Jarkaknihy1 Jarkaknihy1 komentáře u knih

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Ze začátku velká zvědavost, ale od poloviny jsem se musela do čtení nutit. Měla jsem pocit, že děj stojí na místě a nakonec přeskakovala nudné pasáže, což u knih normálně nedělám. Plusové body za originální hrdinku.

10.05.2019 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Příběh Cath mě bavil. Také jsem se pokoušela psát fanfiction, ale na rozdíl od hrdinky knihy, mi to zrovna dvakrát nešlo... Bavil mě styl, jakým je kniha napsaná. Určitě si chci pořídit i další knihy od autorky. Milé čtení, které můžu jen doporučit.

10.05.2019 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Tohle je jedna z těch knížek, kde mě zaujala především zajímavá, nevšední hlavní hrdinka - Aza. Jediné, co mě tak trochu zklamalo, bylo vyřešení "záhady" zmizelého podnikatele. Čekala jsem asi něco víc. Ale jinak skvělá kniha!

10.05.2019 4 z 5

Střepy mozaiky Střepy mozaiky Lena Valenová

Tahle série mě vtáhla do děje ani nevím jak! Prostě super čtení, navíc od české autorky. A ten konec jsem teda nečekala...

27.12.2017 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Měla jsem velká očekávání, která se téměř splnila. Až na ten dlouhý pomalý začátek, super čtení!

27.12.2017 4 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Tahle kniha se ke mě dostala zcela náhodou. Moc mě překvapila. Je to skvělá oddechovka pro dospívající. Konec jsem sice čekala trochu jiný, ale i přesto mě to naladilo, abych si přečetla nějakou další knížku od autorky.

16.09.2017 4 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Moc se mi líbí autorčin styl psaní. Rozhodně moje nejoblíbenější čtení!

16.09.2017 5 z 5

Nevyzpytatelný Nevyzpytatelný Lena Valenová

Skvělé pokračování předchozí knihy. Už dlouho mě žádná česká knížka tak nezaujala. Líbí se mi jak tajemno kolem hlavního hrdiny Michaela, tak různá prostředí ve kterých se příběh odehrává. Zhltla jsem knížku za dva dny a jsem moc zvědavá jak bude příběh pokračovat!

16.09.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Oddychovka, která mě nakonec tak trochu zklamala. Námět byl zajímavý, ale nějak jsem nechápala myšlenkové pochody jednotlivých postav.

16.09.2017 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížka mě celkem zaujala. Dobrá oddychovka.

16.09.2017 3 z 5