jesterkan jesterkan komentáře u knih

Přízrak minulosti Přízrak minulosti Timothy Zahn

Dobrý začátek ságy. Na konci knihy mě sice dosti štvalo, že se defakto dozvíme vše podstatné až v druhé knize, ale kniha velmi bavila.

18.02.2021 5 z 5

Thrawn: Velezrada Thrawn: Velezrada Timothy Zahn

Kniha byla velmi svizna az na jeden zásek to bylo rychle a podstatne. Po druhem dile ,ktery byl pro me více hororem tak se to vratilo do spravnych kolejich. Vice takovych knih

04.09.2020 5 z 5

Temný příliv II. : Pád Temný příliv II. : Pád Michael A. Stackpole

Po prvním díle se kniha četla velmi rychle. A znovu dokázala, že daná série je napsaná bravurně, doufám že to tak drží do konce série

31.08.2020 5 z 5

Star Wars omnibus: Vzestup Sithů Star Wars omnibus: Vzestup Sithů Randy Stradley

Tak jak pisi ostatni. Skvely vhled do casu pred Skrytou hrozbou a priblizeni mladi Obi-wana.

31.05.2020 5 z 5

Temný příliv I.: Útok Temný příliv I.: Útok Michael A. Stackpole

Bádání po útočnících a jejich motivech. Knížka me velmi bavila a přinesla spoustu zábavy a napětí.

23.02.2020 5 z 5

Sami na této zemi? - O Boží přítomnosti mezi námi Sami na této zemi? - O Boží přítomnosti mezi námi Ladislav Heryán

Knihy je výborná. Příběhy v ní jsou velmi poučné a ze zkušeností se člověk mnoho poučí.

23.02.2020 5 z 5

Star Wars omnibus: Letopisy rytířů Jedi. Kniha druhá Star Wars omnibus: Letopisy rytířů Jedi. Kniha druhá Kevin J. Anderson

Zprijemneno romanu a alespon jsem se dozvedel cas historie Jedi, ktere nejsou jinak popsany

03.02.2020 5 z 5

Kdyz clovek cte knihy od Tolkiena citi se sam v jinem svete. Zadne jine knihy od jinych autoru nejsou tak citelne jako jsou od Toliena

24.01.2020 5 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Smutný příběh, ale epicky napsán. Kvůli takovému jazyku nejraději čtu Tolkiena

12.01.2020 5 z 5

Pád Gondolinu Pád Gondolinu J. R. R. Tolkien

Škoda, ze se nepodařila dokoncit ta předělana verze, ale i tak to byl krasny dej

12.01.2020 5 z 5

Star Wars - Ztracené hvězdy Star Wars - Ztracené hvězdy Claudia Gray (p)

Jedna z nejhezcich knih ze star wars. Byla svizna a kdyz pominu nektera fakta, ze uplne nesedeli s novym vyvojem SW tak se mi cela zapletka a smysl knihy velice.libil. Byl zde videt vyvoj hlavnich postav a dej nam nabidnul pohled na cele bitvy popsany ve filmech z jinych smeru a tim i obohatil nase povedomi o techto akcich. Velice doporucuji, krasne cteni

20.11.2019 5 z 5

Thrawn: Spojenectví Thrawn: Spojenectví Timothy Zahn

Druhý díl se mi četl velmi těžko. Ovšem na konci knihy to bylo svižnější a závěr se četl velmi dobře. Plné hodnocení dávám hlavně pro Thrawna a Vadera. Jako mínus vidím rozdělení knihy a na ten celý děj byla kniha příliš krátká

13.09.2019 5 z 5

Star Wars: Ahsoka Star Wars: Ahsoka E. K. Johnston

Oddechové čtení, které mě velice bavilo. Další kniha, která vysvětluje některé informace ze seriálů a dalších knih. Samotný děj je velmi rychlý a neúprosně se blížíte ke konci. Záporné hodnocení bych viděl maximálně v počtu stránek a málo děje ze vzpomínek na Anakina a na Obi-wana

27.08.2019 5 z 5

Poslední rozkaz Poslední rozkaz Timothy Zahn

Závěr velmi dobré ságy. Knihu jsem přečetl rychlostí světelnou až mě zamrzelo, že nebylo více stran a rozsáhlejší děj.

17.03.2019 5 z 5

Dědic impéria Dědic impéria Timothy Zahn

Do této série jsem se pustil s přesvědčením, že to bude pecka. A po přečtení první ze tří knih jsem zjistil, že tomu tak opravu je.
Doporučuji pro všechny.

21.01.2019 5 z 5

Agenti chaosu II.: Zatmění Síly Agenti chaosu II.: Zatmění Síly James Luceno

Stejně jako předchozí kniha se mi velice líbila. Tohoto autora mám rád a těším se na další knihy

15.01.2019 5 z 5

Agenti chaosu I.: Hrdinova zkouška Agenti chaosu I.: Hrdinova zkouška James Luceno

Kniha byla zábavná a velmi čtivá. Styl se mě velice líbil a rád si přečtu od něj další takto napsané knihy

15.01.2019 5 z 5

Yoda: Temné setkání Yoda: Temné setkání Sean Stewart

sice některé popisy jsou zdlouhavé ale je to výborná kniha

17.12.2018 5 z 5

Učeň temnoty Učeň temnoty Christie Golden

Výborná knížka, která mě uchvátila od začátku po konec

05.12.2018 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Výborná kniha, ikdyž mě méně bavila než první díl

02.11.2018 5 z 5