Štěstí přijde později?

Štěstí přijde později? https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517731/bmid_stesti-prijde-pozdeji-0c7-517731.jpg 5 4 2

Evžen se vrací po letech domů, aby se svou přítelkyní převzal dům po rodičích, kteří už na něj nestačí. Návrat v něm probudí vzpomínky na dětství, na svou první lásku, a netuší, jak se minulost propojí s budoucností. Musí projít několika citovými zvraty i omyly, někdy se zachová čestně i chlapsky, jindy zvítězí jeho horší já. Po šokující události nastává mezidobí vzteku i útlumu, naděje i rezignace, kdy čas utíká strašně pomalu, kdy si neustále prochází vzpomínkami i výčitkami, kdy už nevěří, a zároveň doufá… že snad štěstí přijde později. Přijde?... celý text

Jita160
16.12.2023 5 z 5

Toto je přesně typ příběhu, který mě bolí.
Je o vnitřní síle.... velké objeti,odvaze a nesobecké lásce.
Říká se, že každý dostaneme naloženo tolik co uneseme. Amálie si už od mala nesla velké břímě. Byla to neskutečně čistá a milá bytost, takový Anděl, kterému polámali křídla. Bojovala za sebe ,za svoji mámu i lásku,která se k ní dostala,ale díky intrikám se jí musela vzdát.
Čeká vás velmi emoční a silný příběh, který vám rozbuší srdce. Budete se zlobit ,děsit ,smát se budete dojatí a hlavně věřit ,že i pro Amálku a Evžena štěstí přijde později????

Marie60
13.12.2023 5 z 5

Velmi emotivní, velmi dojemný příběh. Jsou zde výborně popsány emoce a psychologie jednotlivých postav. I slzička ukápla.

2023  95%Štěstí přijde později?
2018  100%Příběhy mojí babičky
2019  80%Život je krásný, ale poťouchlík
2023  100%Za živým plotem
2018  73%Odstíny barvy černobílé

Kniha Štěstí přijde později? je v