Jindrulin Jindrulin komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Jak jen můžu vydržet to čekání na překlad pátého dílu? Sarah je naprosto geniální. Miluju Jeřába (doufám, že nejsem sama)! Jediné minus jsou ty hory gramatických chyb, to se jim moc nepovedlo...

31.12.2016 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Neotřelý, originální příběh, se vším, co má správná fantasy obsahovat. Do příběhu jsem se hned začetla a u konce mi bylo do breku. Už se těším na film, no prostě super!

28.02.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Pomalu odmítám realitu a chci se strhnout do říše, kde poskakují svalnatí a krásní víláci,a kde jsou jezera z hvězd! :D Né, opravdu moc boží, už se nemůžu dočkat dalšího dílu, Sarah moc fandím :)

18.08.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

MŮJ BOŽE! Tahle série je prostě boží, a Morfeus je tak dokonale úžasná postava! Je to fakt hrozně super triologie a myslím že ani Caroll by se za takhle skvělý příběh v jeho světě nestyděl :D

06.03.2016 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Zatím snad jeho nejlepší kniha. Postavy mi byly sympatické a dobře se četla. Navíc se mi líbilo, jak do příběhu zapracoval velmi zajímavou filozofii života. Smekám!

26.07.2017 5 z 5

Tahle knížka pro mě byla doslova Obraceč času. Vzbudila ve mě nehoráznou nostalgii, hned mám chuť jít zkouknout film, nebo si přečíst svůj oblíbený díl. Super, dávám 5 hvězd!

23.10.2016 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

BOŽÍ BOŽÍ BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!

18.08.2016 5 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Mno.... přišlo mi to takový o ničem... nebylo to přímo hrozný ale nedala bych tomu víc jak dvě hvězdy. Ale obálka je nádherná, to se musí uznat :D

13.03.2016 2 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Takhle jsem se knížky dlouho nenasmála, moc super!

05.06.2016 4 z 5

Kniha byla velice zábavná, jen mě trochu nudily ty články s politikou, jinak naprosto geniální!

04.08.2015 4 z 5