JarunkaP JarunkaP komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Velice zajímavá kniha. Krátké kapitoly mě bavili. Trošku mi vadilo skákání v časové ose, občas jsem si musela nalistovat zpět, v kterém období jsem. Od půlky jsem se nemohla otrhnout, stále jsem čekala kdy se hlavní hrdinové potkají a dějová linka se protne.

26.03.2019 3 z 5

Jáchymovští démoni Jáchymovští démoni Vlastimil Vondruška

Byla fajn, rychle se četla, postavy se nepletli, není to takové složité jako u pana Oldřicha, přesto výborná kniha a ráda doporučuji.

30.01.2018 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Krásná oddychovka, dostal jsem jí na vánoce a za dva dny (i s návštevami příbuzenstva) stihla přečíst. I když pomálu od začátku víte jako to dopadne, bylo to zajímavé čtení (Texas ranč atd.) Takže mohu jen a jen doporučit.

26.12.2017 5 z 5

Ostrov Ostrov Victoria Hislop

Knihu mi doporučila průvodkyně na Spinalonze kde jsme byli na výletě při pobytu na Krétě a musím říct, že mě velmi příjemně překvapila a dobře se mi četla a dost mě zaujala jak vyprávění o malomocných tak příběh samotný. Ráda doporučuji.

06.12.2017 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Kniha mě zklamala, čekala jsem více, již v anotacích jsem se bála číst o slonech, co to "bude" a nakonec vyprávění o slonech bylo asi nejzajímavější. Konec byl tak zamotaný a neuvěřitelný, že jsem o tom ještě dva dny přemýšlela, zda jsem to všechno správně pochopila.

27.11.2017 3 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Úžasná kniha, skvělé vyprávění, četla jsem i další Šaman a Doktorka ,ale tahle je nejlepší. Pak mi přišel do ruky film a i když je trochu jiný (který film není) tak i ten je myslím fajn a kdo viděl film ať si přečte knihu je skvělá.

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Znám takových knih již několik, nějak jsem se nemohla začíst, v půlce jsem to skoro vzdala, přesto jsem dočetla a pak to i šlo a mělo spád. Ale přesto....

30.10.2017 3 z 5

Nízké Tatry Nízké Tatry Petr Daněk

pár tras jsme absolvovali, dobře popsáno, jen na Chopok už lanovka jezdí, starší vydání, ale trasy a info se zas tak nezměnili

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Jelikož jsem četla Dívku jež jsi tu zanechal tak jsem si jí koupila na dovolenou a nelituji, oddechové čtení na pláž, přečetla jsem za chvíli a fakt se mi líbila.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Byla jsem zvědavá, viděla jsem film a chtěla porovnávat, nejde to film se odehrává kdesi v Americe, kniha v Londýně :-( úplně špatné to není, ale čekala jsem více.

30.10.2017

Katova dcera a hra se smrtí Katova dcera a hra se smrtí Oliver Pötzsch

Musím se přidat k ostatním, série o rodině Kuislů mě fakt baví, opět perfektně odvyprávěno a až do finále netušíte kdo za tím je.

30.10.2017

Dívka z Bernau Dívka z Bernau Charlotte Lyne

Mohu doporučit, ze začátku mi trošku vadil dvojitý komentář dědečka, ale pak už jsem si zvykla a mělo to spád a do konce jsem netušila kde je pravda. Čtivé kdo má rád historii a nelpí jen na faktech bude spokojen.

16.06.2017

Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Hana Parkánová-Whitton

Krásný příběh, čtivé, dobře to utíkalo, doporučuji.

10.06.2017

Statečná srdce Statečná srdce Ariana Franklin (p)

pomalý rozjezd, ale pak už to šlo dobře líbilo se mi :-)

20.04.2017 4 z 5