jirimatejka jirimatejka komentáře u knih

Hvězda Severu Hvězda Severu David B. John

Skvělá kniha, čte se jedním dechem, konec možná trochu přehnaný, ale i tak rozhodně za pět hvězdiček.

17.11.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Napínavé, zajímavé, dobré zakončení.

27.09.2019 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Čtivé, má to napětí a spád, i když odhalení viníků přišlo trochu moc brzy, konec malinko ztrácel. Každopádně na dovolenou ideální čtení. Zkusím další knihy od stejného autora.

23.07.2019 4 z 5

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Bída, rozvláčný děj, autor dost nešťastně mísí se dva případy, pachatele jsem odhadnul někde za půlkou, dočetl jsem jen silou vůle.

25.06.2019 1 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Velmi dobré, napínavé, i když asi trochu přehnané.

25.06.2019 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Slabý průměr. Více než příběh, jde o popis části života mladé ženy. Žádná zápletka, žádný závěr. Místy vtipné, ale jako celek žádný zázrak.

03.06.2019 2 z 5

Počátek zkázy Počátek zkázy James Rollins (p)

Skvělé, klasický Rollins, místý možná až moc přímočaré jak jim všechno vycházelo, ale nevadí. Napínavé od začátku do konce, hlavní hrdinové sympatičtí.

18.03.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Perfektní detektivka se napínavým průběhem a výborným vyvrcholením. Šťávu tomu dodává i střídání deníku vraha s průběhem vyšetřování. Doporučuju!

18.03.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Velmi dobré, napínavé, četl jsem jedním dechem. Plný počet nedávám, protože si ho šetřím na opravdové pecky. Každopádně doporučuji.

18.03.2019 4 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Dobře napsané, napínavý děj, technologické detaily zmáknuté, i když trochu přehnané. Každopádně doporučuji.

31.12.2018 4 z 5