Střepy mozaiky

Střepy mozaiky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365417/bmid_strepy-mozaiky-lp5-365417.jpg 5 29 9

Moře nálezů a ztrát série

Kde je hranice mezi nevědomostí a záměrnou lží? I v třetím pokračování románu se šestnáctiletá Elena vydá po stopách tragické noci, která změnila osud jedné rodiny. Nacházení odpovědí ale ne vždy znamená úlevu. Michael i Loretta o tom ví své.

Literatura česká , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Klika

Moře nálezů a ztrát 3

Ananass007
22.07.2020 5 z 5

Neskutečně se mi líbí. Dost jsem u této knihy prožívala své emoce. Brečela, smála se, nebo dokonce zatajila dech! Tolikrát jsem byla v šoku. Četla jsem ji celý den, nemohla jsem se o té knihy odtrhnout! Napínavý příběh.

KouckaDagmar
06.07.2020 5 z 5

Pre mňa absolútny vrchol série, detektívna zápletka graduje a ak čítaš pozorne, už tu ju v zásade rozpletieš. Vynikajúce spracovanie, knižka sa púšťa z ruky ešte ťažšie ako druhý diel.

JanaSustr
22.06.2020 5 z 5

Třetí díl pěkně ubyhal a kniha lepší než předešlá. Necekala jsem že mě to tak chytne a s velkým očekáváním se blížím do finále. Opravdu mě spisovatelka mile překvapila. Těším se na všechny její knihy.

Sarajana
13.05.2019 5 z 5

Skvělý příběh plný zápletek. Velmi se mi kniha líbila.

MartinaF
13.08.2018 4 z 5

Zatím nejlepší díl z tetralogie. Uvidíme, jak autorka vyřeší celou záhadu.

CatherineH.
18.07.2018 5 z 5

Tak třetí díl byl ještě lepší než ten druhý.Je vidět,že spisovatelka se dokunaluje ve psaní.:-)
Teda jednu věc bych vytkla a to ty dva roky, které uběhly rychle bez mrknutí oka.V jedné chvíli jste jak Elena je v New Yorku na jarních prázdninách a pak jsou už letní a nevíte moc toho, co se stalo předtím, nemluvě o Michaelovi.Jinak se těším až v knihovně najdu poslední díl téhle tetrologie a přečtu si ho.:-)

kamila7348
20.03.2018 5 z 5

Právě jsem dočetla 3. díl a musím říct, že je to opravdu neuvěřitelně nakažlivá kniha. Jak to mám teď jako vydržet než vyjde další díl? Příběh je neuvěřitelně strhující a já teď tedy budu trpět, než se dočkám pokračování! Skvělé, skvělé, skvělé a autorce bych vykázala: prosím piš, piš, piš, ať zkrátíš mé utrpení při čekání :-D Všem moc doporučuji, je to opravdu návykové!

Eli99
30.12.2017 5 z 5

Byla jsem neskutečně napnutá po celou dobu čtení. Už aby vyšel další díl! Klobouk dolů!

Jarkaknihy1
27.12.2017 5 z 5

Tahle série mě vtáhla do děje ani nevím jak! Prostě super čtení, navíc od české autorky. A ten konec jsem teda nečekala...