jarka2222 jarka2222 komentáře u knih

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Tento díl se mi líbil víc než první. Četlo se to velmi dobře, klasika od L.J., která prostě nezklame. Jen mě z těch věčných sněhových bouří byla chvílema zima:-))))))), číst knížku v letošním horkém létě by byl určitě ještě větší zážitek:-)). Za mne super počteníčko. Čtyři hvězdičky dávám jen za to, že už jsem četla od Lisy lepší.

21.09.2015 4 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Knížku jsem přečetla se stejným zájmem jako ostatní od Lisy J. Mám však smíšené pocity, abych se dozvěděla, kdo je sériový vrah, musím se zřejmě pustit do dalšího dílu (snad ne i do třetího:-).... Konec se mi zdál trochu přitažený za vlasy a totožnost vraha hlavní hrdinky mne hodně překvapila, zvlášť, když si vzpomenu, že hrdinku nesl na místo činu.....nevím, nevím, buď mi něco uteklo, nebo je to zatím za mne to nejslabší od Lisy J.

15.09.2015 3 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Jsem ráda, že jsem si knížku přečetla. Nicméně byla jsem trochu zklamaná, čekala jsem víc, už jsem si asi přivykla na lepší kriminálky.

10.09.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásný, silný a dojemný příběh. Škoda, že nemůžu dát ještě víc hvězdiček. Tahle knížka by si to zasloužila. Nepřečíst si tuhle knížku, by byla velká chyba.

06.09.2015 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Kvalitní detektivka, výborně se čte. Nemám co vytknout, snad jen to, že už jsem četla lepší. Proto jenom čtyři hvězdičky, ale jinak doporučuji k přečtení.

06.09.2015 4 z 5

Jen jednou mladá Jen jednou mladá Ivanka Devátá

Odpočinková kniha plná humoru paní Deváté.

02.09.2015 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tomu říkám skvělá detektivka. Při zjištění, kdo je vrah, mi padla brada.... Nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Fakt doporučuji.

30.08.2015 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Velké zklamání. Knížku jsem dočetla jen proto, že jsem se na ní tolik těšila. Už se k ní určitě vracet nebudu.

28.08.2015 2 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Bezva. Klobouk dolů před autorkou. Je pravda, že po přečtení více knížek od Lisy čtenář pozná její rukopis, dopředu tuší možné zápletky, pochopí, že si autorka neodpustí erotické momenty.... Na druhou stranu, knížka se čte jedním dechem a nedokážete se od ní odtrhnout. Doporučuji k přečtení.

24.08.2015 5 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Tahle kniha mi zůstala dlouho v hlavě. Je znát, že autor je profesí psycholog a nutí čtenáře o ději přemýšlet. Po Našeptávači jsem si spravila chuť a jsem ráda, že jsem se k autorovi vrátila. Doporučuji k přečtení.

24.08.2015 4 z 5

Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Art Spiegelman

Před přečtením této knížky jsem dala na zdejší čtenáře . Abych řekla pravdu, měla jsem jí na stole týden, než jsem se do ní pustila. Moc se mi nechtělo, komiks, smutné téma, ne zrovna hezké obrázky, navíc černobílé (hlubší význam samozřejmě chápu), místo lidí myší a prasata....... Ale pak jsem si řekla, čtenáři ti vždycky dobře poradili a pustila jsem se do ní a teď jsem za to ráda. Už plánuji přečíst druhý díl. Všem zdejším knihomilům děkuji za její doporučení.

14.08.2015 4 z 5

Zrádkyně Zrádkyně Lisa Jackson

Tak tohle se mi líbilo, knížka se dobře četla, konec je až moc růžový, ale po detektivkách Lisy J. je to milé rozptýlení. Doporučuji všem, co chtějí trochu víc romantiky.

12.08.2015 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Jonathan Kellerman

Trochu jiná detektivka, méně akce - více psychologie. Četla se poměrně dobře, ale čekala jsem víc, v souvislosti s dějem si pořád říkám proč........Nicméně určitě zkusím zase něco jiného od tohoto autora.

12.08.2015 3 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Chvílemi drsné počteníčko, čte se jedním dechem. Lisa prostě umí, opět nezklamala.

12.08.2015 5 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Konec mne překvapil, a zůstalo mi po přečtení téměř pětisetstránkové knížky pár nezodpovězených otázek. Škoda..... Na druhou stranu, Liza prostě umí napsat super detektivku. Doporučuju.

10.08.2015 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Skvěle napsaná detektivka, určitě doporučuji k přečtení. Nemohla jsem se odtrhnout, přečetla jsem ji za dva dny.

07.08.2015 5 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Ačkoliv mi bylo někdy za autorku smutno z její situace, celkově mě knížka pobavila. Líbí se mi styl psaní paní Deváté, určitě si zkusím ještě něco od ní přečíst. Snad to bude veselejší počteníčko.

06.08.2015 3 z 5

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

nenáročná, pohodová knížka, pro letní horka

04.08.2015 3 z 5