Střepy mozaiky

Kde je hranice mezi nevědomostí a záměrnou lží? I v třetím pokračování románu se šestnáctiletá Elena vydá po stopách tragické noci, která změnila osud jedné rodiny. Nacházení odpovědí ale ne vždy znamená úlevu. Michael i Loretta o tom ví své.

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365417/strepy-mozaiky-lp5-365417.jpg 4.720

Moře nálezů a ztrát 3.

Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Klika

Kniha Střepy mozaiky

Ananass007
22.07.2020

Neskutečně se mi líbí. Dost jsem u této knihy prožívala své emoce. Brečela, smála se, nebo dokonce zatajila dech! Tolikrát jsem byla v šoku. Četla jsem ji celý den, nemohla jsem se o té knihy odtrhnout! Napínavý příběh.

KouckaDagmar
06.07.2020

Pre mňa absolútny vrchol série, detektívna zápletka graduje a ak čítaš pozorne, už tu ju v zásade rozpletieš. Vynikajúce spracovanie, knižka sa púšťa z ruky ešte ťažšie ako druhý diel.

JanaSustr
22.06.2020

Třetí díl pěkně ubyhal a kniha lepší než předešlá. Necekala jsem že mě to tak chytne a s velkým očekáváním se blížím do finále. Opravdu mě spisovatelka mile překvapila. Těším se na všechny její knihy.

Sarajana
13.05.2019

Skvělý příběh plný zápletek. Velmi se mi kniha líbila.

MartinaF
13.08.2018

Zatím nejlepší díl z tetralogie. Uvidíme, jak autorka vyřeší celou záhadu.

CatherineH.
18.07.2018

Tak třetí díl byl ještě lepší než ten druhý.Je vidět,že spisovatelka se dokunaluje ve psaní.:-)
Teda jednu věc bych vytkla a to ty dva roky, které uběhly rychle bez mrknutí oka.V jedné chvíli jste jak Elena je v New Yorku na jarních prázdninách a pak jsou už letní a nevíte moc toho, co se stalo předtím, nemluvě o Michaelovi.Jinak se těším až v knihovně najdu poslední díl téhle tetrologie a přečtu si ho.:-)

kamila7348
20.03.2018

Právě jsem dočetla 3. díl a musím říct, že je to opravdu neuvěřitelně nakažlivá kniha. Jak to mám teď jako vydržet než vyjde další díl? Příběh je neuvěřitelně strhující a já teď tedy budu trpět, než se dočkám pokračování! Skvělé, skvělé, skvělé a autorce bych vykázala: prosím piš, piš, piš, ať zkrátíš mé utrpení při čekání :-D Všem moc doporučuji, je to opravdu návykové!

Eli99
30.12.2017

Byla jsem neskutečně napnutá po celou dobu čtení. Už aby vyšel další díl! Klobouk dolů!