžitě mě naskočil film s Kevinem Costnerem a Whitney Houston.
Byli jako kočka s myší. On neustále velel,dožadoval se a ona utíkala a neposlouchala. Jenomže utíkat se pořád nedá... vzájemná chemie a přitažlivost byli silnější. Zakázaná láska a vše co k ní patří byla pro ně jako magnet.
Emoce létaly vzduchem, ale oba byly tak pohlcení jeden druhým ,že dokázali zdolat obrovské překážky a bortit hradby monarchie.
Z princezny se stává silná panovnice a z osobního strážce její pevný pilíř.
Sakra to bylo fakt boží!!!
Rozhodně doporučuji k přečtení.

14.12.2023 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Tohle bylo tááák boží!!!!!
Já typ těchto mafiánských knížek prostě miluji.
Dostala jsem obrovskou dávku všech možných emocích, které k těmto příběhům patří.
Vztah mezi vězeňkyní a jeho věznitelem byl od začátku ďábelský.
Jak může dopadnout únos Anděla když se ocitne ve spárech ďábla? No přeci.... žhavě.
Tato série byla vážně strhující.

12.12.2023 5 z 5

Kazišuk Kazišuk Kateřina Chaloupková

Po této knížce jsem sáhla hlavně kvůli jejímu názvu. Velmi povedené české označení....a vůbec nelituji,tohle se vážně moc povedlo!!!
Hope je mladá rockerka ,která si užívá života ,hraje v kapele ,pije ,sem tam si vyhulí díru do hlavy nebo si zobne nějaké veselé pilulky. Potom dokáže skočit do postele i s nevlastním bratrem, který je její vstřícnosti velmi nakloněn.
Kvůli tomu je vydírána nevlastní matkou a musí přijmout práci ,,Kazišuka" neboli osobní asistentka Austina. On je nenapravitelný sukničkář, který ojede co dýchá a tak ho jeho snoubenka nechá od Hope hlídat.
Hope dělá na plný úvazek musí i přesčasy, protože Austina uhlídat od ženské sukně není vůbec jednoduché. Rozhodne se ,že ho sama vyzkouší aby zjistila co na něm všechny ty ženy vidí. Anonymně ve tmě spolu prožijí v opilosti úžasnou noc na kterou ani jeden nemůže zapomenout No a průser je na obzoru.

,, Sex je přirozená věc jako třeba smrkání a copak se dá smrkat celý život jen do jednoho kapesníku. "
,, Nejsi náhodou strom?Protože můj pták by v tobě rád zahnízdil".

Naprosto skvělý příběh, který vás vtáhne a nepustí. Paní spisovatelka vyniká v humorných hláškách ,kterých tady bylo opravdu hodně.. moc jsem se bavila.Připomněla mi jak je český jazyk barvitý a peprný.
Rozhodně si nenechte ujíd ,,Kazišuka",
Takovou knížku bych si dokázala představit jako dárek pod stromečkem :,-)

08.12.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Toto nebyl jen erotický román. Měl nečekané a kruté zápletky, které daly celému příběhu úžasnou čtivost a chtivost.
Alex byl chladný ,krásný, tvrdý, trpělivý a geniální. Nejdříve chtěl Avu získat kvůli pomstě pro kterou žil,ale vše nabralo úplně jiný směr,v kterém byl Alex bezmocný a ztracený.
Ava byla takový anděl s romantickou duší ,která měla tendenci každému pomáhat. Navzdory svému měkkému srdci vyrůstala v blízkosti hnízda zmijí. Vrhla do Alexova života jako východ slunce po dlouhé noci a probudila v jeho duši něco o čem si myslel ,že navždy zemřelo.
Já si tento díl moc užila a určitě se pustím do dalšího.

07.12.2023 5 z 5

Ona Ona Adrian Bednarek

Určitě je to jedna z nejdivnějších knih, kterou jsem v poslední době četla. Je úplně jiná ,divně zvrhlá a krutá se sobeckým chtíčem po ženě. Příběh je o dívce, kterou je nezdravě, nebezpečně a zoufale posedlý kluk ze sousedství. Je to šmírák posedlý stalker a fetišista.
Je rozhodnutý udělat cokoliv aby ho milovala i za cenu ze se změní jak své chování, uměním sexu tak i svojí vizáž.
Po zjištění že má Alicia jeho vysněná žena před svatbou s ,,kokotem" začíná jeho plán gradovat.
Rozjíždí se intriky a děsivý toxický milenecký vztah s rozkoší jedu. Oba mají totiž spoustu tajemství a jizev a právě proto začíná válka ,která si žádá oběti.
Nečekejte romantiku, kytičky a srdíčka tahle tsunami vás pěkně semele.

04.12.2023 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi příjemný příběh o manželské smlouvě ,ale ze špatných důvodů.
Ona potřebuje peníze pro své rodiče aby nepřišli o dům a on chce získat firmu ,ale pod podmínkou, že bude ženatý.
Přestože se už o dětství znají tak je mezi nimi nevraživost a zahořklost.
Rozjíždí se vztah ... nejdříve předstíraný a postupem času se z nich stávají přátelé,milenci,partneři i soupeři .
Funguje chemie, vzájemná přitažlivost i jiskření. Hýřilo to vtipem,který u těchto příběhů vítám.
Moc se mě to líbilo.

03.12.2023 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Taková hodně známá romantická pohodička,kterých už mám spousty za sebou.
V žádném směru nic originálního ani nepředvídatelného.
Láska mezi dlouholetými kamarády, která se roky vyvíjela. Ale vždy je zábavné sledovat jak se s děvkaře stává oddaný a milující muž.

02.12.2023 3 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Taková milá romanťárna o vdovci který upřednostňuje výchovu nevlastního syna před vlastním štěstím.
Je to o nesobecké lásce ,která je velmi bolavá i když stojí za to. Sebetryzeň je někdy omluva za vaše chyby.
No teda není to žádné wow, ale za přečtení a váš úsměv stojí.

30.11.2023 4 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Rodinná válka mezi jezdci apokalypsy a jejich otcem Francem stále graduje a nebere konce.
Nasazená chůva Nathalia ,která se má starat o Ricciho syna má dopomoci k odcizení disku po, kterém Franco prahne.
Jenže, když Nathalia poznává Ricca a celou jeho rodinu už si není tak jistá kdo je v této válce ten špatný.
Připravte se na hříšnou ,rychlou a odvážnou cestu kde budete se zatajeným dechem čekat jestli i Ricco najde tu svoji pravou ženu.
Určitě si nenechám ujíd poslední díl o Eleně a Hectorovi.

29.11.2023 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Jeden dětský slib s kamarádkami ,který vyústil až do dospělosti.
Šlo o nenávist ke třem bratrům Kingovým. Po mnoha letech se znovu setkávají a zdá se, že ne každý slib se dá splnit a hlavně když se do toho zapojí city.
Zdálo by se ,že je vlastně vyhráno, když si Kaira a Rich odpustí přijdou na řadu mnohem větší problémy s, kterými ani jeden nepočítal. Jenže od čeho máme kamarádky a bratry aby jim zachránili zadky???

28.11.2023 3 z 5

Candy Candy Baja Dolce

(SPOILER) Dětský prostitut, striptér i pornoherec Candy se stává novým majitelem klubu LocalX. Jeho těžká minulost ho vede zrovna sem... Tady na něho čekají všechny odpovědi, které nutně potřebuje.
Virginie bývalá prostitutka je jeho nečekaná spolumajitelka klubů a má mu nevědomky dopomoct k muži ,který objasní jeho tajemství????
I takovým to lidem žijící na hraně společnosti se stane, že okusí tu lásku,tu děsnou mrchu.
Očekávejte spousty otázek a ještě málo odpovědí snad se dočkáme ve třetím díle.
,, Na životě je krásné to ,že umí spojovat nespojitelné".

27.11.2023 4 z 5