Nevyzpytatelný

od:

Nevyzpytatelný
ekniha

Pokračování úspěšného románu s mladými hrdiny, s až detektivní zápletkou, o tajemné minulosti a ztrátách i nálezech na cestě za pravdou. Nikdy, opravdu nikdy neříkej: nikdy! Toto úsloví platí v případě Eleny a Michaela trojnásob. To, co pro Elenu začalo jako osobní pomsta, po příjezdu do New Yorku přerůstá v čistou zvědavost a touhu dozvědět se o Michaelovi pravdu. Postupně začíná odkrývat sedmnáct let starou záhadu. Tragédii rodiny, která během jedné noci přišla téměř o vše. Noci, která dramaticky zasáhla do osudů tří sourozenců. Ale i Michael teď víc než kdy jindy chce zjistit pravdu. Dokonce je ochotný se spojit i s těmi, které do té doby považoval za své nepřátele. A neváhá riskovat i svůj život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347868/nevyzpytatelny-more-nalezu-a-zrat-2-ewy-347868.jpg 4.38
Série:

Moře nálezů a ztrát (2.)

Originální název:

Moře nálezů a ztrát 2

Žánr:
Pro ženy, Literatura česká, Dívčí romány
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:, Beletris
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Wizardeliska909
02. dubna

Kniha me neuvěřitelně překvapila. Nečekala jsem ze bude lepší jak první díl. Už se moc těším až si přečtu třetí díl.

Jarkaknihy1
16.09.2017

Skvělé pokračování předchozí knihy. Už dlouho mě žádná česká knížka tak nezaujala. Líbí se mi jak tajemno kolem hlavního hrdiny Michaela, tak různá prostředí ve kterých se příběh odehrává. Zhltla jsem knížku za dva dny a jsem moc zvědavá jak bude příběh pokračovat!

Eli99
01.09.2017

Tahle série mě začala opravdu bavit. Jsem zvědavá na další díl!

tatafa
02.08.2017

Nevyzpytatelný je jednou z knih, u které jsem opravdu netušila, jestli se na jejich vydání těším nebo ne, protože už první díl mne oslovil spíše nápadem a stylem psaní, než příběhem samotným. A ani po přečtení si naprosto nejsem jistá, jestli se mi kniha líbila nebo nelíbila. Knížka je opravdu krásně psaná a čtivá, takže děj vás vtáhne ani nevíte jak. Na druhou stranu asi opravdu nejsem cílovým čtenářem, přeci jen detektivní příběhy nejsou úplně to pravé ořechové, takže zdlouhavé a opakované objasňování záhad okolo Michaela mne rozhodně neoslovilo, i když bylo zajímavé sledovat vývoj vztahu mezi hlavními hrdiny - od lásky k nenávisti a zase zpět.
Knížce dávám za tři, protože se sice jedná o zajímavý a kvalitní příběh, který ale asi nedokáži náležitě vychutnat, protože jeho tématika není úplně můj šálek kávy.
Přesto vřele doporučuji a těším se na pokračování, přeci jen je hrozné nevědět všechny podrobnosti Michaelova života, že?