Nevyzpytatelný ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Pokračování úspěšného románu s mladými hrdiny, s až detektivní zápletkou, o tajemné minulosti a ztrátách i nálezech na cestě za pravdou. Nikdy, opravdu nikdy neříkej: nikdy! Toto úsloví platí v případě Eleny a Michaela trojnásob. To, co pro Elenu začalo jako osobní pomsta, po příjezdu do New Yorku přerůstá v čistou zvědavost a touhu dozvědět se o Michaelovi pravdu. Postupně začíná odkrývat sedmnáct let starou záhadu. Tragédii rodiny, která během jedné noci přišla téměř o vše. Noci, která dramaticky zasáhla do osudů tří sourozenců. Ale i Michael teď víc než kdy jindy chce zjistit pravdu. Dokonce je ochotný se spojit i s těmi, které do té doby považoval za své nepřátele. A neváhá riskovat i svůj život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347868/big_nevyzpytatelny-more-nalezu-a-zrat-2-ewy-347868.jpg 4.536
Série:

Moře nálezů a ztrát 2.


Žánr:
Pro ženy, Literatura česká, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Beletris
Originální název:

Moře nálezů a ztrát 2


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Nevyzpytatelný

Ananass007
27.07.2020

Druhý díl měl taky něco do sebe. Kniha protkaná osudem. Skoro na každé stránce bylo něco napínavého. Často jsem prožívala opět své emoce. Mluvila sama se sebou, ale jako kdybych mluvila na Elenu.
Michael, playboy s mnoha tajemstvími, který si zahrává se svým tenkým životem. Tahá za nitky loutek jen, aby se dostal do svých cílů, ale omylem se to zvrtne. Elena, jak všichni píši ,,průměrná holka", která měla jen jediný cíl. Pokud se nemýlím.
Pěkné skoky z jednoho dramatu do druhého.

KouckaDagmar
06.07.2020

V tejto knižke som si skutočne "smlsla". Milujem detektívky a milujem príbehy o vzťahoch a tu sa mi oboje dostalo vrchovatou mierou. Knižka sa len veľmi ťažko odkladá z ruky.


JanaSustr
19.06.2020

Kniha se mi líbila i kdyz mam docela problém s tim vyprávěním co bylo v knize předešlé, bez toho bych se obešla , připadám si pak jak kdyz čtu pořád dokola první díl a málo z druhého, ale už jsem si zakoupila třetí díl a pokračuji směle dál :-) dvě knihy za jeden den??? .. trochu mě to štve protože to budu mít za chvíli přečtené!!!! :-)

Sarajana
13.05.2019

Skvělý příběh!

Hania932
08.05.2019

Tohle je naprosto skvělé pokračování! Děj je čtivý, zajímavý a jednoduchý. Kniha je tak dobře psaná, že jsem četla a nemohla přestat. Opět název knihy přesně sedí na děj. Děj je nevyzpytatelný. Ale je nevyzpytatelné chování Michaela a Eleny. Jejich vztah je tak komplikovaný a přitom tak zvláštní. Michael je takový ten bad boy, který je tajemný a sexy a Elena je jak o sobě říká "průměrná holka", která neví jestli tomu tajemnému klukovi věřit. Já jsem z toho opravdu nadšená, protože jsem si vůbec nemyslela, že mě tahle série takhle chytne. Čtení mě opravdu bavilo a jsem ráda, že jsem měla možnost si knihu přečíst. Jednoduchá a přitom originální kniha. Čtení vás bude rozhodně bavit. A za mě je tento díl ještě lepší než první. A už teď se těším na pokračování, protože jsem zvědavá jaké tajemství tají Michael a jak to bude mezi ním a Elenou. Moc dobrá kniha!♥

Efeméra
02.05.2019

Řekla jsem si, že si dám před spaním z Nevyzpytatelného jednu kapitolu a nakonec se stalo, že jsem knížku ve tři ráno dočtenou zavírala. Dvojka mi jednoduše přišla o něco povedenější než jednička, už jsem se tak v Michaelově minulosti neztrácela a taky si nepamatuju, že bych se u prvního dílu tolik nasmála. Michaela jsem si v Náhodných lhářích příliš neoblíbila, ale musím říct, že dvojka byla i v tomhle lepší. Ve skrytu duše jsem doufala, že se vztah mezi ním a Elenou víc rozvine, takže jsem při čtení byla nadmíru spokojená :D Škoda jen, že jsem se o hlavní hrdince nedozvěděla nic nového, byla prakticky jen nástrojem pro odhalování Michaelovy minulosti. Oceňuji, že autorka druhý díl zasadila do New Yorku, ve kterém sama žije. Moc se mi ty kulisy líbily.

teri1003
28.04.2019

Druhý díl se mi četl mnohem lépe než první. Děj byl pro mě čtivější a postavy příjemnější. Ano, byly tam momenty, kdy jsem měla jiný názor na věc... nebo bych se rozhodla v situaci jinak, ale to ke knížkám patří.
Hlavní postavy mi byly dokonce sympatičtější a i vás samotné začnou více zjímat Michaelova tajemství

MartinaF
21.07.2018

Druhý díl se mi četl mnohem lépe než ten první. Na své si už přijdou také ti čtenáři, kteří mají rádi romantické příběhy.

Vztah mezi Elenou a Michaelem je jak na houpačce - jednou nahoře podruhé dole. A v tomto bodě mě Elena neskutečně štvala. Ne nadarmo se kniha jmenuje Nevyzpatelný. Kdo se měl v chování a v myšlenkových pochodech obou hlavních hrdinů vyznat?

Už se těším na další pokračování.

1